Hopp til innhold

Leksdalsrennet - NTE-cup 13-16 år

Oppdatert 6. januar kl. 1200 Leksdal IL er gledelig overrasket over stor påmelding til Leksdalsrennet og ønsker alle velkommen til Marka lørdag 8. januar! Større påmelding enn forventet medfører at arrangementet må endres for at alle påmeldte skal få delta og at rennet gjennomføres i samsvar med gjeldende koronarestriksjoner. Leksdal IL har derfor i samråd med skikretsen og TD besluttet følgende: • Rennet utvides til 3 arrangement. • Renntart fremskyndes fra kl 11:00 til kl 10:00 • Det vil ikke være mulig å etteranmelde seg til rennet. Se informasjon om endringer (vedlegg)

  • Når: 08.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Leksdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0
Start 08.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 08.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasland, Linn Marita Kruksve Klubb Leksvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Almlid, Ole Martin Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Almlid, Line Schulze Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Asp, Maren Solli Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Aunan, Kine Beate Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Bardal, Kai-Rune Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Bardal, Ingrid Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Barli, John Sverre Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Bentzen, Ann Kristin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Berg, Mette Rian Klubb Leksvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Bjartnes, Ole Petter Klubb Stiklestad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Bollerud, Roger Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Bragstad, Lars Erik Klubb Ogndal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Brænne, Aleksander Bye Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Brørs, Tone Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Dalen, Øyvind Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Dretvik, Theo Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Ekle, Torbjørn Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Farbu, Nina Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Farbu, Marit Jørstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Finstad, Arnstein Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Fisknes, Bente Sundseth Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Grøtan, Marius Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Gudding, Kjersti Grande Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Gudding, Snorre Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Gudding, Eivind Alexander Grande Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Hasselvold, Lars Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Haugan, Håvard Joarson Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Haugan, Marte Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Heistad, Petter Joakim Klubb Sparbu IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Hjulstad, Lars Erik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Husvang, Tom Kristian Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Kvalvik, Steinar Jøran Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Larsen, Tina Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Lindsøe, Hege Aunan Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Ludvigsen, Stian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Lund, Espen Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Mjømen, Irene Skei Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Moan, Kristoffer Klubb Leksvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Modell, Sigrun Klubb Kvam IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Mollan, Ingrid Helland Klubb Sparbu IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Munkeby, Trine Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Nastad, Ivar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Nilsen, Erlend Birkeland Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Nordberg, Kjell Arve Klubb Røra IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Nordberg, Solveig Stuberg Klubb Røra IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Nordberg, Kjersti Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Overrein, Andreas Alstad Klubb Ogndal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Raaen, Siv Merete Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Reinås, Bjørn Åge Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Reitan, Anne Grete Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Røvik, Elisabeth Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Sand, Irene Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Sandgrind, Ken Arild Klubb Leksvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Sandhaugen, Ingunn Tømte Klubb Ogndal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Saugestad, Espen Halvorsen Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Saursaunet, Rune Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Sivertsen, Stian Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Sivertsen, Ståle Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Skjeset, Lars Sandstad Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Strand, Sveinung Hestad Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Strøm, Torbjørn Hals Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Thrana, Roger Klubb Leksvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Tunset, Birger Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Valstad, Dagfinn Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Valstad, Idar Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Vang, Anne Line Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Værdal, Per Magnus Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Værdal, Lise Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Westerhus, Ola Klubb Ogndal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet
Navn Østerås, Salamon Andreas Klubb Grong IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 1 kl 11.00 Øvelse annet

Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Robert Klubb Heimdal Ski Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Aalberg, Stig Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Aavik, Elisabeth Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Agle, Arve Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Aksnes, Bjørnar Klubb Helgådal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Almås, Olav Grunde Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Andreassen, John Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Aunli, Renate Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Baglo, Ragnhild Klubb Leirådal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Bardal, Ingrid Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Berg, Torkil Klubb Leksvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Bratbakken, Kjetil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Bratland, Line Karin Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Bratsve, Tor Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Brissach, Jonny Klubb Lierne IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Brørs, Morten Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Dalen, Øyvind Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Dretvik, Hilde Okkenhaug Haavik Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Ellingsen, Erik Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Estil, Bente Klubb Lierne IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Estil, Frode Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Estil, Grete Irene Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Evenhus, Gaute Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Evenhus, Eva Karin Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Farbu, Andreas Klubb Leksvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Fjerstad, Annvor Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Fuglem, May Britt Klubb Utleira IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Fuglem, Nils-Even Klubb Selbu IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Green, Anne-Gunn Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Gudding, Mari Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Haabeth, Anne Berit Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Hafsmo, Tore Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Hals, Trygve Andreas Klubb Overhalla IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Hansen, Alexander Rustberggard Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Haugan, Ragnhild Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Hegdahl, Per Halvar Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Hegstad, Kjell Georg Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Helland, Bjørg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Hjulstad, Lars Erik Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Hoem, Eskil Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Iversen, Camilla Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Iversen, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Jørstad, Tore Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Kaasbøll, Maria Felicia Eide Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Karlsen, Roger Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Kjesbu, Bård Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Kjesbu, Håvard Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Kleppa, Sven Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Kristiansen, Inger Ringstad Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Kråkenes, Tony Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Kvalvik, Margrete Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Kvamvold, Terje Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Kvål, Lars Edvard Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Langøygard, Jo Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Larsen, Lars Jørgen Klubb Lierne IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Lund, Espen Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Lægran, Marit Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Løvås, Line Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Malmo, Erlend Klubb Grong IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Melhus, Mariann Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Mjømen, Håkon Østbye Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Mollan, Kjetil Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Mossige, Kennet Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Myhre, Gard Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Nordberg, Kjell Arve Klubb Røra IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Nordberg, Solveig Stuberg Klubb Røra IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Nordberg, Kjersti Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Olsen, Anne Grethe Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Pigott, Leon Klubb Beitstad IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Rannem, Lisbeth Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Rannem, Sivert Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Reinås, Bjørn Åge Klubb Frol IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Reitan, Trond Egil Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Ringseth, Birger Klubb Rygg IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Rygg, Pål Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Rønning, Terje Klubb Skogn IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Rønning, Oddvar Klubb Lånke IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Rønning, Jon Harald Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Rønning, Gunn Marit Klubb IL Aasguten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Røthe, Merete Klubb Spillum IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sandberg, Edvin Andreas Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sandhaugen, Odd-Are Klubb Ogndal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sivertsen, Heidi Klubb Leirådal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sivertsen, Sture Klubb Leirådal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Skei, Bjørn Borge Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Skistad, Jan Ove Klubb Overhalla IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Skistad, Margrete Klubb Overhalla IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Skjerve, Kenneth Klubb Markabygda IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Skjetne, Kristine Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Solvåg, Odd-Robert Klubb Leksvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Stavrum, Paal Klubb Leksdal IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Strand, Sveinung Hestad Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sundal, Frode Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sundset, Stina Klubb Klæbu IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sundset, Torstein Klubb Klæbu IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Svendgård, Ståle Klubb Markabygda IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Svendgård, Roar Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sæter, Åne Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sæter, Trude Flatås Klubb Byåsen IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Sørholt, Einar Birger Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Thingstad, Sigleif Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Undersaker, Rune Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Vanem, Marianne Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Waldal, Astri Klubb Hommelvik IL Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Wist, Håvard Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Østerås, Jan Fredrik Wallberg Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet
Navn Østerås, Ingrid Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse Foresatte-støtteapparat arr 2 kl 12.00 Øvelse annet

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Aasheim, Theodor Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Grøtan, Oskar Moan Klubb Beitstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Høknes, Theodor Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Iversen, Aksel Ivar Gustav Stintzing Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Saursaunet, Sverre Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bardal, Konrad Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjartnes, Ola Kolberg Klubb Stiklestad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørhusdahl, William Sund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Flyum, Jonathan Klubb Stiklestad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holmstrand, Hans Garstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Neverås, Magnar Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjeset, Aksel Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steffenrem, Iver Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Valstad, Lian Leander Bulling Klubb Leksdal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Kasper Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bollerud, Luca Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bratbakken, Kristian Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Zetterström, Eirik Gravdal Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Alstad, Jonas Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kråkenes, Albert Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Musum, Marius Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skei, Jonatan Fuglesang Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Støp, Nikolai Hakonsen Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thingstad, Emil Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bratbakken, Magnus Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Hommelvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Casper Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fortun, Isak Lutdal Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugdahl, Peder Klubb Leksdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høknes, Alfred Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalvik, Iver Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leithe, Sigurd Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Melby, Petter Klubb Leksdal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Thrana, Markus Gynnild Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Westerhus, Ulrik Overrein Klubb Ogndal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bardal, Kornelius Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berg, Odin Johannes Klubb Leksvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haldorsen, Sondre Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Heistad, Per Even Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ivarsønn, Ask Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjømen, Erik Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Overrein, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandhaugen, Anton Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skjeset, Ville Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Stornes, Patrik Klubb Leksdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollerud, Mille Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brænne, Malin Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Husvang, Mali Karin Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Børøsund, Emilie Lund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hovdal, Oda Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Musum, Maren Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordaune, Runa Husby Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravlo-Morland, Magritt Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ravlo-Morland, Oliva Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tunset, Live Thun Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Marte Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bardal, Anna Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Köhler, Julia Belén Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Undersaker, Tuva Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunli, Vilde Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kløvjan, Aurora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Thea Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Storø, Celine Klubb Leksdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ivardatter, Vår Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Mali Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gudding, Tiril Klubb Vinne Skilag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ludvigsen, Gunhild Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Moan, Anna Oline Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Overrein, Ane Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandgrind, Mathea Kristine Aasland Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Saursaunet, Sigrid Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaufel, Maja Haugan Klubb Frol IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Didon, Verity Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fisknes, Amanda Sundseth Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugan, Live Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mollan, Sigrid Klubb Sparbu IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagøy, Lotte Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagøy, Pernille Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ystad, Elvira Haga Klubb Leksdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sand, Alexandra Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

K 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Tolga IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Waldal, Ida Klubb Hommelvik IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri

K 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Mabel Ovedie Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jakobsen, Hedda Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lundberg, Lina Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Anette Klubb Utleira IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Niklas Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kaasbøll, Adrian Cornelius Eide Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Snuggerud, Ole Edvard Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Antonius Herskedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rønning, Trym Nergård Klubb Skogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Stuenes, Kristoffer Raudsepp Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tarud, Eskil Espe Klubb Tormod Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Verdenius, Jacob Klubb Tolga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wist, Henrik Valør Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01