Hopp til innhold

Øverbystafett Rulleski

Rulleskistafett, 2-manns lag, 11 til 16 år. I kl. 13/14år og 15/16år går løperne to ganger hver, d.v.s. at en løper går 1. og 3. etappe og den andre løperen 2. og 4. etappe. i kl. 11/12 år gås den kun en etappe pr. løper.

  • Når: 25.08.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Øverby Idrettspark Gjøvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.08.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.08.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2021 Klasse Mix 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 25.08.2021 Klasse Mix 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 25.08.2021 Klasse Mix 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Linus Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmestad, Johan Vik Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moan, Jonatan Olesønn Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Schjellerud, Jacob Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skoglund, Alex John Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ulsrud, Petter Byfuglien Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Egedius, Felix Klubb Vind IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Vind IL Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fauchald, John Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rustbakken, Halvor Fladsrud Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Johannes Klubb Vind IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bakkely, Marcus Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Borgen, Sondre Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Sindre Østlien Klubb Vind IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Magnus Moslet Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fauchald, Eskil Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Furseth, Simen Smeby Klubb Vind IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagen, Magnus Moe Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hoel, Bastian Nikolai Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lykken, Endre Klubb Vind IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Lucas Engum Klubb Vind IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Vind IL Klasse G 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dyste, Silje Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reiss-Jacobsen, Ida Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ringeli, Olava Mæle Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Stikbakke, Wilma Isabel Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørum, Mille Lybeck Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13-14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Nora Moe Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hovde, Sina Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Vind IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lundby, Julie Haug Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Myrland, Hannah Sletsjø Klubb Vind IL Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tverbekkmo, Anine Haugen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østerhus, Rikke Nordahl Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkelund, Selma Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Gjøvik Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri

Mix 15-16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Storm Normann Klubb Østre Toten Skilag Klasse Mix 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dyste, Martine Klubb Østre Toten Skilag Klasse Mix 15-16 år Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI01, 01