Hopp til innhold

Altarennet

  • Når: 06.03.2021
  • Hvor: Alta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.03.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 06.03.2021 Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Magnus Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Patrik Lund Klubb Alta IF Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Jakob Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Sverre Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mortensen, Magnus Klubb Alta IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ernstsen, Markus Edvardsen Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fiksen, Ante Utsi Klubb Bossekop UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solhaug, Sivert Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hætta, Ole Herman Klubb Kautokeino IL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Runar Klubb Alta IF Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olset, Elias Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Nikolai Leijon Klubb Bossekop UL Klasse G 13-14 år Øvelse 3 km fri

G 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Michael Veland Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Noah Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Håvard Sundsfjord Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulsrud, Ravn-Mathias Sara Klubb Nordlys, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Håvard Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johnsen, Didrik Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rasmussen, Alexander Haugli Klubb Nordlys, IL Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15-16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Heljar Johannes Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Finjord, Johannes Gausdal Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørstad, Håkon Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Suhr, Markus Lund Klubb Alta IF Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Ole Jørgen Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Abrahamsen, Eirik Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Dønnestad, Tinus Bakke Klubb Alta IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Sondre Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Henriksen, Henrik Cornelius Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leinan, Håkon Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Lise Pernille Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Edvardsen-Nilsen, Caroline Klubb Bul IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Løvlund, Hedda Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Masvik, Anna Elise Kvammen Klubb Alta IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bellika, Mia Helen Kristensen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Marie Aas Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holsbø, Oline Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Solveig Larsen Klubb Alta IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsen, Dorthe Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Alma Kvam Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Løvlund, Emma Swan Klubb Bossekop UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Martha Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13-14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Aud Jorunn Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gulsrud, Jana Linnéa Sara Klubb Nordlys, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Ylva Klubb Stil, IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Mathilde Rønning Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leinan, Astrid Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Kautokeino IL Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Hanna Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strand, Amalie Larsen Klubb Alta IF Klasse J 13-14 år Øvelse 3 km fri

J 15-16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Oda Alexandersen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Guttorm, Lilli Anne Weydahl Klubb Nordlys, IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Leinan, Solveig Stenvold Klubb Bossekop UL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen-Rønning, Astrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sara, Lea-Christine Henriksdatter Klubb Kautokeino IL Klasse J 15-16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drotninghaug, Tuva Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Julie Charlotte Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Thea Boine Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Hanna Lysmen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Jørgensen, Olivia Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mortensen, Matilde Klubb Alta IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Rønbeck, Julia Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

Kvinner junior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri

Menn junior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri
Navn Frost, Eirik Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolay Andreas Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse 15 km fri

Menn senior - 15 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Jarl Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Strand, Daniel Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
Navn Vestre, Alexander Klubb Øksfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km fri
NIF-EPI01, 01