Hopp til innhold

KM stafett Nordreisa

  • Når: 14.03.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Saga skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.03.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 11-12 mix Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 14.03.2021 Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse G 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 11-12 mix Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 14.03.2021 Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse J 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.03.2021 Klasse Menn junior mix Øvelse 3x5 km stafett Startkontingent 450 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Blixgård, Aksel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Lennart Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Samuelsen, Nikolai Emanuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13-16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Oskar Elias Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Movinkel, Lars Hanstad Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett

G 13-16 år mix - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Bossekop UL Klasse G 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ims, Helge Klubb Ballangen Ski Klasse G 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Reite, Emil Klubb Bossekop UL Klasse G 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett

J 11-12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bellika, Mia Helen Kristensen Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Langseth, Maya Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11-12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13-16 år - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Medkila Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 13-16 år Øvelse 3x3 km stafett

J 13-16 år mix - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Alta IF Klasse J 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13-16 år mix Øvelse 3x3 km stafett

Kvinner junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Anneli Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Jaatun, Anna Elise Rikardsen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse 3x5 km stafett

Kvinner junior mix - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse Kvinner junior mix Øvelse 3x5 km stafett

Menn junior - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse 3x5 km stafett

Menn junior mix - 3x5 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Mietinen, Aleksander Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn junior mix Øvelse 3x5 km stafett
Navn Nørgård, Nils-Håkon Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior mix Øvelse 3x5 km stafett
NIF-EPI01, 01