Hopp til innhold

Meridianrennet - Duathlon

Hammerfest SK har gleden av å invitere til Meridianrennet i Reindalen skianlegg, Hammerfest. Fristil intervallstart 6-12 år. Duathlon fellestart 13-20 år. Seniorklasser for lokale løpere (pr nå, kan endres).

  • Når: 20.03.2021
  • Hvor: Hammerfest
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 170
Start 20.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agledahl, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Bridget, Phiona Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Håkonsen, Siril Viktoria Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyder, Amalie Hjellnes Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duurhuus, Linnea Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baardsen, Joel Aleksander Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Vidringstad, Aksel Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Duurhuus, Aksel Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossmo-Olaussen, Olaf Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Matheo Ellingsen Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Schei, Jonas Øksenholt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Eivind Johnsen Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wang-Norderud, Ferdinand Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Per Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Duurhuus, Aleksander Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Heljar Johannes Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Fossmo-Olaussen, Ludvig Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Johansen, Berge Ellingsen Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Prydz, Henrik Markussen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ole Jørgen Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Agledahl, Conrad Sverre Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gaup, Leander Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Henrik Cornelius Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Utsi, Per Christian Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Åsheim, Adrian Utsi Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Edvardsen-Nilsen, Caroline Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Masvik, Anna Elise Kvammen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Synnøve Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Småvik-Jensen, Bella Kristin Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bellika, Mia Helen Kristensen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen-Berg, Mia Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Prydz, Tiril Markussen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steigre, Sunniva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almaas-Hansen, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gamst, Hanna Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arild, Marte Johnsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haugsnes, Vårin Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sletten-Ingebrigtsen, Emma-Eline Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stångberg, Sagka Marja Lovise Siri Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Halvari, Hedda Klubb Sandnes IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bårdsen, Celina Sofie Klubb Alta IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Drotninghaug, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Risvik, Oda Sofie Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einangen, Kristine Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Hanna Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jæger, Elise Kristiane Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jæger, Sofie Evara Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lyder, Aurora Hjellnes Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Schei, Matilde Øksenholt Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Steigre, Vilma Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner junior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse Kvinner junior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse Kvinner junior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse Kvinner junior Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

Menn junior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
NIF-EPI01, 01