Hopp til innhold

Utsatt -SBM Cup 5 - Isfjorden/ Isfjorden Rundt

Rennet er foreløpig utsatt pga. Korona-retningslinjer.

  • Når: 20.02.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Isfjorden
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 19.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 20.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 20.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 6,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 6,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 6,5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 6,5 km klassisk Startkontingent 130
Start 20.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 20.02.2021 Klasse Kvinner junior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 20.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 25 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.02.2021 Klasse Menn junior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 20.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hestad, Emil Leander Klubb Vistdal IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sættem, Jacob Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Isfjorden IL Klasse G 13 år Øvelse 5 km klassisk

G 14 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Malme, Henrik Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Søvik, Leander Abelseth Klubb Stordal IL Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tokle Avanu, Lucas Klubb Åndalsnes IF Klasse G 14 år Øvelse 5 km klassisk

G 15 år - 6,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Røkke, Even Olai Vestre Klubb Stordal IL Klasse G 15 år Øvelse 6,5 km klassisk

G 16 år - 6,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fylling, Sindre Klubb Stordal IL Klasse G 16 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Glomnes, Laurits Linge Klubb Valldal IL Klasse G 16 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Gretland, Jørgen Klubb Hovdebygda IL Klasse G 16 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Lange, Ola Klubb Vistdal IL Klasse G 16 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 6,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Lars Petter Klubb Osmarka IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkeli, Vetle Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Madsen, Anna Bakke Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sættem, Elise Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myren, Tiril Magrit Klubb Valldal IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Elen Johanne Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ottestad-Dahlen, Kristin Klubb Osmarka IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gjerde, Caroline Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 5 km klassisk

J 14 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 14 år Øvelse 5 km klassisk

J 15 år - 6,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergset, Ane Kirstine Klubb Osmarka IL Klasse J 15 år Øvelse 6,5 km klassisk
Navn Klokset, Ingfrid Klubb Tomrefjord IL Klasse J 15 år Øvelse 6,5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernitz, Ronja Tokle Klubb Åndalsnes IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aa, Nathalie Vatne Klubb Hovdebygda IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Myren, Eline Mathea Klubb Valldal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Klokset, Synne Klubb Tomrefjord IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

Kvinner senior - 25 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Vistdal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 25 km klassisk felles

M 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Sætre, Håvard Klubb Hovdebygda IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Unhjem, Emil Klubb Isfjorden IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Glomnes, Eskil Linge Klubb Valldal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 25 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørhei, Eivind Klubb Oppegård IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Dahlen, Helge Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Dahlen, Asbjørn Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Gretland, Runar Klubb Hovdebygda IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Gussiås, Håvard Støen Klubb Molde og Omegn IF Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Laingen, Lars Steinar Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Løvoll, Jon Kåre Klubb Eidsdal IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Pedersen, Matti Klubb Åndalsnes IF Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Saure, Dan Børge Klubb Bjørke IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Stenerud, Erlend Klubb Innfjorden IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Svanem, Svein Klubb Tingvoll IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
Navn Sæther, Knut-Leo Klubb Isfjorden IL Klasse Menn senior Øvelse 25 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01