Hopp til innhold

SBM #5 Skaret

MOI Langrenn inviterer til SBM Cup #5 på Skaret. Skiathlon fra 13 år - Det er valgfritt om man benytter kombisko, klassisksko eller skøytesko. 17+ skal gå 4-4km. M&R Skikrets følger presiseringer for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i M&R Skikrets, er begrenset til deltakere fra klubber i M&R skikrets samt løpere som har sitt daglige oppholdssted innenfor fylket (for eksempel skoleelever og studenter)

  • Når: 13.03.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skaret Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vatne, Synnøve Eriksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Karl Olav Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jünge, Erik Hofinger Klubb Rival, Spkl Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Niklas Kvammen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hestad, Emil Leander Klubb Vistdal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Moen, Peter Førde Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Lars Petter Klubb Osmarka IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bruseth, Magnus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Leite, Elias Rypdal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Silseth, Amund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jünge, Vegard Hofinger Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Male, Vilde Sofie Buaas Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Mundal, Sofie Aasgård Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Hilma Nikoline Malo Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haink, Janne Sophie Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fuglem, Vilja Klubb Valldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ødegård, Thelma Hermine Malo Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mundal, Synne Aasgård Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
nif-epi04, 04