Hopp til innhold

KM Klassisk

IF Ørn arrangerer KM Klassisk lørdag 29. januar. Det arrangeres kretsrenn for 6-12 år fra kl 11:00 og KM klassisk har første start 12>30. Se innbydelse for mer informasjon. Det vil bli etablert en egen smittevernplan for arrangementet som legges ut sammen med startlistene, etter at ordinær påmeldingsfrist har gått ut.

  • Når: 29.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Jarseng
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 29.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 29.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fenre, Birk Klubb Herkules Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braathen, Håkon Klubb Skade, IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaalstad, Adrian Rosbach Klubb Herkules Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bye, Sindre Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øygarden, Martin Steffensen Klubb Skade, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerva, Pål William Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saga, Aleksander Klubb Hei IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Slettemeås, Mathias Staver Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teal, Trym Klubb Runar, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Teljebäck, Ludvig Lønnebakke Klubb Ørn, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjønnås, Ole Kristian Sauar Klubb Skarphedin, IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Beitdokken, Erik Klubb Stridsklev IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Egelie, Laurits Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Eirik Klubb Runar, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Foss, Eirik Venheim Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Omholt, Emil Skagestad Klubb Hei IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørensen, Marius Lie Klubb Larvik Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selander, Linus Schie Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Giskeødegård, Nissa Marie Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hartikkala-Pettersen, Kasper André Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kåsa, Knut Eirik Aspheim Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Saga, Kristoffer Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støtvig, Kasper Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Åland, Odin Øyre Klubb Vinje IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeli-Dahl, Henrik Klubb Herkules Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gryt, Mikkel Klubb Herkules Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen-Wergeland, Emil Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Milian Klubb Herkules Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nøringset, Telmer Dehli Klubb Herkules Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjønnås, Simen Olai Sauar Klubb Skarphedin, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dorholt, Isak Klubb Skade, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Espedalen, Hallvard Georg Klubb Skarphedin, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogsgård, Emanuel Klubb Ørn, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lid, Mathias Fjeldstad Klubb Skade, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lid, Mikkel Fjeldstad Klubb Skade, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Slørdal, Øyvind Nokevje Klubb Ørn, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundby, Mathias Klubb Larvik Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teljebäck, Herman Lønnebakke Klubb Ørn, IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørntvedt, Celina Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braathen, Guro Klubb Skade, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ane Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gryt, Nikoline Klubb Herkules Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjosavik, Ingvild Klubb Runar, IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Kari Kaasin Klubb Herkules Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martini, Tiril Hamre Klubb Herkules Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen-Wergeland, Ane Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kinn, Ingrid Aarhus Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Onsøien, Pia Klubb Gjerpen IF Allianse - Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alfarra, Salma Abdelkarim Klubb Skade, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Birkeli-Dahl, Ane Klubb Herkules Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brauti, Mathea Klubb Skade, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Kaja Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Furuseth-Midgaard, Ingrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langslet, Else Marie Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Martini, Maja Hamre Klubb Herkules Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stene, Mari Rød Klubb Runar, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øygarden, Maria Steffensen Klubb Skade, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evju, Tia Tomine Sveinsdatter Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Følsvik-Lileng, Norga Marie Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Ørn, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleppa, Signe Kaasin Klubb Herkules Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stene, Mia Rød Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hylland-Eriksen, Augusta Klubb Ørn, IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Larvik Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Onsøien, Mari Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Onsøien, Gjertrud Oksefjell Klubb Larvik Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tallakstad, Malene Schøne Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vinje, Tiril Dewey Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldstad, Vilma Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kinn, Anne Aarhus Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kleppa, Tone Kaasin Klubb Herkules Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogsgård, Ingrid Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørsdal, Andreas Klubb Sande Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikehaug, Jarle Klubb Ørn, IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Polland, Martin Drøpping Klubb Bamble IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Winberg, Pål Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01