Hopp til innhold

Ørn-rennet

IF Ørn arrangerer klassisk renn lørdag 13. mars. Rennet arrangeres i henhold til gjeldende smittevernregler med maksimalt antall deltagere og lagledere/foreldre på 200. Ved stor påmelding vil rennet bli delt i flere sesjoner som arrangeres som separate renn utover dagen. Det er egen registrering av lagledere og foreldre. Lagledere og foreldre som ikke er registrert vil ikke slippe inn på arenaen men må følge rennet fra parkering på utsiden av arena. Den enkelte kommune kan ha andre/strengere retningslinjer enn de nasjonale. Hver og en må følge de gjeldende smittevernråd i sin kommune. Alle deltakere/ledere skal følge de generelle smittevernråda som er gjeldende: - Ved symptom på sykdom- hold deg hjemme! - Husk god hånd- og hostehygiene - Hold minst 1 meter avstand Rennet er kun åpent for kretsens løpere opp til 20 år, og løpere som har sitt daglige oppholdssted innen kretsen (man kan kun konkurrere i en krets) Se vedlagte arrangements og smittevernplan for flere detaljer

  • Når: 13.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Jarseng
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 13.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halland, Mats Klubb Melum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Marius Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Teljebäck, Ludvig Lønnebakke Klubb Ørn, IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Sindre Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Botten-Andersen, Timian Klubb Ørn, IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haakenstad, Kristian Broshaug Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Heimdal, Noah Broby Klubb Gulset IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Sander Klubb Skarphedin, IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Daniel Scardua Silva Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Oseberg Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Glad, Kristian Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Golid, Torjus Tveiten Klubb Seljord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Hei, IL - Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Sande Sportsklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Leon Andreas Amandussen Klubb Ørn, IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Håvard Haugan Klubb Gransherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Torvund, Christian Klubb Ørn, IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rinde, Sondre Harstad Klubb Skarphedin, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rüger, Christoffer Klubb Gulset IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Heimdal, Lucas Broby Klubb Gulset IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Torvund, Nicholas Klubb Ørn, IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Teljebäck, Herman Lønnebakke Klubb Ørn, IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Schelver, Viktor Tangen Klubb Gulset IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Mari Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen-Wergeland, Ane Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kinn, Ingrid Aarhus Klubb Ørn, IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Obrestad-Kolbu, Una Klubb Gulset IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeli-Dahl, Ane Klubb Herkules Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Kaja Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mælandsmo, Idunn Murtnes Klubb Heddal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Torvund, Sol Angelica Klubb Ørn, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjaadal, Stina Borgersen Klubb Ørn, IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horgen, Ingvild Klubb Skarphedin, IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nilssen, Mille Stubberød Klubb Ørn, IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Kristina Skulestøyl Klubb Gransherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Doksrød, Hedvig Ragnhild Klubb Runar, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Honningdal, Sigrid Bentsen Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Gulset IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wærstad, Marie Sigurdsen Klubb Melum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horgen, Astrid Klubb Skarphedin, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mustad, Maren Cecilie Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjøl, Johanna Vedal Klubb Berger Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stubberød, Tuva Klubb Ørn, IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Winberg, Ine Bjaadal Klubb Stathelle og Omegn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dosseva, Eva Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fjeldstad, Vilma Holte Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kinn, Anne Aarhus Klubb Ørn, IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skinlo, Isabell Melgård Klubb Ørn, IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Doksrød, Nora Sofie Klubb Runar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sebastian Lund Klubb Botne SK Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Emil Knutsen Klubb Skarphedin, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Brede Bygjordet Klubb Ørn, IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarli, Sondre Klubb Gulset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01