Hopp til innhold

Hammerfest-dobbel

Hammerfest SK har gleden av å invitere til Hammerfest-dobbel i Reindalen skianlegg, Hammerfest. Prolog fristil intervallstart 6-12 år. Prolog fristil + Klassisk distanse intervallstart 13-20 år. Hjertelig velkommen!

  • Når: 21.03.2021
  • Hvor: Hammerfest
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170
Start 21.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Siril Viktoria Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyder, Amalie Hjellnes Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agledahl, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Duurhuus, Linnea Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agledahl, Conrad Sverre Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Baardsen, Joel Aleksander Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vidringstad, Aksel Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duurhuus, Aksel Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossmo-Olaussen, Olaf Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schei, Jonas Øksenholt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wang-Norderud, Ferdinand Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Duurhuus, Aleksander Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Heljar Johannes Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossmo-Olaussen, Ludvig Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Prydz, Henrik Markussen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ole Jørgen Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Henrik Cornelius Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Utsi, Per Christian Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsheim, Adrian Utsi Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen-Nilsen, Caroline Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Småvik-Jensen, Bella Kristin Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bellika, Mia Helen Kristensen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jakobsen-Berg, Mia Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Prydz, Tiril Markussen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdsen, Celina Sofie Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Hanna Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jæger, Elise Kristiane Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jæger, Sofie Evara Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyder, Aurora Hjellnes Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schei, Matilde Øksenholt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Darell, Nora Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk

Menn junior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04