Hopp til innhold

Årbogenrennet

Velkommen til Årbogenrennet 2022. Rennet er flyttet til Konnerud skistadion med fine forhold på kunstsnø. Husk å melde på i riktig årsklasse. Klubbene vil bli etterfakturert startkontingenter. Resultatlister lagt ut.

  • Når: 30.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 30.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnstorp, Sigurd Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Dahl-Hofseth, Håkon Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lervik, Axel Berger Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nohre-Solvang, Mathias Leander Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasoly, Abdullah Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Realfsen, Vilmer Olai Klubb IL Bevern Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sommerseth, Markus Hegdal Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wermskog, Linus Granlund Klubb Mjøndalen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Sondre Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brekke, Thomas Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Funderud, Henrik Norgren Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gilhuus, Ludvik Wøien Klubb Drammen Strong Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Knut-Eirik Klubb Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Eirik Grette Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordal, Aleksander Madsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rogstad, Henrik Nevermo Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnstorp, Sverre Tveit Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Friberg, Vincent Tsolis Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøen, Lars Wirum Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglevik, Ole Henrik Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Glad, Kristian Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Isak Aleksander Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Sigurd Falck Klubb Mjøndalen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Amundsen, Sigurd Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Austad, Jesper Borge Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Borgen, Henrik Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christensen, Viktor Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Engerud, Sebastian Solheim Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fjeldstad, Kasper Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gilhuus, Olav Wøien Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Jacob Thorhallsson Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilleren, Oliver Bråten Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løchen-Westerlund, Johannes Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nohre-Solvang, Emiliam Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Ulrik Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nyrønning, Iver Hagen Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Robertsen, Martin Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Salte, Iver Trovåg Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Staib, Falk Teigen Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stensland, Matheo Lenæs Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tønnessen, Jonatan Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsheim, Laurits Øyo Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Adamsen, Edvard Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Cederqvist, Jo Mikael Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hveding, Philip Holmberg Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Løchen-Westerlund, Ludvig Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myklebust, Even Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrhaug, Olav Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Niklasson, Emil Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skare, Sjur Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Svinkunas, Oskaras Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Temte, Tor Roald Klubb Sturla IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Øyen, Sebastian Menzel Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Felicia Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lono, Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Pettit, Aurora Saasen Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hveding, Caroline Holmberg Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reiersrud, Amalie Lie Klubb Mjøndalen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skare, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl-Hofseth, Klara Klubb Lillehammer Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjone, Hedda Engedahl Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nestegård-Bolstad, Hedda Klubb Sande Sportsklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nybråten, Silje Normann Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Odden, Emilie Irene Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vidal, Selma Opsahl Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Løitegård, Oda Klubb Rollag og Veggli IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorud, Martine Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bolkesjø, Ingrid Grefsrød Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Stephensen, Ada Torp Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Anna Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Aspenes, Henriette Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Cederqvist, Eira Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Christensen, Hannah Lie Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eek, Sonja Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Eriksen, Amalie Ryghseter Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudbrandsen, Olivia Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gulbrandsen, Tiril Thorhallsson Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen-Ourdahl, Milla Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nelstrøm, Tiril Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Rasoly, Basira Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stake, Astrid Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenersen, Julie Fredrikke Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Stenersen, Emilie Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sælebakke, Ovidie Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamot, Hedda Falck Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Aspenes, Frida Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Barbati, Ida Midtskogen Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ellingsen, Victoria Øksnes Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjersøyen, Johanne Engen Klubb Nordre Sande IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilleren, Vilje Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Holm, Ida Cecilie Klubb Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Juelsen, Alva Elvira Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Korseberg-Aaserud, Elise Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lewis, Brooklyn Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tanberg, Filippa Knudsen Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klausen, Ylva Marie Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm, Ole Andreas Draugsvoll Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jelstad, Stian Stærkeby Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03