Hopp til innhold

KM Klassisk i Spydeberg

Det er med glede vi ønsker alle hjertelig velkommen til kretsmesterskap (KM) og kretsrenn i normaldistanse i klassisk stilart på Spydeberg Skiarena. Arrangementet er åpent kun for utøvere fra klubber tilknyttet skiklubber i Østfold Skikrets. Kun en (1) pårørende/ledsager vil være tillatt per utøver. Informasjon om hvordan ledsager må registrere seg før ankomst Spydeberg Skiarena finnes på våre hjemmesider. Se våre hjemmesider (spydeberglangrenn.no) for mer informasjon om rennet (invitasjon, startlister, løypekart, gjesteregistrering, osv.) Link til KM Klassisk i Spydeberg: https://spydeberg-il.spoortz.no/portal/arego/club/594/contentcategory/948550211

  • Når: 13.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: SPYDEBERG
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikstad, Liam Alexander Fosser Klubb Ørje IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jonathan Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Risbråthe, Henrik Fasting Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heggenes, Sander Agnalt Klubb Trøsken IL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Svendsby Braarud, Johan Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Ludvik Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bäckstrøm, Mats Emilsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjerkreit, Peder Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjølsen, Jonathan Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gamboa, Simon Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nelson, Torjus Andreas Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Åsmund Klubb Trøsken IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandsrud, Alma Klubb Ørje IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brandsrud, Signe Klubb Ørje IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brodin, Aleksandra Regina Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Flaten, Maren Kaabbel Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ness, Eva Myklebust Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benito, Sofia Carolina Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 12 år - 2,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaten, Hedvig Kaabbel Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2,5 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lund, Julie Hystad Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Weng, Tora Rønneberg Klubb Eidsberg IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundem, Simen Klubb Trøsken IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01