Hopp til innhold

Klubbmesterkap langrenn for MOI

Alle MOI-ere under 20 år inviteres til klubbmesterskap i langrenn.

  • Når: 14.02.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Skaret Skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse Felles 7 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse annet Startkontingent 0
Start 14.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse annet Startkontingent 0
Start 14.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse annet Startkontingent 0
Start 14.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse annet Startkontingent 0
Start 14.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse annet Startkontingent 0
Start 14.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse annet Startkontingent 0
Start 14.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse annet Startkontingent 0
Start 14.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse annet Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldheim, Håkon Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Flataker, Ane Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Janbu, Hanna Klubb Molde og Omegn IF Klasse Felles 7 år Øvelse annet

G 10 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Karl Olav Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse annet
Navn Fjeldheim, Åsmund Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 10 år Øvelse annet

G 11 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Niklas Kvammen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse annet
Navn Ødegård, Herman Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse annet

G 12 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse annet
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse annet

G 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse annet
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse annet

G 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse annet
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse annet

G 15 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse annet
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse annet

G 16 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse annet

G 8 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjeldheim, Håkon Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse annet
Navn Leite, Elias Rypdal Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse annet
Navn Stokke, Ragnar Klokk Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 8 år Øvelse annet

G 9 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse annet

J 10 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løvik, Johanne Aaram Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Mundal, Sofie Aasgård Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Orset, Signe Brakstad Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Sandhaug, Ingrid Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse annet
Navn Ødegård, Hilma Nikoline Malo Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse annet

J 12 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Trine Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse annet
Navn Roksvaag, Ane Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse annet
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse annet

J 13 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse annet
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse annet

J 8 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malo, Ida Hauge Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Mundal, Synne Aasgård Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Schnabel-Malmedal, Manja Isabella Daniela Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Vatne, Synnøve Eriksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse annet
Navn Ødegård, Thelma Hermine Malo Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse annet

J 9 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vassdal-Oltean, Serina Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse annet

K 18 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 18 år Øvelse annet

K 19/20 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerø, Charlotte Elverum Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse K 19/20 år Øvelse annet
nif-epi04, 04