Hopp til innhold

KM Nordreisa

  • Når: 13.03.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Saga skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 09.03.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Blixgård, Aksel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eriksen, Nils Even Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Julius Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håkenrud, Sveinung Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Lennart Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathiassen, Aronn Johan Klubb Burfjord Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Samuelsen, Nikolai Emanuel Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsør-Bygdevoll, Adrian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wintervoll, Birk Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Alpinklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Christoffersen, Magnus Emaus Klubb Bossekop UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Movinkel, Lars Hanstad Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langseth, Maya Henriksen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Ingrid Elvine Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Niva, Mie Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Henriksen, Aslaug Marie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Charlotte Marie Yvonne Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiklund, Oline Ødegård Klubb Lillehammer Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Kristiansen, Tony André Höfler Klubb IL Pioner Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04