Hopp til innhold

SI Duathlon

Årets SI Duathlon arrangeres i Sandnes Arena. 12 år og yngre går skøyting, 13 år og eldre går klassisk. Se invitasjon for løypelengder. Grunnet covid-19 regler arrangeres rennet i intervallstart skøyting/klassisk for 13 år og eldre (uten løpedel, håper å arrangere det til høsten). 10 år og yngre har løyper uten store bakker - vi håper flest mulig stiller til start selv om de er nybegynnere.

  • Når: 03.06.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Sandnes Arena
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.06.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 03.06.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 03.06.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.06.2021 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grastveit, Dina Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Andreas Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Veen, Valentin Nese Klubb Kverneland Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Vetland, Marlene Nordland Klubb Sandnes IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Watts, Mia Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiken, Anton Elias Klubb Kverneland Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Houge-Thiis, Eirik Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Moskvil, Emil Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Oftedal, Lars Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn tjelta, sebastian aronsen Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Sondre Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Øie, Didrik Johannessen Klubb Sandnes IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fahle, Felix Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fosså, Henrik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Vetle Klubb Sandnes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høivik, Vegard Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglestad, Jone Helgøy Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haarr, Peter Klubb Kverneland Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Houge-Thiis, Skjalg Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Håland, Ola Klubb Figgjo IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Alexander Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Jonathan Klubb Gjesdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjerven, Gustav Aga Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Taksdal, Marcus Klubb Sandnes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Oftedal, Vebjørn Klubb Sandnes IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Rasdal, Eskil Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sletvold, Oskar Klubb Figgjo IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk

G 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Tormod Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Håland, Torjus Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Idsøe, Vincent Nerona Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sirekrok, Olav Klubb Gjesdal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sola, Theodor Klubb Sandnes IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vigre, Lars Klubb Figgjo IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Henrik Klubb Gjesdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sletvold, Tobias Klubb Figgjo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Joakim Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holmebakken, Elling Skandsen Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Marcelo Hetland Klubb Sandnes IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Auran, Sondre Sandmoe Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bru, Sondre Torkelsen Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Erfjord, Jermund Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Liland, Aslak Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjørhom, Eirik Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eide, Daniel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eikum, Bjørnar André Schanke Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Erfjord, Runar Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fahle, Vitus Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglestad, Oleander Helgøy Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gramstad, Sigurd Rydningen Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Høivik, Audun Dugstad Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kleppa, Oskar Klubb Gjesdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Laugaland, Brede Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lindtner, Gustav Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn tjessem, william førde Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vestbø, Fredrik Ringheim Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vådeland, Anton Klubb Sandnes IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Watts, Finn Klubb Stavanger Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grastveit, Edit Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haarr, Live Klubb Kverneland Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn karlsen, Kaia Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lunåsmo, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sirekrok, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjorland, Oda Versland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Boga, Helene Hiim Klubb Sandnes IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Drøpping, Elisabeth Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eiken, Deborah Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Høien, Nicoline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Søyland, Julie Rosalinn Klubb Kverneland Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haga-Aamlid, Uva Martine Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Lerke Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Maudal-Sævland, Andrine Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirekrok, Mari Klubb Gjesdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skandsen, Ingrid Sagen Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sola, Jessica Klubb Sandnes IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Stenberg, Leonora Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sundvor, Solveig Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Søyland, Julie Rosalinn Klubb Kverneland Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Erfjord, Tonje Nærland Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fey, Ruby Sol Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Fosså, Vår Naaden Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Maudal-Sævland, Elvira Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Muff, Valborg Marie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Oftedal, Maren Klubb Gjesdal IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk

J 14 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rasdal, Emma Garvik Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Vølstad, Hanna Klubb Figgjo IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eritsland, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Muff, Johanna Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Karina Andrea Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eiken, Lydia Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Høien, Emeline Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Malin Matilde Klubb Kverneland Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håland, Anna Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Malde, Pia Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Muff, Amalie Kjetilstad Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sletvold, Lotte Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Solberg, Karen Johanne Wisur Klubb Stavanger Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Søyland, Malin Matilde Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Veen, Olivia Nese Klubb Kverneland Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vigre, Ingrid Klubb Gjesdal IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse Kvinner junior Øvelse 7,5 km klassisk

Menn junior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eritsland, Trym Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Eritsland, Asbjørn Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalbein, Oskar Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalbein, Andreas Tjeldflåt Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunåsmo, Sondre Klubb Gjesdal IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandstøl, Sverre Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sola, Kristoffer Klubb Sandnes IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04