Hopp til innhold

Vesterfjellrennet

klasse 0-7 år starter kl 11.45

  • Når: 29.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Korgen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 0-7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 0-7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130
Start 29.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Åpen klasse Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2022 Klasse Åpen klasse Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 0-7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Viljar Johannes Myrlund Klubb Åga IL Klasse G 0-7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drevvatn, Teodor Åkvik Klubb Drevvatn IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Audun Klubb Leirfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lande, Hermann Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tuven, Sondre Fjeldavli Klubb Korgen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Drevvatn, Gabriel Åkvik Klubb Drevvatn IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimstad, Birk Gangmark Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugum-Almås, Emil Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Mathias Klubb Grane IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Johannes Klubb Leirfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lande, Jens Klubb Mosjøen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 0-7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugum, Ida Myrlund Klubb Åga IL Klasse J 0-7 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storholm, Live Andrea Grunnvåg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Tuva Emilie Klubb Drevja IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bonsaksen, Isabel Hatlen Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Krutådal, Wilma Klubb Korgen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Larsen, Marie Klubb Hattfjelldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lenningsvik, Martine Klubb Korgen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Astri Lovise Klubb Leirfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Emma Linnea Klubb Drevja IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb Leirfjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krutådal, Josefine Klubb Korgen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalås, Trond Kenneth Larsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ringen, Anton Killi Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Østnor, Torstein Klubb Lierne IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Åpen klasse - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolstad, Tone Klubb Drevja IL Klasse Åpen klasse Øvelse 5 km klassisk

Åpen klasse - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Ståle Klubb Fiplingdal IL Klasse Åpen klasse Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI03, 03