Hopp til innhold

Eiker Skifestival -Klassisk fellesstart - AVLYST/UTSATT

Etter å ha avholdt Eiker Skifestival sammenhengende i 14 år, har Korona-viruset satt en stopper for det 15. arrangementet i rekken. Etter en relativt kald januar - kan vi håpe på en lang vinter, noe som muliggjør arrangementer på senvinteren. ______________________________________________________________________________________________________________________ Klassisk renn, fellesstart for klassene fra 13 år og eldre. Litt forlenget løype for noen klasser. Intervallstart klassisk for 12 år og yngre på søndag. Vi jobber med å få til et renn innenfor gjeldende retningslinjer, Det blir delt opp i inntil 3 kohorter, fordelingen vil bli klar etter påmeldingsfristens utløp. Påmeldingsperiode er nå satt fra 20 .januar til 7. februar. Løpere fra Buskerud eller har bosted i Buskerud vil prioriteres, øvrige løpere fra nabokretser vil tilbys plass etter påmeldingstidspunkt("først til mølla"). Ingen etteranmelding.

  • Når: 13.02.2021
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Ormåsen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 170
Start 13.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 13.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bøygard, Simen Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Konnerud IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Roland, Sverre Klubb IL Skrim Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rønning, Christoffer Vråle Klubb Drammen Strong Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Haugsbygd IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Øiseth, Cody Nikolai Casey Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Asker Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aronsen, Andreas Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Vikersund IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Drammens Ballklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Fosen, Eskil Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Støvern, Sondre Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart

G 16 år - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Dyrdahl, Jens Kristoffer Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Fossesholm, Simen Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Holst, Torjus Klubb Oseberg Skilag Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engevik, Synne Oma Klubb Drammen Strong Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hamborg, Wilma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johannessen, Viktoria Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kylland, Erle Meinke Klubb Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mathisen, Silja Hovda Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Melbye, Anna Birgitte Klubb Haugsbygd IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rolfsen, Elina Lie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rømme, Cornelia Helmen Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Stokke, Marie Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Nedre Sigdal IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tegdal, Helene Klubb IL Skrim Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Ådal IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Akselsen, Nora Klubb Konnerud IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Holeværingen IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ekroll, Eline Klubb Berger Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rørhuus-Øie, Emilie Rustand Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Mjøndalen IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart

J 16 år - 6 km klassisk fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Tiril Næss Klubb Mjøndalen IF Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Jorde, Lisa Kristine Klubb Asker Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 6 km klassisk fellesstart

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fosen, Tiril Thorvaldsen Klubb Gui Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Haugen, Helene Ekrheim Klubb Holmen IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Mohaugen, Andrea Klubb Bjerke IL Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holter, Jenny Marie Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Steen, Maren Sofie Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bratfos, Sverre Murud Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lekve, Kasper Løvdal Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lie, Dennis Klubb Driv Idrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Meldalen, Marius Klubb Rustad IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sletvold, Mikkel Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stokka, Lukas Arnesen Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wedum, Sten Magnus Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrdahl, Jørgen Bertram Klubb Berger Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Heierstad, Andreas Fon Klubb Ivrig, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Holter, Arne Magnus Klubb Ullensaker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jorde, Erik Ola Klubb Asker Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Morten Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bjerke, Phillihp Granaas Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fodstad, Fredrik Gerardo Klubb Eidsvold Værks Skiklub Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Luka, Eivind Klubb Gjerdrum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01