Hopp til innhold

Sparebanken Møre Cup 7 - Klassisk normaldistanse

PGA SNØFORHOLDA ER SKIRENNET FLYTTA TIL OVERØYE/LANGSÆTRANE!. Liabygda IL og Stordal IL Langrenn har glede av å invitere til SBM Cup 7, klassisk normaldistanse og sonerenn. Renndagen er lørdag 20. mars 2021 kl. 12.30 på Stavsengfjellet (reservearena Overøye). Start sonerenn, klasse 0-10 år er kl. 12.00. VIPPS startkontingent sonerenn: 503127

  • Når: 20.03.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Stordal-Liabygda
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 20.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 20.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berli, Aragon Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gretland, Karl Daniel Klubb Hovdebygda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Midtbust-Dyrkorn, Syver Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramsvik, Jørgen Gjerde Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stene, Sivert Einum Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mørch, Sivert Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Moen, Peter Førde Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Tobias Lund Klubb Emblem IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sorthe, Sofie Solli Klubb Hjelset-Fram IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Midtbust-Dyrkorn, Selma Klubb Stordal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lied, Matias Klubb Liabygda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01