Hopp til innhold

Vårrennet

Arrangører: Alta IF, Tverrelvdalen IL og Bossekop UL

  • Når: 24.04.2021
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.04.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse K 19-20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 24.04.2021 Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse M 19 -20 år Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.04.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13-14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Vemund Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Øvergaard, Hågen Bordi Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 13-14 Øvelse 3 km fri

G 15-16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 Øvelse 5 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bellika, Mia Helen Kristensen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wilhelmsen, Elida Johanne Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Maja Sildnes Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr, Sanne Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13-14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Vilde Signora Klubb Alta IF Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri
Navn Stångberg, Sagka Marja Lovise Siri Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 Øvelse 3 km fri

J 15-16 - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri
Navn Trosten, Julie Johansen Klubb Forsøk, IL Klasse J 15-16 Øvelse 5 km fri

K 17-18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 17-18 år Øvelse 10 km fri

K 19-20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19-20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jakobsen, Marit Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 19-20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19-20 år Øvelse 10 km fri

M 17-18 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17-18 år Øvelse 15 km fri

M 19 -20 år - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Eirik Haraldsvik Klubb Alta IF Klasse M 19 -20 år Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19 -20 år Øvelse 15 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19 -20 år Øvelse 15 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse M 19 -20 år Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krogh, Finn-Hågen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Bossekop UL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI03, 03