Hopp til innhold

Lierrennet

RESULTATLISTE LIGGER VEDLAGT! LIERRENNET 2021 BLIR ARRANGERT!! HUSK AT RENNET GÅR I FRISTIL! DET ER VELDIG VIKTIG AT ALLE GIR BESKJED DERSOM MAN IKKE SKAL GÅ! Se vedlagt dokument under. Ny innbydelse og løypekart. STARTLISTER LIGGER VEDLAGT! Velkommen til skirenn!!

  • Når: 18.12.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lier
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lervik, Axel Berger Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ravnsborg, Sivert Malmberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Utne, Lavrans Dahl Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veum, Ulrik Berntsen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Friberg, Vincent Tsolis Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Funderud, Henrik Norgren Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hatleberg, Marcus Mathiesen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holm, Knut-Eirik Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Håkon Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sylling, Torjus Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hennum, Ole Kristian Klubb Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ravnsborg, Peder Malmberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaiser, Kristian Klubb Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kongslie, Sondre Klubb Dikemark IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Askland, Sigurd Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Magnussen, Thorbjørn Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylling, Sebastian Ebbestad Klubb Berger Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sylling, Anders Klubb Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mørck, Theodor Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gebhardt, Ole Øyvind Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hov, Oskar Johan Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Kasper Tveten Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bakkan, Henrik Hornstuen Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Fredrik Niklasson Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kongslie, Even Klubb Dikemark IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løchen-Westerlund, Johannes Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staib, Falk Teigen Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Temte, Tor Roald Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veka, Emil Stellander Klubb Lier IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sondre Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dale, Marius Heidari Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Oscar Niklasson Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hatleberg, Henrik Mathiesen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løchen-Westerlund, Ludvig Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mathiesen, Christian Næss Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Daniel Frost Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bomann-Larsen, Caroline Klubb Heming, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fasting, Hedda Stavlund Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kongslie, Oda Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvgaard, Vilde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn You, Lisa Airui Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Zürcher-Grette, Eira Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Emma Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sand, Maren Sofie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schelander, Ingrid Reine Klubb Drammens Ballklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundet, Sigrun Margrethe Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vidal, Selma Opsahl Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bomann-Larsen, Linnéa Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Magnussen, Malin Sofie Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mortensen, Pernille Hølås Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Waldum, Hanne Margit Ingeborg Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Runningen, Marte Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lie-Vik, Mina Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Friberg, Bianca Tsolis Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stavlund, Sigrid Fasting Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veum, Hermine Berntsen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askland, Nanna Eriksrud Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Anna Niklasson Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hilleren, Vilje Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holm, Ida Cecilie Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lewis, Brooklyn Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen, Mina Jahren Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Magnussen, Annika Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nielsen, Rikke Wollan Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Parrett, Thea Isabella Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundet, Selma Louise Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lima-Hogsnes, Frida Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Vilma Helena Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Waldum, Rebecka Berit Christin Klubb Kjelsås IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Runningen, Jørand Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Waldum, Christoffer Carl Helge Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, John Birk Forbord Klubb Foren.Til Ski-Idrettens Fremme Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Ole Marius Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkeng, Andreas Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ruth, Christoffer Klubb Idrettslaget Ros Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Øhlschlägel, Albert Sunde Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03