Hopp til innhold

Eiker Skifestival - Klassisk 8-12 år - AVLYST/UTSATT

Etter å ha avholdt Eiker Skifestival sammenhengende i 14 år, har Korona-viruset satt en stopper for det 15. arrangementet i rekken. Etter en relativt kald januar - kan vi håpe på en lang vinter, noe som muliggjør arrangementer på senvinteren. --------------------------------------------------------------------------- Klassisk renn med individuell start, 8-12 år ( Klassevis fellesstart for 13 år og eldre.på lørdag) Vi jobber med å få til et renn innenfor gjeldende retningslinjer, Det blir delt opp i inntil 2 kohorter, fordelingen vil bli klar etter påmeldingsfristen. Påmeldingsperiode er satt fra 20 .januar til 7. februar. Alle som var påmeldt tidligere må melde seg på nytt for å kunne delta.. Kun løpere fra Buskerud får delta i klasser under 13 år. Ingen etteranmelding. Innbydelsen / informasjon kommer ca. 25. januar..

  • Når: 14.02.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Ormåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 14.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Øpstad, Ulrik Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Johansen, Emil Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lysheden-Vogt, Sindre Elias Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nerigård, Henrik Bakken Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vøien-Borgersen, Alexander Klubb Konnerud IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Warloff, Sigurd Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Lars Christian Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjorli, Håvar Sandqvist Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Boström, Ted Anders Gustav Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mathisen, Tarjei Hovda Klubb IL Skrim Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myklebostad, Spencer Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rudstaden, Christian Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rømme, Jasper Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Akselsen, Sander Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Asmyhr-Øpstad, Theodor Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eng, Teodor Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hobbelstad, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hofstad, Andreas Steen Klubb Mjøndalen IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adrian Michael Klubb Konnerud IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lekve, Jakob Løvdal Klubb IL Skrim Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Molenaar, Filip Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pedersen, Mikkel Riise Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Simonsen, Marius Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Spillum, Olai Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsod, Theodor Strømmen Klubb Holeværingen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boström, Jack Anders Erik Klubb Konnerud IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerden, Mikael Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jensen, Jan Ole Klubb Birkebeineren, IF Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke, Herman Granaas Klubb Konnerud IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Flasnes, Mathias Risebro Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haverstad, Max Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Jægtvik, Sverre August Klubb IL Skrim Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordeng, Henrik Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Toftøy-Lohne, Jacob Klubb Lier IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Henriette Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Elvekrok, Emma Eline Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjeldstad, Mille Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerden, Maja Randa Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gulliksen, Mari Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kihle, Rikke Klubb Konnerud IL Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Salomonsen, Hedda Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solum, Andrea Hårvik Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sælebakke, Anneli Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Asmyhr-Andersen, Ingrid Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Nicoline Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hilleren, Nila Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holmes, Jenny Hovdenak Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jacobsen, Molly Marie Klubb Konnerud IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nørgaard, Emilie Veden Klubb Holeværingen IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Trontveit, Gjendine Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergh, Hannah Martine Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergh, Martine Iversen Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Elvekrok, Nora Nathalie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Flasnes, Sofie Risebro Klubb IL Skrim Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hunstad, Adine Amalie Klubb Konnerud IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Håvi-Faanes, Sofia Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordeng, Guro Slapgård Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nybakken, Mille Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Røkeberg, Martine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strømsod, Victoria Lassen Klubb Holeværingen IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vik, Sunniva Klubb Mjøndalen IF Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gulliksen, Marte Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hilleren, Vilje Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sælebakke, Ovidie Heien Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Werket-Haug, Selma Andrine Klubb Mjøndalen IF Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åshammer, Vilde Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Busland, Thea Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Tomine Kei Næss Klubb Konnerud IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Molenaar, Sofie Storhaug Klubb Vikersund IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nybakken, Hermine Røine Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Stokke, Ida Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vik, Mathilde Klubb Mjøndalen IF Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Åshammer, Elise Telnes Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk
NIF-EPI02, 02
NTB