Hopp til innhold

Kretsrenn fristil, Kvaløysletta

Vi feirer 100 års jubileet til Troms skikrets med å arrangere kretsrenn på Storelva skistadion. Påmeldingsfrist er tirsdag kl 23.59; ingen mulighet til etteranmelding pga inndeling i kohorter. Oppdatering onsdag kl 16: Vi har vært i kontakt med kommunen etter dagens endringer i lokale smittevernregler. Det blir ingen endringer for våre arrangement, og rennene går derfor som planlagt.

  • Når: 06.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Kvaløysletta
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 3 km Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 3 km Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Henriksen, Amandus Nystrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Moan, Fredrik Tøllefsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Leandro Castro Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Georg Andreas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Høegh-Sørensen, Sander Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wintervoll, Birk Henning Klubb IL Pioner Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Witczak, Viktor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Benjamin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Kristian Erik Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Glesaaen, Audun Ferdinand Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holm-Rochmann, Kornelia Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nicolaisen, Guro Klubb Senja Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Witczak, Adela Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Celina Kristin Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brennvik, Martine Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Pettersen, Solveig Johanne Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Øverås, Hermine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristensen, Olivia Maria Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 3 km
Navn Birkeland, Sol Eirin Norum Klubb Senja Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km

J 16 år - 3 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3 km
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 3 km
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 3 km
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 3 km

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Elen Kristine Klubb Ilar, IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Johansen, Petter Dervola Klubb Forsøk, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
NIF-EPI01, 01