Hopp til innhold

LO NC Sommerhoppuka Vikersund 2021

Program: kl.1600 TCM kl.1700 Prøveomgang kl.1830 Start renn Trening renndagen kl. 1100-1600

  • Når: 20.08.2021
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: K65
  • Gren: Hopp
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.08.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse Jenter RC A Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.08.2021 Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K65 Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter RC A - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sander Hallanger Klubb Botne SK Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Bergh-Hansen, Vebjørn Klubb Byåsen IL Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Haugen, Matheas Klubb Næroset IL Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Kaiser, Henrik Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Rønningen, Elias Klubb Hof IL Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Stensland-Larsen, Brage Klubb Sandar IL Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Strandbråten, Mats Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Sørstad, Haakon Kamlesh Heltzer Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Walseth, Jakob Alvsåker Klubb Byaasen Skiklub Klasse Gutter RC A Øvelse Vikersund K65

Gutter RC B - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Armo, Ivar Øivindson Rief Klubb Botne SK Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Fageraas, Leonard Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Furfjord, Jørgen Andreas Kristiansen Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Haugland, Halvor Klubb Heddal IL Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Kittelsen, Rasmus Klubb Skotfoss Turn & Idrettsforening Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Lund, Guttorm Brugaard Klubb Rollag og Veggli IL Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Lundeby, Sverre Kumar Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Lundhaug, Walter Klubb Østre Aker Skiklubb - Ski Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Remme, Leon Skogstad Klubb Kollenhopp Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Sandberg, Lukas Klubb Øyestad IF Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Skaug, Emil Schønemann Klubb Hobøl IL Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Sørensen, Stian August Klubb Kongsberg IF Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65
Navn Vasvik, Jesper Klubb Øvrebø IL Klasse Gutter RC B Øvelse Vikersund K65

Jenter RC A - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evans, Nora Helene Klubb Fossum IF Klasse Jenter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Gjendahl, Mariell Østlie Klubb Askim Idrettsforening Klasse Jenter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Liane, Marie Klubb Kongsberg IF Klasse Jenter RC A Øvelse Vikersund K65
Navn Midtskogen, Ingvild Synnøve Klubb Idrettslaget Try Klasse Jenter RC A Øvelse Vikersund K65

K NC Elite - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Frida Klubb Røykenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65
Navn Kleven, Ingrid Hordvik Klubb Kongsberg IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65
Navn Lauvsland, Karoline Hansen Klubb Øvrebø IL Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65
Navn Løken, Josefine Klubb Askim Idrettsforening Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65
Navn Meyer, Leah Katharina Klubb Kollenhopp Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65
Navn Midtsundstad, Nora Klubb Vaaler IF Klasse K NC Elite Øvelse Vikersund K65

M NC A - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berggaard, Mats Søhagen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Bråten, Jostein Saglien Klubb Etnedal Skilag Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Gran, Fredrik Klubb Byåsen IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Langmo, Isak Andreas Klubb Fjellørnen IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Markeng, Simen Aasen Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Myhre, Iver Klubb Vallset IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Sandsether, Noah Espenhahn Klubb Røykenhopp Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Tveiten, Nicklas Klubb Heddal IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Utby, Børge Hansen Klubb Tromsø Skiklub Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65
Navn Årdal, Johannes Klubb Jølster IL Klasse M NC A Øvelse Vikersund K65

M NC B - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aadalen, Adrian Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Aslesen, Sindre Trier Klubb Kongsberg IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Gravermoen, Ole Gudbrand Kihle Klubb Veme Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Haave, Henrik Klubb Nordre Land IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Hagen, Flemming Dolonen Klubb Heradsbygda IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Haugelien, Tobias Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Ingebrigtsvoll, Jesper Nilsen Klubb Sjetne IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Jetlund, Magnus Løfsgaard Klubb Sør-Fron IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Johnson, Alexander Yigermal Røshol Klubb Molde og Omegn IF Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Krogstad, Jo Klubb Rennebu IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Myrvang, Sigurd Klubb Askim Idrettsforening Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Opsahl, Martin Tonby Klubb Lommedalens IL Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Pettersen, Benjamin Klubb Botne SK Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Selbekk-Hansen, Richard Klubb Gausdal Skilag Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Taubert, Leonard Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65
Navn Østvold, Fabian Klubb Lensbygda Sportsklubb Klasse M NC B Øvelse Vikersund K65

M NC C - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Sander Modalen Klubb Vikersund IF Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Enger, Inge Klubb Orkdal IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Grønvold, Marcus Laurentz Piene Klubb Fossum IF Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Halfdansen, Herman Blikken Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Heimdahl, Magnus Klubb Kolbu KK Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Kleppa, Karl Haugen Klubb Sprova IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Leiulfsrud, Sondre Rosland Klubb Heddal IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Mortensen, Isak Skorstad Klubb Namsos IL Hopp Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Pettersen, Jonas Klubb Botne SK Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Seljeset, Torje Klubb Hornindal IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65
Navn Sundal, Nicolai Eriksen Klubb Koll, IL Klasse M NC C Øvelse Vikersund K65

M NC Elite - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baarset, Ole Kristian Klubb Botne SK Klasse M NC Elite Øvelse Vikersund K65

M Veteran - Vikersund K65

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bechmann, Anders Klubb Skogn IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K65
Navn Nielsen, Harald Relling Klubb Heming, IL Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K65
Navn Sørstad, Gjermund Klubb Gjerpenkollen Hoppklubb Klasse M Veteran Øvelse Vikersund K65
NIF-EPI02, 02
NTB