Hopp til innhold

Hakadalsrennet Klassisk

Startlister V2 som vedlegg. Det blir renn. Viktig at alle setter seg inn i smitteverntiltak før ankomst. Vi ønsker velkommen til Hakadalsrennet klassisk lørdag vi har alle klasser og er en del av Møller cup for 15-16år. Rennet går i vår 3km lange kunstsnøløype. All informasjon vil bli sendt på mail. Karanteneregler er oppdatert. All informasjon om rennet finner dere på rennets hjemmeside. https://www.hakadal-il.no/langrennsgruppa/arr-side-langrenn/hakadalsrennet

  • Når: 18.12.2021
  • Oppstart: 09:30
  • Hvor: Varingskollen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benberg, Oscar Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Braaten, Christian Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Clement, Lucas Klubb Bækkelagets SK Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetlelid, Julian Merli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Håskjold, Ludvik Løberg Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kabbe, Petter Renbjør Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Wilhelm Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lorentzen, Aksel Hagli Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunderby, Leon Bjåstad Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lynghammar, Viljar Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nyheim, Håkon Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Refsdal-Karlsen, William Klubb Hakadal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rogstad, Martin Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rutle, Nicolai Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørumshagen, Eirik Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Leopold Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bartnes, Hans Jørgen Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berg, Kristoffer Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Storm Windju Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Marius Klubb Holmen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Følling, Jacob Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugnes, Ådne Klubb Oppegård IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Longva, Halvor Johan Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lødøen, Tinius Klubb Bærums Skiklub Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhr, Marco Ly Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myrmo, Johannes Folland Klubb Lyn Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ness, Kristoffer Gerhard Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystad, Kristen Haakon Klubb Nittedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skaare, Sølve Barman Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skjærholt, Sigve Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Filip Klubb Kjelsås IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjonge, Halvard Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Tellef Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bull, Oscar Arne Klubb Hakadal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christoffersen, Axel Lervik Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Clement, Liam Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eilertsen, Emil Kalfoss Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Erikstein, Nikolai Fosser Klubb Driv Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frantzen, Marius Klubb Nittedal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Greni, Sigurd Botness Klubb Nes Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Max Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holmsen, Emil Johnsgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Isachsen, Peder Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jarsve, Oliver Hjertum Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molund, Elias Klubb Lommedalens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Magnus Klubb Heming, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ous, Herman Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sanders, Theodor Aleksander Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schaanning, Alfred Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Kristian Bache Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stueflotten, Trym Klubb Lyn Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thøgersen, Nikolai Johnsrud Klubb Haslum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albrecht-Holberg, Leon Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alnes, Levi Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Benberg, Oliver Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Iven Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boije, Elias Wiig Klubb Bækkelagets SK Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brækken, Mikkel Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brækken, Ludvik Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eide, Herman Troye Klubb Heming, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ennals, Thomas Peter Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Ask Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fodstad, Alexander Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foss, Aksel Alvar Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredriksen, Sverre Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjellestad, Christian Berge Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukvik-Jensen, Jone Klubb Årvoll IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Magnus Næsfeldt Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kaspersen, Jonas Haugmo Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Evert Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lied-Storstenvik, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Linnebo, Erlend Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lødøen, Thorvald Klubb IL Jardar Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Munch-Finne, Martin Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mølmann-Sand, Theo Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ness, Aleksander Wilhelm Moberg Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordbø, Lars Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordset, Embrik Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nyhuus, Marcus Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Riise, Alfred Sæther Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandven, Markus Husby Klubb Koll, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Storrø, Emil Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stray, Casper Borge Klubb Njård Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsæther, Edvard Pålssønn Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sweetman, Oliver Alexander Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thommessen, Hans Wilhelm Klubb Idrettslaget Try Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronsmo-Oraug, Aleksander Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vebostad, Jacob Klubb Nittedal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wedum, Axel Kristian Trovåg Klubb Lyn Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Weisz, Alfred Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øksnes, Erik Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engelhardtsen, Magnus Alejandro Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeseth, Herman Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Mattis Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugseth, Jens Eyvind Haug Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holberg, Henrik Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høyerholt, Baste Klubb Idrettslaget Try Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Iver Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Mads Nævdal Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sindre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Orholm-Lønseth, Sondre Klubb Kjelsås IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Heming, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tenold, Emil Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergene, Jacob Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekern, Kristian Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fischer, Ola Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Bærums Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haakenaasen, Einar Mæland Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Ludvik Kjos Klubb Dikemark IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hekneby, Ulrik Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkerud, Nicolai Bergstrøm Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linnebo, Sivert Klubb Idrettslaget Try Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Emil August Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Ola Jahre Klubb IL Jardar Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lutnæs, Truls Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Nikolai Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Opedal, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Leopold Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taraldsen, Peder Kristofer Rostock Klubb Lyn Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Herman Klubb Njård Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tornes, Kasper Klubb Heming, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tømterud, Henrik Klubb Harestua IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Utistog, Jacob Bentzen Klubb Koll, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Venbakken, Thomas Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øksnes, Håkon Eiksund Klubb Kjelsås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Nils Eirik Wigernæs Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Aanestad, Edvard Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Arntzen, Sebastian Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Vetle Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brandt-Rasmussen, Petter Mellegård Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brusveen-Jensen, Torjus Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bye, Felix Nicolai Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Falch-Koslung, Brage Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Foss, Alfred Oscar Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hofstad, Kristian Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holberg, Christopher Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hvatum, Jørgen Klubb Njård Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Benjamin Røssum Klubb Hakadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavanagh, Isak Justin Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Mathias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laforce, Aksel Owen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lehn, Sigurd Lysberg Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leikanger, Sigurd Andreas Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lorentsen, Jakob Bruun Klubb Koll, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Mats Mørch Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilssen, Fredrik Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Næss, Marcus Alexander Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olaussen, Sondre Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Markus Buraas Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rakkestad, Håkon Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Riiber, Ole Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rogstad, Magnus Bergsli Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røn, Jørgen Klubb Rustad Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaastad, Vegard Klubb Heming, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjåfjell, Wilhelm Louis Klubb Idrettslaget Try Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjeldal, Alexander Aronsen Klubb Årvoll IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stene, Theodor Val Quintan Lemos Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sætre-Lorentzen, Mons Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørlie, Eirik Klubb Kjelsås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Mathias Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Underhaug, Olav Andreas Klubb Lyn Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bartnes, Lars Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bergheim, Sigurd Riise Klubb Gjerdrum IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jarrett, John Liam Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løvstad, Filip Engan Klubb Hakadal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordbotten, Eivind Klubb Kjelsås IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Telle, Kristian Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnerud, Henrik Aslaksen Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bruksås, William Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flækken, Jakob Klubb Hakadal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Frantzen, Andreas Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hov, Herman Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isachsen, Niklas Klubb Haslum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nupen-Breivik, Jon Christian Klubb Heming, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storrø, Aksel Klubb Kjelsås IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Markus Gamst Klubb Nittedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Oskar Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvenes, Eira Filippa Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjonge, Signe Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ekeberg, Elise Granskogen Klubb Jutul IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Elnæs-Hjelle, Emma Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flisen-Elvenes, Mari Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grue, Agnes Helene Hagelsteen Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grøndalen, Oline Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ljåstad, Martine Klubb Hakadal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordbotten, Elise Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olaussen, Karoline Røren Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ryste, Sofie Klubb Bækkelagets SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogstrand, Astrid Linnea Jensen Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solbakken, Elida Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Weisz, Elida Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kristina Klubb Kjelsås IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ataya, Melina Bakken Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Feragen, Martine Rød Klubb Tynset IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Grøthe, Solveig Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Halvorsen, Emmy Katrine Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holberg, Anneken Klubb Heming, IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen, Amalie Høye Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Eira Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Emma Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johannesen, Milla Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Løvstad, Aurora Engan Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rygh, Mari Oraug Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Scheinert, Signe Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sejersted, Live Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandberg, Pernille Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sweetman, Ingrid Louise Wadahl Klubb Lyn Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørumshagen, Ingebjørg Ellefsrud Klubb Moen Sportsklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ørum, Filippa Klubb Hakadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østengen, Kristin Finne Klubb Haslum IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øwre-Johnsen, Vilde Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sara Kielland Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Balmforth, Live Kristine Onsrud Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bihaug-Frøyland, Maren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Braaten, Hanna Cecilia Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brekke, Linnea Hasselstrøm Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bruksås, Karoline Rømuld Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bye, Cornelia Helene Fabricius Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ellingvåg, Hanna Kampen Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ervasti, Ellen Alexandra Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Espegren, Emilie Pernille Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flisen-Elvenes, Mille Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gonzalez, Maria Mortensen Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gullhaugen, Maja Nerheim Klubb Haslum IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Ebba Klubb Heming, IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mortensen, Josefine Indianna Østraat Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mykkeltvedt, Hedda Nordgren Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Onstad, Nora Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Refsdal-Karlsen, Helene Klubb Hakadal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rimstad, Hanna Klubb Nes Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Risan, Anne Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sejersted, Astrid Björk Klubb Lyn Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjaaeng, Minea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Storm, Filippa Klubb Fossum IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Taugbøl-Hansen, Marie Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjelle, Anna Sølvberg Klubb Nittedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øpstad, Helene Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Årdal, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aigner, Karoline Lutnæs Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Alvenes, Tora Bjarttun Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Andreassen, Maia Kulle Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Arntzen, Emma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Buseth, Lina Berge Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fein, Amalie Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fergestad, Ida Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fiskå, Signe Kismul Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Emilie Sofie Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Halvorsen, Tiril Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Ylva Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hernes, Sofie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hättestrand, Selma Amanda Hagfors Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kavanagh, Mia Andersen Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Elli Skjærvik Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrmo, Sina Folland Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rutle, Maria Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ryste, Oda Klubb Bækkelagets SK Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Silgjerd, Lilly Kvikne Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjaastad, Helene Klubb Heming, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skaar, Ingrid Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjolden, Siri Klubb Nes Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjærholt, Solveig Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stødle, Erle Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Syrrist, Nora Klubb Kjelsås IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Thorsrud, Frøya Weum Klubb Lyn Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torkildsen, Thea Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østlie, Kornelia Klubb Driv Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Borander, Marlin Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Clement, Lotte Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Heming, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heggen, Kari Klubb Harestua IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Dikemark IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Nicoline Klubb Njård Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stueflotten, Emma Klubb Lyn Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Idrettslaget Try Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brurok-Söderström, Mathilde Lisa Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brænden, Guro Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Mie Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christensen, Stella Holm Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dunham, Mia Klubb Nes Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Tynset IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grindstad, Lilly Præsttun Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauge, Hanne Wærp Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høidalen, Marte Kristine Kollerød Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Anna Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvaag, Liv Smith Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Magnor UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Tuva Klubb Lillomarka Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lindvik, Ina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Mina Sveen Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Erle Klubb Høybråten og Stovner IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schuler, Veronika Vikhamar Klubb Heming, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Lyn Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Koll, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Weisz, Clara Gram-Knutsen Klubb Kjelsås IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Nora Andrea Klubb Dikemark IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wergeland, Maria Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasebø, Kamilla Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Adolfsen, Tuva Thorstensen Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Andersen, Mathea Weydahl Klubb Nittedal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austad, Tuva Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benserud, Astrid Grønnevet Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berg, Linnea Nordal Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjerkelund, Julie Block Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Braaten, Hedda Helena Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Digre, Agathe Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Elvenes, Ingvild Herstad Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Marie Linnea Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Havig-Gjelseth, Erle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelseth-Steen, Aurora Klubb Rustad Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hval-Thomsen, Maja Klubb Harestua IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jacobsen, Oda Tjelle Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Helene Wang Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Victoria Trevisan Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Laukeland, Karen Haug Klubb Jutul IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lundiin, Nora Therese Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Løken, Helene Klubb Bækkelagets SK Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Narvestad, Charlotte Standeren Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Tuva Grasbekk Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Vilde Rånes Klubb Kjelsås IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Scheinert, Eira Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Steine-Eriksen, Thea Klubb Heming, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stoknes, Selma Sofie Klubb Njård Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stordalen, Olivia Klubb Idrettslaget Try Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thorstensen, Nora Heuer Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Anniken Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øverland, Christine Cloetta Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jacobsen, Hermine Høye Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Schaanning, Kaia Olava Haga Klubb Bækkelagets SK Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engeseth, Agnes Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Scheinert, Maren Engen Klubb Lyn Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strandberg, Ingrid Gamst Klubb Nittedal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Øpstad, Julie Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barland, Mathea Perlestenbakken Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Nittedal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Malin Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Longva, Karoline Klubb Rustad Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Omland, Synne Strande Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rehn, Sarah Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Marie Svendby Klubb Fet Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Enebakk, Dorthe Marie Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Holmen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bru-Hemmingby, Ida Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Heggen, Anna Klubb Svea Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Henriksen, Eline Holter Klubb Bækkelagets SK Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Martinsen, Vilde Klubb Nittedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rød, Marie Meinert Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk

Kvinner senior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Næss, Karoline Klubb Bjerke IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rusten, Tina Klubb Bækkelagets SK Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk

M 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Balmforth, Fredrik Onsrud Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Deinboll, Wilhelm Hjelpdahl Klubb Bækkelagets SK Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Odin Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Heggen, Lars Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hicken, Jonas Johansen Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hoelsveen, Mathias Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Håland, Nikolai Wik Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jensen, Birk Elias Moeng Klubb Kjelsås IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Melbye, Mons Klubb Årvoll IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mork, Eskil Klubb Rustad Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sparrevik, Lars Christofer Klubb Koll, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wien, Simen Monsrud Klubb Harestua IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øfstaas, Fredrik Flo Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almås, Kristian Nikolai Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjertnæs, Lars Michael Saab Klubb Njård Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Halvorsen, Simen Cook Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kavli, Magnus Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Wergeland, August Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjøsne-Hexeberg, Trym Klubb Nittedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gromsrud, Herman Sørensen Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hoelsveen, Jonas Klubb Raufoss IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Moe, Felix Klubb Heming, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rakkestad, Matias Nalum Klubb Kjelsås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Mathias Øivind Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Faanes, Andreas Klubb Lyn Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Heyn, Thomas Klubb NTNUI Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01