Hopp til innhold

Midterfjellrennet - AVLYST

Følling IL og Beitstad IL inviterer til kretsrenn på Midterfjellet. Myndighetene har foreløpig ikke gjort noen endringer i smitteverntiltakene for idretten, og gjeldende presiseringer videreføres derfor inntil videre. En ny oppdatering er forventet 18. februar, og vi har et håp om at det da kan åpnes opp igjen for utendørsarrangement innenfor begrensede geografiske områder. Rennet gjennomføres med 1 kohort (200 personer bestående av utøvere/trenere/foreldre). Løpere fra klubber i NT-skikrets prioriteres. Påmelding av løpere og støtteapp. gjøres via Min idrett. Arrangøren vil prioritere utøvere hvis totalantallet overstiger 200 personer. Påmeldingsfrist 19/2 kl. 1600.

  • Når: 20.02.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Midterfjellet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.02.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Pål Gustav Modell 7732 STEINKJER
  • E-post: p-modell@online.no
  • Kontonummer: 44103688431
  • TD: Arild Lægran
  • Rennleder: Pål Gustav Modell

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 20.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 20.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 20.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150
Start 20.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 150
Start 20.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 20.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

Foresatt-Klubbleder - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Tore Klubb Henning Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Barli, John Sverre Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Berg, Torkil Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Berg, Mette Rian Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Bjørken, Silje Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Bjørken, Thomas Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Bjørkeng, Stein Otto Klubb Leirådal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Dalen, Øyvind Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Evenhus, Gaute Klubb IL Aasguten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Farbu, Andreas Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Farbu, Joakim Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Farbu, Nina Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Farbu, Marit Jørstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Fjerstad, Annvor Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Gudding, Mari Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Hansen, Alexander Rustberggard Klubb Skjelstadmark IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Helland, Bjørg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Iversen, Vegard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Jørstad, Tore Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Karlsen, Roger Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Kvalvik, Steinar Jøran Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Leirvik, Ole Klubb Spillum IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Lund, Einar Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Lund, Mona Elisabeth Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Moan, Kristoffer Klubb Leksvik IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Moen, Rune Klubb Lånke IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Nordberg, Kjersti Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Rannem, Arne Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sandhaugen, Odd-Are Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sandhaugen, Ingunn Tømte Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Sørholt, Rune Klubb Vinne Skilag Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Valstad, Dagfinn Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Vatne, Gunnhild Eggen Klubb Leksdal IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet
Navn Øksnes, Anne Karin Klubb Inderøy IL Klasse Foresatt-Klubbleder Øvelse annet

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørken, Tobias Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Martin Klubb Forra IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Odin Johannes Klubb Leksvik IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Mjømen, Erik Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandhaugen, Anton Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moen, Håkon Berg Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandhaugen, Astrid Marie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gederaas, Linnea Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri

Kvinner senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Sigrid Flatås Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lund, Olav Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lund, Iver Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01