Hopp til innhold

Sesongavslutning SNN CUP Troms

NB: Påmeldingsfristen er utvidet til TORSDAG 22/4 kl 2000. Sesongavslutning SNN Cup Troms. Fristil fellesstart lang. Individuelt for 11-og 12 årsklassene - jamfør skiforbundets reglement.

  • Når: 24.04.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Bardu
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.04.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 24.04.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 150
Start 24.04.2021 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150
Start 24.04.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratland, Emil Matheo Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Endregaard, Aksel Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fakstad, Mathias Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen-Bransfjell, Aanta Klubb Fjell Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Gangsei, Teodor Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Torbergsen, Eskil De Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Osdal, Steinar Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fjellå, Henning Kristoffer Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nordgård, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Movinkel, Lars Hanstad Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gangsei, Mina Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog, Oda Josefine Klubb Bjerkvik IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Bratland, Thea Sofie Valnes Klubb Ballangen Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kristensen, Olivia Maria Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vollstad, Kaja Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

M 17 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km fri felles

M 18 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Strand, Henning Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Uglehus, Daniel Rubach Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - 20 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km fri felles
NIF-EPI01, 01