Hopp til innhold

Olympia Sport Cup - Renn 1 - Normaldistanse - Klassisk- Runar Ski

Resultatliste vedlagt. Live startliste og resultater: https://live.eqtiming.com/59705#dashboard Rennet vil bli arrangert på iht gjeldende smittevernregler og -anbefalinger. Slik det ser ut nå er det; *Årsklassene starter med god tidsavstand. De eldste starter først. Første start 10:30 *Ingen kafe, garderober eller kiosk *Kom - Konkurrer - hent premie - Reis hjem

  • Når: 22.01.2022
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Sandefjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.01.2022
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse annet Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse annet Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 22.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Fredrik Nauf Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fevang, Edwin Holvik Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Knotten, Hågen Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Konttorp-Berg, Endre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Melås, Elling Morin Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Pande, Henrik Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sjøvoll, Philip Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundet, Elias Holt Klubb Kvelde IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorbjørnsrød, Fredrik Elias Klubb Nordre Sande IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Thorbjørnsrød, Christian Olai Klubb Nordre Sande IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Woldseth, Sondre Klubb Runar, IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Idland, Lars Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lund, Noah Myhre Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ovesen, Leon Alexander Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Saga, Ludvig Johansen Klubb Larvik Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solheim, Henrik Gjerstad Klubb Nordre Sande IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haavardsholm, Jacob Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugberg, Kristian Klubb Andebu IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansson, Gabriel Lundblad Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Klavenes, Alf Holm Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindsverk, Oliver Klubb Svarstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lööf, Victor Storeide Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selander, Linus Schie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Larvik Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Dobbe, William Hedvald Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Frellumstad, Mathias Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Furland, Sindre Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjerstad-Ramsøy, Mathias Andersen Klubb Runar, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smitt, Kristian Nergård Klubb Stokke IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Erik William Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thornquist, Thorben Grytnes Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønn, Vetle Høgseth Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hestnes, Jonas Spilling Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holm, Eldar Ravn Klubb Runar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkehaug, Filip Holbo Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Brunberg, Mattis Gulliksen Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Gustavsen, Carl Henrik Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Ueland, Noah Klubb Runar, IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km fri

G 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Dobbe, Theodor Hedvald Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjellesvik, Jens Erik Smith-Kielland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Knoph, Philip Kjettorp Klubb Runar, IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km fri

J 10 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørntvedt, Celina Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Borgersen, Elise Nauf Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frellumstad, Celine Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Frellumstad, Elise Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Haavardsholm, Anna Eikedalen Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Pernille Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsrud, Lisa Kålås Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kirkhus, Vilde Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjosavik, Ingvild Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Overhalden, Emilie Wisthus Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri
Navn Paul, Emma Elizabeth Klubb Stokke IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Fie Rolstad Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Juliussen, Ingrid Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brauti, Mathea Klubb Skade, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klavenes, Karen Hasaas Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Konttorp-Berg, Edith Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Horn, Vilde Joberg Klubb Ivrig, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Juliussen, Anna Strøm Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Gretha Louise Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Løvik, Ingrid Kjærås Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugberg, Anne Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvernsmyr, Ingrid Knippen Klubb Andebu IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Ida Lykke Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Idland, Mathilde Sørsdal Klubb Andebu IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri
Navn Thomsgård, Mille Kvillum Klubb Runar, IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km fri

J 9 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Feen, Marthe Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjersøyen, Johanne Engen Klubb Nordre Sande IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Konttorp-Berg, Eline Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Kvalå, Madelen Christoffersen Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri
Navn Møller, Emily Sofie Sivås Klubb Runar, IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørensen, Ida Lie Klubb Larvik Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Maren Halle Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Iver Elias Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Nikolai Einvik Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Anders Hasaas Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Nicklas Klubb Runar, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tjentland, Hallvard Klubb Svarstad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hekkli, Anders Gunnestad Klubb Skarphedin, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Jesper Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01