Hopp til innhold

GIF-stafetten (10 år og yngre) AVLYST

GIF Stafetten er dessverre avlyst. Nittedal kommune oppdaterte Koronaforskriften 1. mars. Den tillater ikke arrangementer med utøvere utenfor egen kommune. Da kan vi ikke gjennomføre skirenn. Vi beklager det, og håper å se dere igjen til neste år, og på rulleskirennet til høsten.

  • Når: 09.03.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: HAGAN
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 03.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.03.2021 Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Michelsen, Hedda Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Michelsen, Mathilde Olsvik Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Semb, Didrik Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse Felles 7 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byhring, Wilmer Stenberg Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børstad, Lucas Wigelius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huseby, Aaron Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lier, Peder Stedje Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olsen, Markus Finnerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wåler, Henrik Salbu Klubb Nes Ski Klasse G 8 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 9-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brustad, Fredrik Pellerud Klubb Åsen IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Børstad, Tobias Wigelius Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossnes, Joakim Kirkeng Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Guldbrandsen, Sander Tørvold Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Helbø, Edwin Ruud Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håskjold, Ludvik Løberg Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Johnsrud, Wilhelm Ringstad Klubb Åsen IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kilde, Even Belbo Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Knudsen, Sondre Mauroy Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kårstad, Oliver Solberg Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lippe, Hans Tollersrud von der Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mjærfoss, Erik Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moheim, Simon Johnsen Klubb Nes Ski Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Eskil Fjelldal Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagberg-Johansen, Sverre Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Semb, Magnus Bækkevar Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjold, Liam Jackbo Klubb Øvrevoll Hosle IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skog-Ustgård, Eirik Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stødle, Eskil Syver Haukåen Klubb Nittedal IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tjensvold, Adrian Weidemann Klubb Asker Skiklubb Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wojcik-Gasior, Wiktor Klubb Åsen IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østby-Johansen, Even Klubb Åsen IL Klasse G 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bommo-Andersen, Linea Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bratland, Emma Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clason, Julia Madsen Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clason, Ida Madsen Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gulbrandsen, Julie Elise Ruud Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husmo, Veslemøy Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rimstad, Agnes Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjolden, Sofie Noomi Klubb Nes Ski Klasse J 8 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 9-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Michelle Klubb Nes Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Clason, Nora Isabell Madsen Klubb Nes Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Fossnes, Rebekka Kirkeng Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Granaas, Julie Sandaunet Klubb Åsen IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grøtta, Lise Berg Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hansson, Aurora Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Huse, Inga Underthun Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jensen, Eirin Lynghaug Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Midling-Hansen, Astrid Klubb Nes Ski Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilsen, Ida Tesaker Klubb Åsen IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nilssen, Anea Strand Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordset, Tomine Weibell Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Olaussen, Karoline Røren Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Røang, Victoria Austad Klubb Nordre Eidsvoll IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Schiander, Sofia Ellen Pauline Nome Klubb Åsen IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Stamnes, Silje Orderdalen Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Wagner, Eira Kristin Klubb Nittedal IL Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Welle-Smidt, Linea Klubb Asker Skiklubb Klasse J 9-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI01, 01