Hopp til innhold

Geilo Skifestival/SpareBank1-cup

Finale SpareBank1-cup lørdag.

  • Når: 9.4 - 10.04.2022
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Geilo
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 06.04.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 16 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 10.04.2022 Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 09.04.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.04.2022 Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.04.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 10.04.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 150
Start 09.04.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 10.04.2022 Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lie, Vetle Haugen Klubb Gol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vindegg, Ola Berntzen Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Walther-Jensen, Theodor Klubb Koll, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lie, Vetle Haugen Klubb Gol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vindegg, Ola Berntzen Klubb Geilo IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bøe, Aksel Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bøe, Aksel Hugdahl Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Artmann, Mika Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Endrestøl, Iver Nordby Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ferning, Magnus Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Næss, Emil Nikolai Preus Klubb Haugsbygd IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øyen, Benjamin Peter Wiklund Klubb Fossum IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Artmann, Mika Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Daltveit, Svein Klubb Osterøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Endrestøl, Iver Nordby Klubb Geilo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gihle, Elias Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Galleberg, Markus Berget Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Galleberg, Markus Berget Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Simonsen, Mikkel Øyo Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jensrud, Christoffer Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Simonsen, Mikkel Øyo Klubb Geilo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 15 km fri felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brattebø, Emil Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Gundersen, Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Høyerholt, Frederick Emil Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lunde, Leo Marinius Johansen Klubb Ådal IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Slettemark, Inuk Sander Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 15 km fri felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gundersen, Leo Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Owesen, Oskar Klubb Hemsedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ryen, Ole Håkon Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilleren, Oliver Bråten Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Sebastian Klubb Fossum IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laaveg, Sander Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Laaveg, Vetle Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hilleren, Oliver Bråten Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laaveg, Sander Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Laaveg, Vetle Klubb Geilo IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestøl, Vetle Nordby Klubb Geilo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Herstad, Mikkel Mohn Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Endrestøl, Vetle Nordby Klubb Geilo IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Filip Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Olstad, Nora Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Emina Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olstad, Nora Klubb Geilo IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Emina Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hopsnes, Isabelle Klubb Fossum IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjerven, Mia Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Nora Møgster Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ihlen-Ruud, Anniken Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sataøen, Nora Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Oda Øyo Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Nora Møgster Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Pernille Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ihlen-Ruud, Anniken Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sataøen, Nora Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Simonsen, Oda Øyo Klubb Geilo IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 15 km fri felles

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Medalen, Josefine Svarverud Klubb Eggedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 15 km fri felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 15 km fri felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Gundersen, Linea Skjellaug Klubb Geilo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 15 km fri felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skjerven, Anna Fjeldheim Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fanjas-Claret, Norah Flatland Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sataøen, Edel Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skare-Soldal, Astrid Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vik, Oline Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vindegg, Tiril Berntzen Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fanjas-Claret, Norah Flatland Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sataøen, Edel Vollen Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skare-Soldal, Astrid Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Oline Hestnes Klubb Osterøy IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vindegg, Tiril Berntzen Klubb Geilo IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Butcher, Sofia Havikhagen Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hilleren, Vilje Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ihlen-Ruud, Sarah Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Butcher, Sofia Havikhagen Klubb Geilo IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gihle, Tiril Klubb Holeværingen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hilleren, Vilje Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ihlen-Ruud, Sarah Klubb Idrettslaget Try Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 30 km fri felles

K 18 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Kaia Wulff Klubb Asker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Jorde, Tuva Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Mostraum, Marie Klubb Osterøy IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Slaatto, Vilde Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 30 km fri felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Slaatto, Vilde Klubb Geilo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Steine-Eriksen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 19/20 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Ingrid Klubb Osterøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 30 km fri felles

K 19/20 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles

Kvinner senior - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brännare-Gran, Maren Sofie Klubb Bærums Skiklub Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri felles
Navn de Besche, Anne Bunemann Klubb Heming, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 30 km fri felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espeli, Erik Klubb Geilo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse M 17 år Øvelse 30 km fri felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles
Navn Slettemark, Sondre Aputsiaq Rein Klubb Geilo IL Klasse M 18 år Øvelse 30 km fri felles

Menn senior - 30 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Myhre, Christian Melsom Klubb Heming, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Oppedal, Matias Klubb Fana IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Slettemark, Øystein Klubb Geilo IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Trier, Johan Lykke Klubb Moss Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Trier, Thomas Due Klubb Moss Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
Navn Trier, Øivind Thorvald Due Klubb Kjelsås IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km fri felles
NIF-EPI03, 03