Hopp til innhold

AVLYST - Fischerrennet (KM)

Nittedal IL arrangerer det tradisjonsrike Fischerrennet på Sørli. Rennet er åpen for klasser 13 år og eldre. For 2021 har Fischerrennet status som KM. Rennet går i fristil. Akershus Skikrets følger regler for avholdelse av skirenn gitt av NSF. Påmelding til skirenn arrangert av klubber i Akershus Skikrets, er kun åpne for utøvere fra klubber tilknyttet skiklubber i Akershus Skikrets.

  • Når: 13.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.03.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 75 1486 NITTEDAL
  • Telefon: 63790020, 92651002
  • E-post: fischerrenn@gmail.com
  • Kontonummer: 20302344532
  • Hjemmeside: http://www.nittedalil.no
  • Ass. TD: Knut Olav Grindalen
  • TD: Stig Hemstad
  • Rennleder: Ida Haukåen Stødle

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 13.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Lommedalens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannessen, Johan Williams Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ludvigsen, Simen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lunde, Natanael Arn Østvig Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myhrvold, Trygve Larssen Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Myran, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nakstad, Eldar Klubb Jutul IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyheim, Sigurd Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Oliver Dahl Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Oustad, Max Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Fossum IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steenstrup, Johan Klubb Holmen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tømte, Tobias Klubb Hakadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wettergreen, Sebastian Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Wøllo, Magnus Klubb Gjerdrum IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alnes, Linus Liljevold Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Asker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Ekrheim, Bastian Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fischer, Ola Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Greni, Sander Botness Klubb Nes Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hallås, Fredrik Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hauger, Mathias Klubb Rælingen Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugnes, Vetle Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hørgård, Aleksander Klubb IL Jardar Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rye-Holmboe, Fredrik Evensen Klubb Oppegård IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandmo, Cornelius Enger Klubb Frogner IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sogstad-Tønnessen, Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Akershus Skikrets Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Stigersand, Heine Wiik Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strandli, Brage Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Svindseth, Henrik Klubb Holmen IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørbråten, Magnus André Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Torp, Jonas Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Fossum IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Venbakken, Thomas Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Lommedalens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Østlie, Konrad Klubb Driv Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Årdal, Marius Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Askautrud, Tor Even Klubb Nesodden IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Øystein Selstad Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blåfjell, Magnus Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Børve, Kristian Bråthen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Anders Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Daviknes-Andreassen, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Franing, Haakon Svenkerud Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Vegard Hodneland Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Harbo, Torjus Magnus Klubb Fossum IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heir, Håkon Emiil Klubb Ås IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hov, Erik Nils Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hyllseth, Mats Taraldsen Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Katla, Kristoffer Jebens Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ludvigsen, Marius Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mccarthy, Thomas Cambridge Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moskaug, Sivert Listøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nyheim, Henrik Blekkerud Klubb Holmen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Mathias Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Petterson, Markus Lie Klubb Haslum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønneberg, Markus Jensen Klubb Lommedalens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjolden, Sondre Elias Klubb Nes Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sundnes, Iver Bakke Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vestli, Marius Klubb Fet Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Værnes, Eirik Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gausdal, Mikkel Lidemark Klubb Holmen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grimsmo, Nils Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, Olav Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hallingstad, August Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hauger, August Marendor Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugnes, Birk Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holth-Siegel, August Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hovdhaugen, Ola Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hymer, Frode Klubb Ås IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Irgens, Stephan Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kanli, Aksel Klubb Fossum IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Koritov, Mads Klubb Skedsmo Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Aleksander Hana Klubb Bærums Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Løken, Jørgen Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Låhne, Sjur Klubb Haslum IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Sondre Nikolai Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nytrøen, Oliver Finstad Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Prydz-Hoftvedt, Aksel Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Mats Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Rød, Eskil Skarstein Klubb Oppegård IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandeman-Kiste, Michael Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skari, Filip Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Slettedal, Sondre With Holm Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stangvik, Elias Aashaug Klubb Akershus Skikrets Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensland, Kristoffer Klubb Fet Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stensrud, Simen Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sunde, Pelle Klubb Gjelleråsen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Andreas Hermansen Klubb Åsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Vold, Mathias Nicolas Tonning Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wøien, Emil Lund Klubb Asker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Åsen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bekkedal, Elle Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Berntsen, Pernille Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Endsjø, Hedda Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gabrielsen, Cecilia Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerde, Josefine Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjesdal, Johanna Bastiani Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grimsmo, Selma Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hopsnes, Charlotte Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hotvedt, Mathilde Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Julsrud, Anna Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Ellinor Stuland Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Fossum IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mccarthy, Hannah Katharina Blechar Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Moen, Hedda Klubb Hakadal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rein-Heggebakken, Karoline Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Haslum IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Selma Klubb Nittedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Steensen, Linea Klubb Oppegård IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Aase Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Asker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Årnes, Mille Sophie Sveinhaug Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Dyvéke Klubb Fet Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bergersen, Ea Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Helgesen, Heidi Midtbø Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hernes, Julie Sole Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kavli, Ida Emilia Klubb Jutul IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leivestad, Tuva Gundersen Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lødøen, Vilma Klubb Bærums Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Odden, Maren Berg Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skaar, Eline Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Skari, Oda Klubb Nittedal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veiseth, Iselin Klubb Haslum IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Elise Weber Klubb Lommedalens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Mille Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hotvedt, Sofie Jenum Klubb Gui Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lynghammar, Liva Klubb Hakadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mathismoen, Selma Torvik Klubb Holmen IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sandbraaten, Emma Alnæs Klubb Rælingen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sanders, Angelina Kristina Klubb Haslum IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Steensen, Iselin Klubb Oppegård IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thuv, Manda Nordhus Klubb Nesodden IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiig, Sophie Øvland Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abell, Marte Lillebakken Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berntsen, Maren Medalen Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Conradi, Nora Elizabeth Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fischer, Pernille Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fuglset, Ida Madeleine Klubb Gjelleråsen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Nora Christine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Johanna Klubb Akershus Skikrets Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lystad, Anniken Frodahl Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sveen, Marie Klubb Fet Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Torjussen, Anna Mæhre Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Villadsen, Hanna Skarphol Klubb IL Jardar Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Wiggen, Louise Petersen Klubb Fossum IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøndalen, Aurora Mjøen Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammer, Julie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjelmeset, Marthe Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Holst, Linnea Klubb IL Jardar Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Marie Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jarbeaux, Johanne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Nora Oline Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Kollien, Runa Andreassen Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjold, Ida Lockert Klubb Åsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Stavrum, Tiril Alexandersen Klubb Lommedalens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Steen, Sofie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaker, Lotte Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Støverud, Solveig Lie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Mie Christine Stangeland Klubb Jutul IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Vanberg, Ingvild Olea Sollid Klubb Fossum IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haneberg, Bertine Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Marianne Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Norheim, Johanne Peroline Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Rye-Holmboe, Kine Evensen Klubb Oppegård IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Smedsrud, Martine Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Sofie Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sperstad, Merete Klubb Haslum IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Thørud, Live Johanne Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaberg, Maren Navarrete Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Antonsen, Elise Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Borge, Synne Råheim Klubb Oppegård IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dervo, Agnes Therese Klubb Åsen IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Haarstad, Ida Marie Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holstrøm, Ellisif Luytkis Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martini, Ina Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Martinsen, Sunniva Reite Klubb Nes Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Meinicke, Julie Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Semb, Helene Sæterdal Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aarstad, Fredrick Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Auring, Andreas Riisøen Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Erlend Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Halvorsen, Eirik Bjørk Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kavli, Magnus Klubb Jutul IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Munch-Finne, Peter Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Emil Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Sandmo, August Enger Klubb Åsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Skaar, Ola Klubb Nittedal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Viken, Lars Sander Klubb Asker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarstad, Edward Klubb Strømmen og Lillestrøm Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Andersen, Marcus Tunestveit Klubb Oppegård IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Enbusk, Eirik Klubb Nesodden IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Fengsrud, Alexander Jacobsen Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Gjerde, Tobias Klubb Haslum IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Stensrud, Erlend Gløgård Klubb Nittedal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Sørbråten, Eirik Tobias Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Tollefsen, Ulrik Auestad Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wang, Ask Grøtan Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiggen, Felix Petersen Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvergård, Eivind Klubb Åsen IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Amundsen, Alexander Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Axelsson, Nils Oskar Klubb Rustad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ek, Jens Marcus Dyrberg Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Engeset, Kasper Klubb IL Jardar Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hammerstad, Brage Buseth Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hjelmeset, Lars Agnar Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holm, Benjamin Jarinn Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Nikolai Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Holmboe, Aleksander Elde Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hove, Kristian Austad Klubb Lommedalens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Husdal, Heine Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Anders August Klubb Bærums Verk Hauger Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Myran, Magnus Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Petterson, Martinius Lie Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Rolstad, Torbjørn Klubb Lørenskog Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sellevoll, Markus Klubb Oppegård IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sendstad, Øystein Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sendstad, Eirik Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skjold, Oskar Lockert Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sveen, Christian Hermansen Klubb Åsen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Torkilsrud, Christoffer Klubb Frogner IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tveite, Nils Johan Klubb Ås IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03