Hopp til innhold

Førjulsrenn

Kveldsrenn - sprint fristil.

  • Når: 09.12.2021
  • Oppstart: 18:30
  • Hvor: Bjørgan skianlegg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km Startkontingent 100
Start 09.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 09.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 09.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 09.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 09.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 09.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Guddingsmo, Ola Lodmund Grande Klubb Grong IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rognerud, Isak Holstad Klubb Snåsa IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følstad-Wågheim, Sigve Klubb Overhalla IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Landsem, Aksel Andreas Vaag Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Musum, Sondre Okkenhaug Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Rogstad, Sverre Berntsen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Salomon Solum Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kyllo, Lavri Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Laugen, Henrik Skille Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fiskum, Birk Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmberg, Olve Klubb Snåsa IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mælen, Ola Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følstad-Wågheim, Iver Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kjelbotn, Aleksander Grubbmo Klubb Botnan IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Iver Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Løvmo, Oskar Gaundal Klubb Snåsa IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nordal, Vidar Røttesmo Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sollie, Isak Ekker Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grannes, Sivert Engstrøm Klubb Vemundvik IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Løvmo, Alexander Gaundal Klubb Snåsa IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sollie, Ulrik Ekker Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiskum, Agnes Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hjelde, Amalie Mediaas Klubb Snåsa IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Kvam IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Saugestad, Amalie Aspnes Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stene, Margrete Riibe Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moum, Mina Birgitte Onsaker Klubb Snåsa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Overland, Olise Solbakken Klubb Snåsa IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøtan, Synnøve Moen Klubb Kvam IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Guddingsmo, Sigrid Sofie Grande Klubb Grong IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Linmo, Marie Klubb Kvam IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Astrid Klubb IL Hållingen Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Kvam IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skistad, Anna Klubb Overhalla IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselvold, Emilie Landfald Klubb Grong IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Overland, Sofie Klubb Snåsa IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Linnea Solum Klubb Overhalla IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fiskum, Ida Bruce Klubb Grong IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaat, Inga Nordaune Klubb Snåsa IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hallager, Alde Andrea Rohde Klubb Grong IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hals, Elvira Øyesvold Klubb Overhalla IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Linmo, Mina Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Rognerud, Ylva Holstad Klubb Snåsa IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaat, Sanna Nordaune Klubb Snåsa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ålmo, Lene Klubb Snåsa IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaat, Magnus Salamon Klubb Snåsa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Løvmo, Vegard Alexander Klubb Snåsa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Overland, Håvard Klubb Snåsa IL Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI01, 01