Hopp til innhold

Lygnasæterrennet 2022

Søndag 9. januar ønsker Moen Sportsklubb velkommen til Lygnasæterrennet 2022 på Lygna Skisenter. Rennet går i fristil og har klasser fom 8 år tom junior. Rennet vil bli gjennomført med nødvendige smitteverntiltak i hht. nasjonale og lokale regler, samt Skiforbundets koronaveileder og arrangementsveilder for langrenn. Dagen blir derfor strukket ut over flere arrangementer á 100 deltakere pr. arrangement. For lettere å kunne kombinere ulike klasser i hvert arrangement ut fra antall løpere påmeldt i hver klasse, blir 5 km endret til 6 km (2 x 3 km) for alle klasser som i utgangspunktet var satt opp med 5 km. Etter hvert som det nærmer seg rennstart vil vi oppdater med mer utfyllende informasjon om rennet i sin helhet (smittevernshensyn, startlister, løypetraser, mm) på https://moensk.no/post/17 Velkommen!

  • Når: 09.01.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Lygna
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse G15 FH Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 09.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen-Egenes, Håkon Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aaen-Egenes, Aleksander Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm, Aksel Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aschim, Iver Halvard Ballangrud Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Benno, Mathias Adolfsson Klubb Brøttum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørklund, William Bucher Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Boisen, William Lilleseth Klubb Skarnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fagerhus, Aksel Stenersen Klubb Gran IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeld, Sondre Håkonsen Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hvalstad, Sebastian Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leithe, Thor Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Melbø, Johan Klubb Vingrom IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rief, Liam Grini Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rief, Ailo Slette Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Roos, Simon Høiås Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rosendal, Alfred Klubb Skrautvål IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Erlend Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saug, Petter Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Schjetne, Heine Klubb Moelven IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skiaker, Ole Myhre Klubb Brandbu IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjaker-Westby, Vemund Klubb Harestua IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Smeby-Sagbakken, Filip Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Støen, Martin Lien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørum, Kasper Sørlie Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Eirik Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Buhaug, Emil Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Buhaug, Martin Klinkenberg Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Filip Voytovich Klubb Roterud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dotseth, Alfred Klubb Eina Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Mathias Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Lukas Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Halvorsrud, Emil Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Sigurd Groven Klubb Hernes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Adrian Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kittelsen, Trygve Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Klavenes, Sindre Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Strandbygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lafton, Emil Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lahboub, Elias Sørbøen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Hans Christopher Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbye, Peder Albert Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olstad, Engebret Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opsann, Sondre Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raastad, Lars Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Risberg, Theodor Sundberg Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saxegaard, Fredrik Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sunde, Adrian Klubb Søre Ål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundstad, Håkon Skjervheim Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Syvertsen, Marcus Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Thon, Mathias Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergene, Mathias Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerkely, Sigurd Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Vegard Klubb Magnor UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flæten, Henrik Nordnes Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmestad, Johan Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Linus Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hvattum, Haakon Aamelfot Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johannessen, Daniel Sletta Klubb Brandbu IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Linus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjæstad, Alfred Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Krüger, Oliver Klubb Harestua IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lipiszko, Julian Klubb Åsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lømo, Niels Kristoffer Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Melbø, Halvor Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Emil Nikolai Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roen, Tobias Morstad Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbrekke, Eirik Klubb Vingrom IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sterud, Oscar Klubb Gran IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Markus Klubb Kolbu KK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Odd Martin Husby Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brorson, Sølve Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Elstad, Jørgen Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Elstad, Julius Mangset Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Engeskaug, Isak Klubb MjøsSki Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Faksvåg, Iver Løvgaard Klubb Åsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjørkenstad, Lars Bjerke Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Flesvig, Torgrim Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gorset, Hans Martin Klubb Svea Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hvalstad, Sander Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Jonathan Bråthen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Sverre Groven Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjærnes, Vemund Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjøs, Peder Klubb Søre Ål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Ole Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lagethon, Trygve Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunheim, Magnus Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Manum-Farstad, Benjamin Klubb Vind IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Iver Klubb Vingrom IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Roos, Jakob Høiås Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rustad, Hans-Kristian Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker-Nilsen, Magnus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saxegaard, Simon Gustavsen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Tinius Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storsveen, Jakob Berget Klubb Hernes IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torseth, Sigve Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vollsæter, Birk-Jardar Klubb Brandbu IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Weeg, Julian Søndrol Klubb Skrautvål IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øistad, Martin Klubb Torpa Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alm, Sondre Molden Klubb Gran IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnbakken, Magnus Lia Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Trysil IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dragerengen, Sivert Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Halvorsrud, Simen Midtseim Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Anders Granum Klubb Follebu Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Henriksen, Håkon Moe Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Moelven IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Houth-Aaslund, Laurits Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mork, Andreas Bagaasen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roen, Sander Morstad Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rustbakken, Halvor Fladsrud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Storm Normann Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkevold, Ole Jonas Storsveen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Dombås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Broberg, Even Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunheim, Emil Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Gran IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbakken, Linus Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Vingrom IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaserud, Mathias Brenna Klubb Brandbu IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergsbakken, Magnus Klubb Etnedal Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergum, Gunnar Astor Klubb Øyer-Tretten IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokke, Anders Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Ola Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysil IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøneng, Jørgen Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, Simen Klubb Moelven IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsrud, Ola Klubb Gran IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jøranli, Sindre Klubb Nordre Land IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Rendalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Opsann, Edvald Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stølen, Ole Hedalen Klubb Øystre Slidre IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørbotten, Kristian Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torseth, Audun Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømterud, William Klubb Harestua IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øiom, Håvard Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergene, Sander Rygg Klubb Skrautvål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dehli, Kristian Johnsrud Klubb Gran IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjøs, Even Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutsen, Johannes Nordengen Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rief, Emil Grini Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rief, Dennis Slette Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Silseth-Lindal, Gabriel Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaarud, Sebastian Klubb Harestua IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Matheo Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørum, Mathias Sagnes Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Trøseid, Markus Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sondre Ness Klubb Haugsbygd IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerkely, Andreas Holmlund Klubb Svea Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Brokerud, Markus Klubb Gran IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kjæstad, Asbjørn Nysted Klubb Hernes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundby, Magnus Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettersen, Marcus Myrland Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundby-Bredesen, Markus Klubb Skarnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørum, Mathias Sagnes Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørumshagen, Christian Østerbø Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Thon, Sebastian Bjordal Klubb Skrautvål IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marte Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ballangrud, Ella Klubb Grindvoll IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Martine Husby Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørnbakken, Andrea Lia Klubb Oppstad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brurok, Isabella Nyengen Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjefsen, Ingrid Tanum Klubb Brandbu IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Helle, Fride Nythun Klubb Skrautvål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kittelsen, Mari Kristine Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lykkja, Mille Haugen Klubb Torpa Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Manum-Farstad, Sofie Klubb Vind IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nørstegård-Richardsen, Sara Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rustad, Emilie Da Silva Klubb Fjelltun IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Selbæk, Karoline Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stikbakke, Adelin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveum, Jenni Nordengen Klubb Torpa Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Trondsen, Tekla Ovidie Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vågsether, Sigrid Høstmælingen Klubb Søre Ål IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øistad, Signe Klubb Torpa Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Åsne Engen Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Berg, Julie Bakken Klubb Bækkelagets SK Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brenna, Karen Klubb Magnor UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Enstrøm, Ida Elise Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haug, Kristin Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Heggard, Erle Kornelia Klubb Frogner IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Husnes, Anna Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jeistad, Celine Klubb Lismarka Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjøs, Eline Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyiramucho, Alice Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørbøen, Tuva Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Trøseid, Kaja Stenmyren Klubb Søre Ål IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Ingrid Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglerud, Oda Bakke Klubb Vind IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjefsen, Anna Tanum Klubb Brandbu IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Grimsbø, Ingjerd Sandvik Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Houth-Aaslund, Jenny Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sveum, Mille Nordengen Klubb Torpa Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trondsen, Eira Kanutte Holm Klubb Haugsbygd IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øiom, Maria Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvergård, Eline Klubb Åsen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Mari Wang Klubb Vind IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Andersen, Synne Engen Klubb Øystre Slidre IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Aschim, Anna Karoline Ballangrud Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benno, Maiken Adolfsson Klubb Brøttum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Boisen, Serine Lilleseth Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Brudal, Celine Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Enstrøm, Anna Skjervum Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Glomsås-Eide, Edel Agnete Klubb Søndre Land IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haave, Tiril Østby Klubb MjøsSki Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggard, Ane Olivia Klubb Frogner IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Helle, Tinde Nythun Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kittelsen, Signe Elisabet Svelstad Klubb Søre Ål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kravdal, Eline Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lømo, Benedicte Sophie Reinholdt Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Madslien, Magnhild Olive Kleppa Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbø, Ane Klubb Vingrom IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rosendal, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rye, Kristine Klubb Skrautvål IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Emilie Herberg Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Saxegaard, Ida Klubb Moelven IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Storsveen, Emilie Hellebekken Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundby-Bredesen, Mia Klubb Oppstad IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Torgersen, Andrine Horn Klubb Harestua IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bakke, Astrid Snare Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Brenna, Julie Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Flugsrud, Emilie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Greftegreff, Solveig Egge Klubb Brandbu IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm-Lombnæs, Maia Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Husnes, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Granli IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Haugsbygd IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Saug, Marie Fengsrud Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Schjetne, Vårin Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sætrom, Mathea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørumshagen, Lisbeth Østerbø Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berger, Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergkvist, Synne Marie Lindkjølen Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Julie Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Nordre Land IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Brandbu IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørstad, Elise Haug Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Molstadkroken, Vilde Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Njå, Hedda Klubb Vind IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Retterås, Elise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglehaug-Wetting, Henriette Klubb Brandbu IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Katnosa, Marthe Olsen Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenumgard, Hedda Klubb Ringebu/Fåvang Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Celine Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Nora Melbø Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tronrud, Sara Agnethe Granvang Klubb Nordre Land IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulen, Andrea Storlien Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaen-Egenes, Mari Klubb Vingrom IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm, Nora Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmestad, Juva Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Husnes, Sofie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sundby, Emilie Sæterhagen Klubb Brandbu IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Teigen-Dugstad, Marie Klubb Søre Ål IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Ida Molden Klubb Gran IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Sofie Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Melby, Julie Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystuen, Mali Odlo Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rye, Astrid Klubb Skrautvål IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Signebøen, Maren Klubb Tistedalen FL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Silseth-Lindal, Mia Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skiaker, Mina Myhre Klubb Brandbu IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Lucy Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Storlien, Mina Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørbøen, Mari Hovdenakk Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerregård, Sofie Granskogen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Brandhaug, Iris Tollan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Mari Andrea Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Dragerengen, Synne Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Garvik, Marte Klubb Vestre Slidre IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holmstad, Ida Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jørgensen, Sofie Kjær Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjeldsberg, Iselin Stangstuen Klubb Vind IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Klevenberg, Emma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lagethon, Stine Ludahl Klubb Øyer-Tretten IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mobrenna, Elise Klubb Nes Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Mork, Mimi Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Woldengen, Astrid Bekken Klubb Moen Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvergård, Kristine Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollingmo, Synne Børresen Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Dåsnes, Emma Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hagen, Astrid Klubb Strandbygda IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansteensen, Live Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Magnussen, Hedda Klubb Østre Toten Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Moland, Mina Sofie Kjærås Klubb Stokke IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordvik, Mathea Klubb Brandbu IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Schjetne, Hannah Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Silber, Jessica Birgit Klubb Vind IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storlien, Mille Marie Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Ulsrud, Selma Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestad, Oline Klubb Vågå IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aschehoug, Adele Sofie Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Axelsson, Emma Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossum-Bjørge, Mathilde Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Grøtte, Tuva Henden Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gundersen, Tirill Marie Møller Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Kristina Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haave, Maria Masovn Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hole, Kristine Hjellbakk Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjærnes, Ane Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvamme, Kristine Louise Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Loennecken, Kaja Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Prestmo, Eline Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Seierstad, Janne Ballangrud Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundgaard, Sigrid Jøranli Klubb Søre Ål IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Broberg, Elling Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjeldstad, Jonathan Hemb Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gulbrandsen-Rognstad, Jonas Klubb Moen Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Jørgen Landmark Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Casper Engum Klubb Vind IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skåret, Mathias Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Spigseth, Martin Klubb Nes Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Storsveen, Jørgen Berget Klubb Elverum Hopp Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjerke, Martin Klubb Follebu Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjørnerød, Alfred Klubb Askim Idrettsforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Borgen, Sivert Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdahl, Linus Klubb Torvikbukt IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engdal, Eskil Klubb Vind IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Engebretsen, Sondre Mathias Ladim Klubb Moss Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysil IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Flesvig, Håkon Laurits Haga Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Grindhagen, Casper Kvam Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Hovde, August Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kløvstad, Kristoffer Berg Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kristiansen, Nikolai Klubb Brandbu IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olstad, Edvard Fossum Klubb Øyer-Tretten IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Opsann, Oscar Smogeli Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Røstad, Erik Klubb Nordre Land IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Træthaug, Jakob Krøger Klubb Søre Ål IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas, Morten Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Aurmo, Ola Klubb Lom IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakke, Aleksander Gausen Klubb Njård Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Bjarte Klubb Jevnaker Idrettsforening Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brun, Bård Gunnar Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engevik, Simen Lilleås Klubb Stord IL (Allianseidrettslag) Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Lars Petter Frydenlund Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gammelmo, Simen Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gledhill, Gabriel Winston Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gorset, Emil Solan Klubb Svea Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøneng, Sjur Holm Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johannessen, Magnus Klubb Moelven IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysil IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kalland, Bendik Klubb Magnor UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Løvlien, Ola Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Marshall, Tristan Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myrland, Imre Sagbakken Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Overen, Sindre Syvertsen Klubb Kolbu KK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Owren, Fredrik Hammerdal Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandvold, Adrian Arntsen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Staune-Mittet, Johannes Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Strandhaug, Fredrik Haugen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Lillehammer Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01