Hopp til innhold

Kretssamling alpint Drammen/Kongsberg

Alpinister i alpinklubber i Buskerud inviteres til åpen kretssamling i Drammen/Kongsberg i regi av Buskerud Skikrets. Samlingen foregår 28.-29. august og er åpen for klassene U12 til U21. Se info: https://www.skiforbundet.no/buskerud/nyhetsarkiv/2021/8/kretssamling-alpint-drammenkongsberg-28.---29.-august/

  • Når: 28.8 - 29.08.2021
  • Hvor: Drammen/Kongsberg
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.08.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.08.2021 Klasse U12 lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2021 Klasse U12 søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.08.2021 Klasse U14 lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2021 Klasse U14 søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.08.2021 Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.08.2021 Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

U12 lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Fredrik Klubb Krødsherad IL Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse U12 lørdag Øvelse Trening
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 lørdag Øvelse Trening

U12 søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøstad, Hanna Flatin Klubb Kongsberg IF Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Müller, Augusta Oline Ødegaard Klubb Hemsedal IL Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Myrvold, Hedda Stray Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Slevigen, Oliane Ødegården Klubb Krødsherad IL Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Thalerud, Emma Bottolfs Klubb Krødsherad IL Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Ulriksen, Helene Hofstad Klubb Aron Sportsklubb Klasse U12 søndag Øvelse Trening
Navn Vassbotten, Amelia Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse U12 søndag Øvelse Trening

U14 lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Madsen, Jørgen Flåta Klubb Kongsberg IF Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Myrhaug, Mads Klubb Krødsherad IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U14 lørdag Øvelse Trening
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 lørdag Øvelse Trening

U14 søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mia Skjølås Klubb Kongsberg IF Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Askeland, Emilie Klubb Kongsberg IF Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Dyrset, Lilja Klubb Hemsedal IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Guttormsen, Katrine Slåtta Klubb Kongsberg IF Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Høstmælingen, Petter Våraker Klubb Drammen Slalåmklubb Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Lysaker, Julie Kaspara Dale Klubb Kongsberg IF Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Madsen, Jørgen Flåta Klubb Kongsberg IF Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Neumann, Leah Nygård Klubb Kongsberg IF Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Jesper Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Nordskog, Mikkel Hvalsmarken Klubb Krødsherad IL Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Platou, Thelma Mi Holm Stoud Klubb Aron Sportsklubb Klasse U14 søndag Øvelse Trening
Navn Vassbotten, Oliver Hovde Klubb Kongsberg IF Klasse U14 søndag Øvelse Trening

U16-21 lørdag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 lørdag Øvelse Trening

U16-21 søndag - Trening

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ihler, Kristina Mazur Klubb Kongsberg IF Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Müller, Embla Cecilie Ødegård Klubb Hemsedal IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Naas, Signe Elise Hagen Klubb Krødsherad IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
Navn Sandelien, Mari Klubb Geilo IL Klasse U16-21 søndag Øvelse Trening
NIF-EPI01, 01
Kjell G. Karlsen/NM alpint