Hopp til innhold

Vikersundsprinten-Oslofjord Cup

Vikersundsprinten - Oslofjord Cup2021. Rennet er i fristil. Mer info kommer.

  • Når: 21.08.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Vikersund
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.08.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.08.2021 Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2021 Klasse K 18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2021 Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2021 Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.08.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

K 17 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse Sprint, fri

K 18 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse Sprint, fri

K 19/20 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brusveen-Jensen, Tuva Anine Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Falster, Nora Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint, fri

M 17 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse Sprint, fri

M 18 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Hillestad, Henrik Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Norbom, Vetle Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Skaftnes, Emil Andreassen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri
Navn Sletvold, Magnus Eriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse Sprint, fri

M 19/20 år - Sprint, fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint, fri
nif-epi04, 04
NTB