Hopp til innhold

Utsatt - OSMARKARENNET SBM cup 5 KRETSMESTERSKAP

SBM cup 5 KRETSMESTERSKAP på Osmarka

  • Når: 24.01.2021
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Osmarka skistadion
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 22.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 24.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 24.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130
Start 24.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 24.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 24.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Sigve Klubb Valldal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dyrkorn, Mateo Fernando Klubb Stordal IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Niklas Kvammen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Marius Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Mork, Steffen Klubb Emblem IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Vegard Klubb Surnadal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vartdal, Iver Klubb Emblem IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bøklep, Håkon Klubb Surnadal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fuglem, Heine Klubb Valldal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjethammer, Mads Kirkreit Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hammerø, Isak Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Heinåli, Erlend Klubb Isfjorden IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Moen, Peter Førde Klubb Emblem IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Raaen, Abel Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Roksvaag, Sander Nerland Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Røed, Emil Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstberg, Andreas Myklebust Klubb Molde og Omegn IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruseth, Magnus Klubb Torvikbukt IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Dyrkorn, Matias Felipe Klubb Stordal IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ida Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Raaen, Ada Sæterbø Klubb Surnadal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røed, Ella Aslaksen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Åndalsnes IF Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasbø, Hanna Klubb Surnadal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fuglem, Elida Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nerli, Silje Klubb Valldal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Røstberg, Ada Sofie Dalen Klubb Molde og Omegn IF Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunan, Julie Strand Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvrebust, Lone Lorgen Klubb Stordal IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Stavnesli, Ane Hagset Klubb Molde og Omegn IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gautvik, Einar Waldeland Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nås, Iver Leirmo Klubb Eide IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engdahl, Sander Klubb Torvikbukt IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Vestad, Karsten Andre Klubb Molde og Omegn IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspås, Ola Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Dahlen, Helge Klubb Osmarka IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Laingen, Lars Steinar Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Langstein, Bjørn Erik Klubb Tomrefjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Smisethjell, Ole Bjørn Klubb Romsdal Randonee Klubb - ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB