Hopp til innhold

Konnerudrennet klassisk

Etteranmelding er mulig online så lenge vi har ledige startnummer.____ Startlister legges ut om kvelden 9.12 på www.konnerud.no .Arrangementets facebookside: https://www.facebook.com/Konnerudrennet

  • Når: 12.12.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Konnerud skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 15 år FH Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 12.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aagaard, Carl Henrik Sørensen Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dolven, Erik Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fon, Harald Jørgen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knotten, Hågen Klubb Ivrig, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Liavaag, Maxander Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedberg, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønnessen, Benedikt Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkevar, Jonathan Ugland Klubb Oseberg Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fulford, Jacob George Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mellemstrand, Nikolai Klubb Mjøndalen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Robertsen, Niklas Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagberg, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sire, Valdemar Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skøien, Johan Indergaard Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestskog, Emil André Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Walhout, Mads Fjellman Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østvold, Martin Bjerke Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aukland, Gustav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blytt, Jørgen Aksel Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Linus Gregersen Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Deely, Aslak Richard Frøyen Klubb Kjelsås IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Magnus Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Felix Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kofoed, Fredrik Kongtorp Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lier, Halvor Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Fredrik Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsrød, Nicolai Disch Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramberg, Jens Milenor Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rasmussen, William Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skartlien, Arian Snoensgjelen Klubb Lillehammer Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steenstrup, Mathias Vestre Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thøgersen, Nikolai Johnsrud Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Valhovd, Jakob Laurits Myhrstad Klubb Holmen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wille, Olav Klubb Oseberg Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Henrik Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Abrahamsen, Lars Kålås Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntzen, Simen Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bye, Vetle Titlestad Klubb Larvik Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ebbesen, Fredrik Myklebust Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksrud, Marius Østbye Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagervold, Sigve Nygård Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Per August Halle Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helstad, Fredrik Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holstrøm, Ulrik Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laukli, Petter Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Edvard Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrstad, Jonas Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pande, Mats Haugen Klubb Runar, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sagberg, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steiner, Edvard Kristoffer Sjue Klubb Mjøndalen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjeglerud, Aleksander Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kleven, Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krangnes, Emil Klubb Ådal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordklev, Elias Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Tobias Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandaker, Sondre Klubb Oseberg Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steenstrup, Johan Vestre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, William Einvik Klubb Runar, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Joberg-Horn, Oscar Klubb Ivrig, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Luther, Isac Klubb Berger Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wille, Herman Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år FH - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasvoll-Rognlien, Halvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse G 15 år FH Øvelse 3 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dabe, Axel Gutterød Klubb Larvik Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flaatten, Andreas Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langslet, Emil Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjøen, Erik Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Borgen, Henrik Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen, Petter Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldstad, Kasper Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Jacob Thorhallsson Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hilleren, Oliver Bråten Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høiby, Emanuel Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Høybråten-Jerven, Emil Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løchen-Westerlund, Johannes Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordeng, Sondre Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Robertsen, Martin Fagermo Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Smedberg, Mikkel Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staib, Falk Teigen Klubb Sturla IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tønnessen, Jonatan Rogne Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wallberg, Knut Lars Klubb Heming, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øyen, Sebastian Menzel Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Åsheim, Laurits Øyo Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Sivert Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Cederqvist, Jo Mikael Klubb Mjøndalen IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elvenes, Ulrik Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isachsen, Niklas Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løchen-Westerlund, Ludvig Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skakstad, Vetle Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skare, Sjur Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skinnes, Sebastian Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Utne, Lavrans Dahl Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blytt, Sigrid Fredrikke Hvidsten Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engen, Lina Klubb Drammen Strong Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gylseth-Glavin, Silje Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Karfjell, Ella Kristine Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lono, Mathea Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Elise Bjønnes Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Zürcher-Grette, Eira Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Aasvoll-Rognlien, Carmen Klubb Østre Toten Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bolstad, Alma Strand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fladeby, Linde Johanne Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Førland, Charlotte Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjellestad, Ida Berge Klubb Koll, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakonsen, Alma Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensrud, Eline Hårberg Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skarbøvik, Lisa Oline Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skare, Sofie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sundet, Sigrun Margrethe Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wee, Julie Behrentz Klubb Jutul IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wøien, Johanne Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerkelund, Live Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dolven, Marie Klubb Holmen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fon, Maren Marie Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoen-Lund, Ingeborg Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoffmann, Nora Dahl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Kaja Grønning Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skinnes, Vienna Klubb Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Støtvig, Maria Fet Klubb Oseberg Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wallberg, Sine Elisabeth Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Welle-Smidt, Selma Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Astrid Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eliassen, Fride Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fladeby, Olea Kristin Løberg Klubb Runar, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Linnea Klubb Oseberg Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandnes-Moger, Nora Linnea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Linnea Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Maria Elise Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steimler, Leonora Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vannebo, Martine Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agard, Maren Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aukland, Anna Klubb Oseberg Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brathagen, Thelma Klubb Larvik Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Espeli, Guro Klubb Geilo IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Falck-Øien, Helene Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haakonsen, Semine Haavaag Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Laache-Nygaard, Mia Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raabe-Ødegaard, Lisa Klubb Fossum IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Amalie Strømdahl Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppan, Victoria Klubb Stokke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Petra Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagberg, Emilie Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Oseberg Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Asker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wold, Julia Skraastad Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaland, Thea Tveitan Klubb Ivrig, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Agard, Johanne Berven Klubb Berger Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blomfeldt, Signe Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fremstad, Maren Sofie Klubb Runar, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fulford, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Meinke Klubb Lier IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langmoen, Kaja Sommer Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løndal, Heidi Hovde Klubb Gransherad IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandsdalen, Jenny Hoel Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Amalie Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svindland, Tuva Klubb Oseberg Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ytterbø, Astrid Juli Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arvidson, Ingrid Dahlman Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aspenes, Henriette Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bøhm, Sophie Nøkleby Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Førland, Cecilia Kampesæter Klubb Asker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gudbrandsen, Olivia Korsgård Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Heggelund, Madelen Knutsen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Liavaag, Maiken Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mellemstrand, Matilde Aleah Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Hedda Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Michelsen, Mathilde Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seim-Carlsen, Johanne Klubb Konnerud IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Felicia Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aspenes, Frida Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Aukland, Ella Klubb Oseberg Skilag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Barbati, Ida Midtskogen Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Aurora Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evensen, Lykke Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjersøyen, Johanne Engen Klubb Nordre Sande IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hermansen-Lind, Nora Matilde Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kollevold, Oda Willersrud Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leinaas-Andersen, Signe Klubb Drammen Strong Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lewis, Brooklyn Strand Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen, Mina Jahren Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moen-Nordseth, Julie Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettit, Aurora Saasen Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramberg, Dorthe Kristiane Ågesen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Staib, Ylva Teigen Klubb Sturla IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sundet, Selma Louise Gjerstad Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tveito, Hannah Nordnes Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Milla Grosberghaugen Klubb Bækkelagets SK Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brunvatne, Julie Førli Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Buen, Synne Andersen Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bøhmer, Sara Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dybvand, Hannah Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekeberg, Marie Sofie Klubb Oseberg Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Johanna Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hustvedt, Ane Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Ida Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørbye, Hanna Engesæter Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thurmann-Moe, Christine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Guro Klubb Heming, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Celina Rytterager Klubb Fet Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Hanna Eckhardt Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennhovd, Ingvild Julie Schrøder Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bø, Astrid Klubb Larvik Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellefsrud, Maja Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Embergsrud, Caroline Westad Klubb IL Skrim Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerstad, Hedda Madeleine Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvestad, Karoline Wergeland Klubb Runar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Nora Sødal Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Abigail Winston Klubb Lyn Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Andrea Eie Klubb Melum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Borg, Martin Christoffer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Mikkel Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nøstdal, Tørres Bjelland Klubb Eid IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Semb, Max Ratus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tjernshaugen, Sven August Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wille, Fredrik Camillo Klubb Oseberg Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jacobsen, Christian Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jortveit, Nottov Nergården Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kallum, Sigurd Wahl Klubb Kjelsås IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsane, Benjamin Riis Klubb Oseberg Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kveen, Magnus Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lie, Dennis Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nekkar, Jørgen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nymark-Veum, Ola Klubb Heming, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nytrøen, Sander Stumo Klubb Gjerdrum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olaussen, Ask Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Osnes-Ringen, Filip Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rødnes, Lars Sigurd Baugstø Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Saghaug, Aksel Saue Klubb Lyn Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abrahamsen, Jens Kålås Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bruun, Fredrik Strande Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bærheim, Anders Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Danielsen, Trym Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvand, Vegard Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fremstad, Kristian Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Galåen, Johannes Edelssønn Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gløersen, Jakob Møller Klubb Bygdø IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gråbøl-Undersrud, Emil Klubb Lyn Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gunnerød, Martinius Hage Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovde, Andreas Svindland Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hægeland, Audun Nesheim Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klausen, Torodd Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klavenes, Arthur Hartvedt Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Klette, Torjus Klubb Ørnar IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Langslet, Oscar Creutzer Klubb Ivrig, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindby, Gard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lutnæs, Tørres Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Munch-Finne, Erik Klubb Asker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mæland, Markus Klubb Oseberg Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sjøholt, Fredrik Klubb Bækkelagets SK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Webjørnsen, Henrik Bøyum Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enevoldsen, Jon Arne Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Karfjell, Eivind Fiskvik Klubb Dikemark IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Sigurd Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Waaler, Magnus Olafsen Klubb Rustad Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03