Hopp til innhold

Sandripløpet (nytt navn pga. kretsrenn)

IL Vindbjart ski i samarbeid med Hovden Sportsklubb ønsker velkommen til kretsrenn distanse klassisk teknikk på Hovden søndag 14. mars. (Rennet er degradert til kretsrenn pga. restriksjoner i forhold til deltakelse.) Vi forholder oss til retningslinjene til FHI/Norges skiforbund. Viktig presisering fra Agder og Rogaland skikrets: Det er klubbens tilholdssted som avgjør om løperen kan stille til start: https://www.skiforbundet.no/ars/nyhetsarkiv/2021/3/presisering-fra-skikretsen-vedrorende-avlysning-av-km-og-arrangement-generelt/ Rennet blir organisert i 1 eller 2 kohorter. Reglene er slik at deltakere og foreldre/trenere/støtteapparat går inn under samme Kohort. Anbefalingen er at færrest mulig bortsett fra deltakere bør være tilstede innenfor sperrebånd. Vennligst merk: Dessverre ingen etteranmelding.

  • Når: 14.03.2021
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Hovden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 14.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eskeland, Anders Klubb Gjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldstad, Ailo Hammer Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mehus, Aksel Sukka Klubb Suldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Mats Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Simon Klubb Suldal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Christiansen, Sander Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ommundsen, Skage Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Trym Vatne Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bakka, Daniel Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Folgerø, Oliver Bakkane Klubb Sauda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hauan, Kjell Klubb Otra IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hoftun, Magnus Lunde Klubb Suldal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sløgedal, Henrik Klubb Il Vindbjart Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybing, Elias Klubb Sauda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Otra IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønsdal, Endre Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håland, Henrik Klubb Kverneland Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Tobias Klubb Suldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myhre, Vemund Klubb Vegårshei IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjåstad, Edvard Klubb Sandnes IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Flem, Elias Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafredal, Erling Gryting Klubb Gjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Straume, Aleksander Klubb Valle IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tage Klubb Vindafjord IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hageland, Hans Gunnar Klubb Il Vindbjart Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolbeinsvik, Håvard Klubb Sauda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Landås, Torstein Klubb Otra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhre, Tor Klubb Vegårshei IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Storm Haugenes Klubb Hovden Sportsklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aksel Klubb Vindafjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Magnus Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Fillip Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Christiansen, Niklas Hauge Klubb Vindafjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tjøstheim, Svein Aksel Klubb Suldal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoftun, Hanna Lunde Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjetilstad, Serina Litlehamar Klubb Suldal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Anna Regine Klubb Vegårshei IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Straume, Victoria Klubb Valle IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frigstad, Lydia Klubb Otra IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kleppa, Stine Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Levang, Synne Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lunde, Agathe Klubb Suldal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Neset, Anna Synøve Klubb Il Vindbjart Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svela, Leonora Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eskeland, Anne Klubb Gjerstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Malina Hammer Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flem, Malin Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gaustad, Oda Klubb Il Vindbjart Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hetlelid, Johanne Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mehus, Ingrid Sukka Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tjøstheim, Vilde Klubb Suldal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Sauda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Krogh, Marte Klubb Suldal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ommundsen, Thea Hia Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Bjerkreim IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gryting, Gudrun Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tjøstheim, Ella Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Mathea Klubb Suldal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tuva Klubb Vindafjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gaustad, Malin Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauan, Astrid Klubb Otra IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlelid, Karoline Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleppa, Kristina Klubb Gjesdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Camilla Klubb Il Vindbjart Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Heisel, Marthe Undeland Klubb Otra IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hetlelid, Kaja Kvalvåg Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Levang, Nora Byrkjedal Klubb Gjesdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Marie Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eskeland, Vår Klubb Gjerstad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lunde, Amalie Klubb Suldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Erle Vatne Klubb Sauda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drøpping, Marie Fossdal Klubb Kverneland Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Edland, Elisa Vestvik Klubb Gjesdal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gryting, Kristina Fidje Klubb Gjerstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hauan, Anna Klubb Otra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugan, Helene Hafredal Klubb Gulset IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hørsdal, Marie Hodne Klubb Imås, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nygård, Thea Klubb Il Vindbjart Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Aurora Klubb Vindafjord IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Due, Carina Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frigstad, Amalie Klubb Otra IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugstad, Frida Klubb Kverneland Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Netland, Camilla Kjelleberg Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sløgedal, Hanne Klubb Il Vindbjart Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatland, Tuva Gjerdrum Klubb Stavanger Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vika, Ane Hjørungdal Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Ragnhild Klubb Vindafjord IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Austerå, Synnøve Klubb Kverneland Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fone, Cecilie Wasler Klubb Gjerstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvålseth, Gunhild Klubb Morgedal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lislevand, Tuva Klubb Oddersjaa SSK Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarekol, Tobias Klubb Vindafjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjerkreim, Magnus Klubb Gjesdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frønsdal, Steinar Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsen, Fredrik Klubb Gjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kåsa, Lars Olav Aspheim Klubb Gulset IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pålsson, Niklas Ekeberg Klubb Hovden Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røed, Nils Olav Kjetså Klubb Otra IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Jan Ronny Abusland Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hetlesæter, Jostein Klubb Hjelmeland idrettslag - ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holbæk, Mathias Klubb Il Vindbjart Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleiv, Halvor Klubb Vinje IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Samuel Klubb Gjesdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lindtner, Arne Gabriel Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mykland, Aadne Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sælen, Robin Klubb Imås, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flaaten, Johannes Lønnestad Klubb Morgedal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grave, Brynjar Heggelund Klubb Seljord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Jordbru, Lukas Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lervik, Geir Klubb Matningsdal Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Martinsen, Vetle Bustnes Klubb Fana IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ringhus, Erik Brostigen Klubb Rein, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skaug, Marius Rønningen Klubb Svarstad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Vetle Svanes Klubb Stavanger Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Westergren, Simon Kivle Klubb Oddersjaa SSK Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04