Hopp til innhold

Brommasprinten - AVLYST

Brommasprinten er avlyst. Etter de nye, strenge smittevernreglene gjeldende for hele Viken, i perioden 16.3. - 11.4., vil det ikke være mulig å arrangere skirenn. Vi beklager dette sterkt.

  • Når: 21.03.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Bromma Lysløype
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.03.2021

Annen informasjon

  • Adresse: Eilef Kristen Mikkelsplass 3540 NESBYEN
  • Telefon: 90559387
  • E-post: hmikkelsplass@gmail.com
  • Kontonummer: 23512090125
  • Ass. TD: Roger Espeli
  • TD: Nina Jeanette Tollehaug
  • Rennleder: Pål Gunnar Mikkelsplass

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.03.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hevrøy, Wilhelm Gossé Klubb Holeværingen IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Jonas Klubb Eggedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Money, Viggo Klubb Hemsedal IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oliver Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spillum, Oscar Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Håkon Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerregaard, Amund Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Breie, Henrik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Johann Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Raaen, Arvid Elias Klubb Krødsherad IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Spiten, Mats Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vatningen, Martin Narum Klubb Eggedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn von Tangen, Jørgen Thorsnes Klubb Hemsedal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haugstad, Håkon Klubb Gol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Jacob Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Røed, Eirik Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sjøvaag, Petter Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tronrud, Eirik Marken Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Breie, Håkon Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Christian Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sand, Nils Christoffer Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spiten, Petter Jan Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Berg, Olav Klubb Hemsedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnsrud, August Marken Klubb Eggedal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gustafsson, Jarand Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kollerud, Eivind Klubb Konnerud IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lauvlid, Herman Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Jens Langgård Klubb IL Skrim Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjøvaag, Herman Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slåtto, Thomas Rohr Klubb Holeværingen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frogner, Simen Klubb Hemsedal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pedersen, Elias Grongstad Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kollerud, Jakob Hochnowski Klubb Drammen Strong Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Money, Odin Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pletan, Joakim Klubb Eggedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Bjørn August Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Gaute Klubb Krødsherad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringbrant-Kvaale, Leopold Arne Christer Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rukke, Vetle August Klubb Nesbyen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn von Tangen, Christopher Thorsnes Klubb Hemsedal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkevold, Tindre Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen, Fredrik Bjørnebye Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lund, Fredrik Langvandsbråten Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen, Jens Theodor Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Raaen-Karlsson, Snorre Klubb Krødsherad IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mathea Jokerud Klubb Krødsherad IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holt, Christine Brustad Klubb IL Skrim Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Intelhus, Mari Rimstad Klubb Hemsedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Ingrid Klubb Holeværingen IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sønsteby, Linnea Gaptjern Klubb Flåværingen, IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vidvei, Thea Klubb Eggedal IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bekkevold, Eiril Rygg Klubb Hemsedal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kollerud, Leah Hochnowska Klubb Drammen Strong Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Roa, Julie Klubb Soknedalen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rukke, Sanne Kristine Klubb Nesbyen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ryen, Anne Guro Bråten Klubb Nesbyen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strandbråten, Vilde Stegane Klubb Krødsherad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stranden, Karoline Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken-Langslet, Vilde Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Berthelsen, Sofia Biørn Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnsrud, Vilde Marken Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Frøvold, Ragnhild Gislerud Klubb Eggedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Intelhus, Eivor Rimstad Klubb Hemsedal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lauvlid, Mina Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lilleland-Olsen, Nora Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Money, Fenja Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Hemsedal IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Krødsherad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Holmen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stranden, Elisabeth Røkeberg Klubb Birkebeineren, IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørgård, Emma Marie Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frøvold, Thea Marie Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mjølstad-Skinnes, Julie Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Røed, Vilde Larsen Klubb Krødsherad IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Trøseng, Julie Klubb Eggedal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjølstad-Skinnes, Amilie Klubb Krødsherad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sand, Anniken Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skrindo, Ingeborg Klubb Gol IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergane, Margrethe Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sortåsløkken, Tyra Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knudsen, Tiril Liverud Klubb Konnerud IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seim, Katrine Klubb Hol IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hval, Mats Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørgård, Jørgen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tollehaug, Per Ingvar Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rustad, Mats Høynes Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grøthe, Asle Klubb Torpo IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Mikkelsplass, Kristen Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Myklemyr, Vegard Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Sørgård, Emil Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Tyribakken, Bjørnar Stensrud Klubb Bromma IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI01, 01