Hopp til innhold

Selbu Sparebank Sprinten

Sprintrenn med prolog og finaler. Alle går minimum prolog og et hitt. NB! Sjekk at dere melder på i riktig klasse NB! Sjekk at brikkenr er registrert Pga nye restriksjoner vil det ikke bli restaurant, men enket utsalg ute, Det vil heller ikke bli garderober Startlister er lagt ut. Prolog 8-12 år kl 10, 13år-senior kl 12 Menn senior går samme løype som junior

  • Når: 11.12.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Selbuskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.12.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.12.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 11.12.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 11.12.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.12.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.12.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 11.12.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 11.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 11.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.12.2021 Klasse UH Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.12.2021 Klasse UH Kvinner Senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170
Start 11.12.2021 Klasse UH Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 150
Start 11.12.2021 Klasse UH Menn Senior Øvelse sprint fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Balstad, Simen Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgen, Emil Klubb Trønder-Lyn Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Børsting, Noah Klubb Flatås Idrettslag Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Knipenberg, Ludvik Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kulset, Jonas Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Mosleth, Oliver Klubb Øverbygda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve, Johan Klubb Hommelvik IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Stornes, Oskar Stamnes Klubb Selbu IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ustad, Knut Klubb Orkdal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Halvor Fløttum Klubb Rognes IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ekle-Danielsen, Olav Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Flønes, Marius Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Grimstad, Dyre Aune Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen-Garberg, Marius Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Malmring, Linus Fossum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Moe, Erik Skeidsvoll Klubb Strindheim IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Setsaas, Mathias Bjerkestrand Klubb Byåsen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Tørum, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aursand, Tim Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Coudert-Bouhallier, Firmin Michel Hugues Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Estil, Oliver Sandrød Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hårstad, Jørgen Klubb Selbu IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kjellås, Aleksander Klevset Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Imre Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rønsberg, Jesper Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sellesbakk, Olav Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Elias Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Stjernen, Jonathan Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Eirik Martin Klubb Nidelv IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Thorstensen, Sondre Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ulstad, Iver Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Vetlesen, Lars Klubb Strindheim IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Kasper Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Elden, Martin Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Kristoffer Heggelund Klubb Buvik IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Adrian Solheim Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kjøsnes, Ole Ingebrigt Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mosleth, Sander Klubb Selbu IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Muthanna, Daniel Chengappa Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Oksvold, Tristan Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Romulslie, Håkon Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tollaksen, Henrik Vik Klubb Strindheim IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Heimdal Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Almås, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Ola Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ekle-Danielsen, Eivind Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Lunde, Oskar Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Osland, Torarin Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Rekstad, Markus Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røhr, Torvald Basso Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Ole Christopher Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sørnes, Andreas Klubb Hommelvik IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Vetlesen, Aksel Klubb Strindheim IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Krüger, Sondre Mæhlum Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Heimdal Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tørum, Markus Klubb Selbu IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andresen, Remi Korsnes Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Arstad, Linus Stilson Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ekle-Danielsen, Sigurd Klubb Strindheim IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hovdal, Jonathan Klubb Klæbu IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storø, Nichlas Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Tuff, Iver Klubb Hommelvik IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bonnemaire, Mikkel Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Vetlesen, Ola Klubb Strindheim IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunehaugen, Oddne Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Belling, Simon Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Finbraaten, Iver Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Håkon Klubb Hommelvik IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Mathias Klubb Selbustrand IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gellein, Edvart Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Høeg-Børmark, Marcus Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Peder Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Knipenberg, Johan Gederaas Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Langli-Tuseth, Marcus Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Leinslie, Felix Bjørgen Klubb Lundamo IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Leiren, Sverre Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Sander Bruvoll Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sellgren-Aune, Erik Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sesseng, Henrik Klubb Selbu IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Stenseth, Jakob Klubb Byåsen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sæther, Simen Ringen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Emmy Sofie Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bonnemaire, Edith Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Coudert-Bouhallier, Zoé Albertine Marie Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Svendsen, Freya Mira Klubb Nidelv IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ulstad, Eira Klubb Strindheim IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkli, Tonje Klubb Selbu IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Buland, Live Kristine Farstad Klubb IL Varden Meråker Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Elden, Oda Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Mari Klubb Hommelvik IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Leroyer, Clara Reinertsen Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Sellgren, Anna Bjørnsdatter Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Johanna Stjern Klubb Byåsen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnsen, Olea Nissen Bache-Wiig Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Brenna, Eir Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gederaas, Selma Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Gellein, Edel Klubb Byåsen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngen, Mia Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sand, Victoria Gaddass Klubb Strindheim IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Seljebø, Tuva Kvam Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Snøfugl, Irene Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Snøfugl, Marit Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asplem, Eira Forsbak Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Blekken, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bonnemaire, Alice Skovholt Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Finbraaten, Mathea Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Ingrid Klubb Utleira IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hindberg, Ingrid Brathole Klubb Strindheim IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Holmvik, Silja Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Lium, Nora Krogstad Klubb Melhus Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Morgan, Lily Alexandra Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Norheim, Eirill Hagelid Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sando, Ellinor Haugan Klubb Byåsen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ustad, Mari Klubb Orkdal IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Rognes IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Furuhaug, Marie Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Halvorsen, Tuva Skimmeli Klubb Buvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Storø, Celine Klubb Hommelvik IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sundset, Karianne Klubb Klæbu IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bjørgen, Ida Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Lundamo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Strindheim IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Jernberg, Agnes Vatterholm Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brenna, Ida Øvstedal Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aske, Julie Løberg Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bakmark, Mattea Klubb Hommelvik IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Elden, Oline Randli Klubb Byaasen Skiklub Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Gederaas, Maren Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen-Garberg, Emilia Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Lyngen, Andrea Brattbakk Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakerli, Kristine Aune Klubb Heimdal Ski Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Aksnes, Embla Klubb Hommelvik IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Snøfugl, Lina Storler Klubb Byaasen Skiklub Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Solli, Dina Berg Klubb Selbu IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sæter, Oda Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Verdenius, Andrea Sæther Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Linnea Wolden Klubb Hernes IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Celius, Maja Bostrøm Klubb Byåsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vatten, Jøri Klubb Surnadal IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Fossum, Nikolai Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Grut, Morten Klubb Idrettslaget Nor Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hofstad, Jon Klubb Melhus Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Horstad, Håvard Aarseth Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Kolloen, Petter Klubb MjøsSki Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Rømo, Erik Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Stiklestad, Ådne Hoston Klubb Fjellmann IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Ola Sugustad Klubb Meldal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerholt, Sondre Klubb Orkdal IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Rygg, Peder Klubb Byaasen Skiklub Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Wøhni-Lyng, Erik Klubb Strindheim IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Yilmaz, Abdullah Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakvik, Njaal Lundemo Klubb Surnadal IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Fuglem, Nils Ole Klubb Selbu IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krohn, Kevin Bjerkeli Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
nif-epi04, 04