Hopp til innhold

KM del 2 Ind F + kretsrenn K

På grunn av værforhold er programmet for helgens arrangement endret. Lørdag blir det KM individuelt friteknikk og søndag går rennet på Kvaløya og det blir individuelt klassisk korte distanser (ikke KM).

  • Når: 27.2 - 28.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Tromsø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.02.2021
Se resultater

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse FH åpen klasse Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse FH åpen klasse Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH åpen klasse - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse FH åpen klasse Øvelse 4 km fri felles

FH åpen klasse - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solberg, Ragnhild Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse FH åpen klasse Øvelse sprint klassisk

G 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Max Emilian Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Moan, Fredrik Tøllefsen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Ramsland, Johan Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse 3 km fri

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benonisen, Sondre Olav Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fossberg, Ådne Øverås Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Sigve Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vassbotn, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse 3 km fri

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granlund, Georg Wiesener Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haugsnes, Gard Harjo Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holand-Roth, Sverre Johan Klubb Fjell Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Karl Fredrik Klubb Senja Ski Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Salo-Larsen, Emilian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Slåtto, Petter Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjellberg, Iver Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Witczak, Viktor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km fri felles

G 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Witczak, Viktor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skjellberg, Emil Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 4 km fri felles

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Isaksen, Theo Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skille, Brage Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Anton Nikolai Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Benonisen, Sigve Eirik Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brattli, Sebastian Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Johannes Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Simon Kornelius Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kroken, Nikolai Carlos Ricardo Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyheim, Isak Andreas Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Reite, Emil Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stellmacher, Jakob Elia Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Kristian Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brox, Hans Eirik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ims, Helge Klubb Fjell Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Negård, Endre Klubb Salangen IF Ski Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Simen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

J 11 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Witczak, Adela Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri
Navn Wold-Hansen, Siri Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 3 km fri

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaasen, Margrethe Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Selma Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Witczak, Adela Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skog, Nora Hennie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse 3 km fri

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farstad, Therese Klubb Burfjord Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haraldstad, Mari Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johansen, Mille Josefine Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kroken, Nathalie Elea Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Mari Bjørkli Klubb Senja Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rydningen, Amine Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Mali Kristine Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solgård, Ella Josefine Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sørensen, Ella Klubb Salangen IF Ski Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vars-Larsstuen, Siril Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km fri felles

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Eriksen, Bianca Vanessa Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukebøe, Victoria Klubb Fjell Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundamo, Mari Nordmo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nitteberg, Mathilde Klubb Senja Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - 4 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Bjerkvik IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km fri felles

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brox, Karoline Klubb Tromsø Randoneeklubb Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Heimdal, Tora Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nyborg, Ariana Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Svedin, Ida Linnéa Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri felles

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fredheim, Ingrid Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holand-Roth, Isabella Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Holmer, Mona Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgbakk, Frida Mathea Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Simonsen, Sofie Klubb Ankenes Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Thomasjord, Anlaug Elise Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tøllefsen, Solveig Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vaeng, Benedikte Langaune Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haukebøe, Sunniva Maria Klubb Fjell Skilag Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

K 17 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Katrine Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

K 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri felles

K 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredal-Hansen, Marianne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Tovås, Ida Storjord Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fuglem, Jonas Klubb Bardu Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lorentsen, Julian André Mikkelsen Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk
Navn Wintervoll, Brage Oscar Klubb IL Pioner Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Johannessen, Oskar Andreas Klubb Ankenes Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk
Navn Ånesen, Niklas Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - 15 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km fri felles

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Åshovd, Marcus Andre Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI01, 01