Hopp til innhold

Lånkerennet 2021

Det er feil i påmeldingen. M18 skal gå 10 km. G15 skal gå 5 km

  • Når: 12.12.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Selbuskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fossum, Eirik Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kvål, Johan Nykkelmo Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fauchald, Kasper Hembre Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sævik, Einar Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einvik, Konrad Viken Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamre, Chrisander Thomas Steig Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoven, Ole Petter Øiestad Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sævik, Sigurd Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Mæhlum Kruger, Sondre Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Meldal, Jonathan Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjesbu, Synnøve Guldbækhei Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kveen, Kristine Klubb IL Varden Meråker Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rian, Malin Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Verdenius, Maria Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Norheim, Juni Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Tolga IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Pernille Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rødde, Olea Kirknes Klubb Lånke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossum, Elvira Sæther Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sævik, Guro Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Jenny Axisa Klubb Andebu IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kittilsen, Una Arnesen Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haglund, Sofia Klubb IL Varden Meråker Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horstad, Håvard Aarseth Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Sigurd Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Garnæs, Brage Krohn Klubb Byåsen IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sjøli, Adrian Oanes Klubb Klæbu IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Yilmaz, Abdullah Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ahoniemi, Rasmus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hegstad, Simen Klubb IL Aasguten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01