Hopp til innhold

Extra-Rennet 2022

Extra-rennet 2022. Lørdag 29. januar kl: 11:00 Det blir renn i alle bakker. Vi har fått gavekort på hoppdresser fra Meininger, og trekker ut 2 heldige vinnere blant de startende! Vi kjører alle bakker fortløpende, så alle utøvere bes møte til rennstart klokken 11:00. Startkontingent kan betales med VIPPS: 131279 Utlevering av startnummer skjer ved kiosken. Liveticker: https://live.kjump.no/356 Estimerte starttider: 11:00 Start Prøveomgang K5-10 11:45 Start Prøveomgang K25 12:30 Start Prøveomgang K41

  • Når: 29.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kongsberg
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år og y. Øvelse K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år og y. Øvelse K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år og y. Øvelse K41 Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K41 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Gutter RC A Øvelse K41 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Gutter RC B Øvelse K41 Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse Gutter RC C Øvelse K41 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Gutter RC D Øvelse K25 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år og y. Øvelse K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år og y. Øvelse K25 Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år og y. Øvelse K41 Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse J rekruttklasse Øvelse K5 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Jenter RC B Øvelse K41 Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse Jenter 11/12 år Øvelse K10 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Jenter 11/12 år Øvelse K25 Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse Jenter 11/12 år Øvelse K41 Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse Jenter RC A Øvelse K41 Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse Jenter RC C Øvelse K41 Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse Jenter RC D Øvelse K25 Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse M junior Øvelse K41 Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år og y. - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Even Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Frågåt, Magnus Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Glenne, Aksel Haga Klubb Hof IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Lenerand, Ludvik Sand Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Linden, Benjamin Hjermstad Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 10 år og y. Øvelse K10
Navn Sriphan, Kantapong Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år og y. Øvelse K10

G 10 år og y. - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brodtkorb, Even Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år og y. Øvelse K25
Navn Sriphan, Kantapong Klubb Kongsberg IF Klasse G 10 år og y. Øvelse K25

G Rekruttklasse - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lohne, Tobias Hagen Klubb Vikersund IF Klasse G Rekruttklasse Øvelse K5

Gutter 11/12 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerdalen, Endre Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K10

Gutter 11/12 år - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bringaker, Ola Leikaas Klubb Hof IL Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K25
Navn Frågåt, Emil Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K25
Navn Glenne, Markus Haga Klubb Hof IL Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K25
Navn Johnsen, Marius Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K25
Navn Lande, Ola Kveim Klubb Asker Skiklubb Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K25

Gutter 11/12 år - K41

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Marius Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse Gutter 11/12 år Øvelse K41

Gutter RC A - K41

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lohne, Theodor Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Gutter RC A Øvelse K41
Navn Sørensen, Stian August Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC A Øvelse K41

Gutter RC C - K41

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Eivind Bjerkøy Klubb Botne SK Klasse Gutter RC C Øvelse K41
Navn Lauglo, Ola Klubb Botne SK Klasse Gutter RC C Øvelse K41
Navn Mikalsen, Knut Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC C Øvelse K41
Navn Moan, Oliver Haugerud Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter RC C Øvelse K41

Gutter RC D - K25

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finding, Daniel Calvin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC D Øvelse K25
Navn Haugholt, Jonas Haffner Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC D Øvelse K25
Navn Mikalsen, Knut Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC D Øvelse K25
Navn Moan, Oliver Haugerud Klubb Haugsbygd IF Klasse Gutter RC D Øvelse K25
Navn Steen-Brørs, Aksel Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC D Øvelse K25

J 10 år og y. - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lande, Idun Kveim Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år og y. Øvelse K10
Navn Moan, Miriam Haugerud Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år og y. Øvelse K10

J rekruttklasse - K5

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strandås, Anna Linnea Rustgård Klubb Kongsberg IF Klasse J rekruttklasse Øvelse K5

Jenter 11/12 år - K10

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schjøtt-Høiholt, Anna Klubb Asker Skiklubb Klasse Jenter 11/12 år Øvelse K10

M junior - K41

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaiser, Martin Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M junior Øvelse K41
Navn Stensby, William Leonardsen Klubb Kongsberg IF Klasse M junior Øvelse K41
nif-epi04, 04
Svalbard Skimaraton