Hopp til innhold

Rulleskirenn på Bestemorenga

4. September kl 1300. Årets rulleskirenn på Bestemorenga er et samarbeid mellom Innstranda IL langrenn og Tverlandet IL ski og arrangeres også i år i fristil for de yngste, og klassisk stil for løpere fra 15 år med fellesstart. Følg med på klubbenes hjemmesider og på vår fb-side for mer informasjon utover sommeren.

  • Når: 04.09.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Bestemorenga
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.09.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.09.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse K Trim Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 04.09.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 04.09.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.09.2021 Klasse M Trim Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 04.09.2021 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kibsgård, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kibsgård, Johannes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albinussen, Matilde Tjønna Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grundstad, Tiril Torsdatter Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Aurora Norheim Klubb Valnesfjord IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 17 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 18 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Kvinner senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Slind, Astrid Øyre Klubb Oppdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn senior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrhaug, Niklas Klubb Tydal IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Jespersen, Chris André Klubb Strindheim IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Sundby, Martin Johnsrud Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Syrstad, Torleif Klubb Leik, IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
NIF-EPI01, 01