Hopp til innhold

SpareBank1 Cup #1 - Rindalsrennet

Oppdatering 13. januar: Følg med på våre nettsider http://rindalil.no/rindalsrennet.284893.no.html eller "Rindal IL ski" på Facebook for oppdatert informasjon etter påmeldingsfrist! Første renn i SpareBank1 Cup, 13 år - senior. Sonerenn kortdistanse for 8-12 år.

  • Når: 16.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Igltjønna skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 500 m klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 500 m klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 500 m klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 500 m klassisk Startkontingent 130
Start 16.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 500 m klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 500 m klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 500 m klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Emil Klubb Melhus Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Emanuelsen, Håkon Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Rønning, Martin Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse G 10 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse 500 m klassisk

G 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brauten, Elias Klubb Rindal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Loe, Fredrik Klubb Dalguten IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sannes, Sindre Engset Klubb Surnadal IL Klasse G 11 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hilstad, Tore Min-Jae Klubb Idrettslaget Nor Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensås, Edvard Klubb Ranheim Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 1 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belsvik, Odin Gustavsen Klubb Rognes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Femoen, Marius Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hansen, Pelle-Linus Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Johnsen, Adrian Solheim Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jønland, Ivar Ingebrigt Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Monsrud-Sikorski, Ludwik Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Waal, Isak Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aam, Torstein Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Finanger, Benjamin Klubb Leik, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kottum, William Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lande, Magnus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leroyer, Mathias Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nergård, Mats Klubb Orkdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sannes, Arnstein Engset Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nevin, Sven William Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Oddebug, Haakon Klubb Kyrksæterøra IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brusveen, Magnus Gravdal Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Høgli, Eirik Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kulsetås, Benjamin Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvennås, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nielsen, Endre Sæterbø Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ratøien, Even Jordet Klubb Meldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Renå, Anders Spets Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sjøvold, Gustav Bjørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Smistad, Sverre Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stensø, Alf Håvard Bråten Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storli, Jørgen Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 500 m klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Fosseide, Storm Løset Klubb Rindal IL Klasse G 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Haugan, Hans Peter Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse G 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Jønland, Erik Johannes Midtflå Klubb Leik, IL Klasse G 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Løften, Magnus Klubb Rindal IL Klasse G 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Møkkelgård, John Gunnar Klubb Rindal IL Klasse G 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Sande, Peder Klubb Rindal IL Klasse G 8 år Øvelse 500 m klassisk

G 9 år - 500 m klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kongshaug, Edvin Haugen Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Larsson, Elijah Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Zwick, Fabian Klubb Surnadal IL Klasse G 9 år Øvelse 500 m klassisk

J 11 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haram, Ellinor Klubb Strindheim IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugan, Ingebjørg Brøndbo Klubb Meldal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Ronja Heggelund Klubb Buvik IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Oddebug, Tuva Klubb Kyrksæterøra IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sando, Frida Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skarsbakk, Signe Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Zwick, Elke Klubb Surnadal IL Klasse J 11 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgen, Sanna Klubb Lundamo IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brurok, Ida Klubb Utleira IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Børset, Anna Klubb Rindal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kottum, Victoria Holsing Klubb Heimdal Ski Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ratøien, Marit Jordet Klubb Meldal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Zwick, Ida Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øye, Ine Hamnes Klubb Surnadal IL Klasse J 12 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asplem, Eira Forsbak Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kongshaug, Andrea Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rønning, Ellinor Selbæk Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ustad, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vullum-Bruer, Erle Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensås, Johanne Klubb Ranheim Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjetlein, Wilma Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Surnadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kongshaug, Christina Haugen Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Nora Vågø Klubb Klæbu IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rabben, Selma Sunde Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 500 m klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Gunhild Solum Klubb Meldal IL Klasse J 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Bjørgen, Oda Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Hauso, Anna Rikstad Klubb Rindal IL Klasse J 8 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Loe, Astrid Klubb Dalguten IL Klasse J 8 år Øvelse 500 m klassisk

J 9 år - 500 m klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brauten, Helle Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Heggem, Ildri Grytbakk Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Møkkelgård, Elida Klubb Rindal IL Klasse J 9 år Øvelse 500 m klassisk
Navn Svartbekk, Thea Duesund Klubb Idrettslaget Nor Klasse J 9 år Øvelse 500 m klassisk

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bye, Emma Kalvøy Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haram, Petronella Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vang, Mari Klubb Tynset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wik, Maria Strømdal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fjærtoft, Nora Rise Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ingebrigtsen, Eva Klubb Bratsberg IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kulsetås, Katja Klubb Strindheim IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nevin, Selma Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rofstad, Marthe Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skulbru, Andrine Klubb Nidelv IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Austgulen, Eline Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bakken, Mali Eidnes Klubb Rindal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brodtkorb, Oda Pernille Groth Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Eidsmo, Mari Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Klæbo, Ane Høsflot Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Myhre, Aurora Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rabben, Martine Sunde Klubb Strindheim IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Randen, Bina Klubb Leik, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Ree, Vilde Fjorden Klubb Støren Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Tveit, Hedda Fevang Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Einmo, Malin Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Einmo, Alise Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mogstad, Ragnhild Klubb Strindheim IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rofstad, Hanne Wilberg Klubb Byåsen IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Røtvei, Nora Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hov, Ola Garmo Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Næve, Eivind Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Randen, Ola Klubb Leik, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Svorkdal, Lars Lystad Klubb Svorkmo N.O.I. Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Dybwad, Even Lystad Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kulsetås, Kasper Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Antonsen, Magnus Saksegård Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Falkanger, August Bertheussen Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Flataker, Amund Engesvold Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Flatberg, Hallvard Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hanssen, Fredrik Höner Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lillebudal, Stian Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lunde, August Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Løfald, Erik Klubb Rindal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Løseth, Olve Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mæhlumsveen, Torgeir Vassmo Klubb Byåsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Opland, Even Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Raaen, Noa Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rye, Jørg Johansen Klubb Byneset IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skaanes, Morten Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Svardal, Niclas Johansen Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Svegård, Jon Marius Klubb Leik, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Thoresen, Sture Klubb Heimdal Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Thorstensen, Magnus Klubb Strindheim IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wulff, Sivert Tjelle Klubb Buvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

Menn senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Jonas Klubb Surnadal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bostad, Andreas Talseth Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bøgeberg, Christian Tobias Klubb Ranheim Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fiskvik, Kristoffer Jullum Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hægeland, Tor Olav Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ingebrigtsen, Edvin Klubb Bratsberg IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kjelstad, Sander Eggen Klubb Støren Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lillebudal, Sander Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Løfald, Gjermund Klubb Rindal IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rognes, Bernt Emil Finserås Klubb Utleira IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Slind, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Tandberg, Jostein Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02