Hopp til innhold

Spydebergrennet 2021 - KM Normal

Det er med glede vi ønsker alle hjertelig velkommen til kretsmesterskap (KM) og kretsrenn i fristil normaldistanse på Spydeberg Skiarena. Arrangementet er åpent kun for utøvere fra klubber tilknyttet skiklubber i Østfold Skikrets. Kun en (1) pårørende/ledsager vil være tillatt per utøver. Informasjon om hvordan ledsager må registrere seg før ankomst Spydeberg Skiarena finnes på våre hjemmesider. Se våre hjemmesider (spydeberglangrenn.no) for mer informasjon om rennet (invitasjon, program, startlister, løypekart, gjesteregistrering, osv.) Link til Spydebergrennet 2021: https://spydeberg-il.spoortz.no/portal/arego/club/594/contentcategory/948548763

  • Når: 07.03.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Spydeberg
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 07.03.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 07.03.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 07.03.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 07.03.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 07.03.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 07.03.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 07.03.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 07.03.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.03.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fundingsrud-Øistad, Magnus Klubb Ørje IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haug, Tøger Emiil Klubb Moss Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Axel Klubb Spydeberg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Steffensen, Teodor Angelskår Klubb Ørje IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sæther, Aksel Klubb Ørje IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Westgaard, Axel André Klubb Ørje IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Dennis Emilian Klubb Askim Idrettsforening Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahl-Rismyhr, Philip Klubb Trøsken IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Fjeld, Tidemann Klubb Ørje IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansson, Joel Bronebakk Klubb Tistedalen FL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Risbråthe, Henrik Fasting Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahlqvist, Albert Klubb Fredrikstad SK Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Dalbye, Aksel Andreas Lorang Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Svendsby Braarud, Johan Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sævik, Brage Olai Totlandsdal Klubb Moss Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Wilhelm Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bäckstrøm, Mats Emilsen Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Christoffersen, Oscar Klubb Askim Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Moss Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjerkreit, Peder Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Korsæth, Jona Sturlason Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krokeide, Christer José Klubb Spydeberg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Langsæter, Håkon Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordhagen, Leo Klubb Askim Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Tistedalen FL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenberg, Herman Bredesen Klubb Askim Idrettsforening Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjercke-Johansen, Fredrik Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Fredrik Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Nicklas André Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Levorstad, Eskild Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sandbæk-Skjørten, Oliver Klubb Spydeberg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjödin, Carl Magnus Gjerstad Klubb Trøsken IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamodt, Emil Olav Husebye Klubb Fredrikstad SK Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Tobias Repstad Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fløgstad, Sander Klubb Moss Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Korsæth, Bror Filip Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Signebøen, Sondre Klubb Tistedalen FL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Knut Ole Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarum, Aksel Buer Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hesjedal-Tronstad, Herman Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Håkon Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjøen, Mats Lund Klubb Spydeberg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tomta, Andreas Olsen Klubb Trøsken IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gamboa, Simon Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myrmel, Thomas Try Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nelson, Torjus Andreas Klubb Spydeberg IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Johanne Klavestad Klubb Fredrikstad SK Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brandsrud, Alma Klubb Ørje IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Brandsrud, Signe Klubb Ørje IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Flaten, Maren Kaabbel Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haldin, Hanna Josefina Klubb Tistedalen FL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Krokeide, Rakel Ariela Klubb Spydeberg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ness, Eva Myklebust Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordhagen, Kari Margrethe Klubb Askim Idrettsforening Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enholm, Synne Grønlund Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Giske, Edith Lothe Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjerkreit, Tora Marie Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Narmo, Nora Pedersen Klubb Moss Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Emma Klubb Spydeberg IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Wold, Ida Eriksen Klubb Trøsken IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynildsen, Ingrid Sofie Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Flaten, Hedvig Kaabbel Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Agnes Helene Høyven Klubb Tistedalen FL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjercke-Bjørnstad, Frida Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundem, Nora Klubb Trøsken IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Anna Klubb Spydeberg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brynildsen, Marte Kristine Hox Klubb Fredrikstad SK Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langsæter, Marte Elisabeth Lillegraven Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Solberg, Julie Nordahl Klubb Trøsken IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjerkreit, Signe Klubb Trøsken IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torseth, Mille-Marie Klubb Moss Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Mina Klubb Varteig IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Elise Fredheim Klubb Trøsken IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Christoffersen, Sara Klubb Askim Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lysaker, Marthe Klubb Slitu IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl-Rismyhr, Marcus Klubb Trøsken IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Haakaas, Julian Teige Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergland, Hans Peder Klubb Mysen IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berger, Sander Klubb Trøgstad Skiklubb - Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergland, Sigvart Eugen Klubb Mysen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Gundersen, Aksel Aimar Klubb Moss Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sjøen, Martin Lund Klubb Spydeberg IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01