Hopp til innhold

Sonemesterskap, Tromsø - AVLYST

Rennet er avlyst pga smittevernreglene.

  • Når: 21.02.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: TROMSØ
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 21.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 21.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nysæther, Nikolai Emilian Hansen Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brokstad, Lowe Gulle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognli, Sigurd Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skildheim, Henrik Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steene, Henrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Martinsen, Henrik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Magnus Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rafaelsen, Leonard Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sagerup, Erling Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bugge-Olsen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Helgeland, Birk Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Høegh-Sørensen, Sander Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Oltmanns, Birk Hilberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Romsaas, Håkon Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rørvik, Jo Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Øverås, Jacob Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Martin Skog Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rognli, Øyvind Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristensen, Johannes Dybwad Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Olsen, Noah Marius Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogstad, Snorre Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogstad, Jonas Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klausen, Theodor Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Steene, Martin Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakola-Lerchenmüller, Leo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johansen, Carl Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rørvik, Lykke Olsen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nyborg, Ennea Abazi Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogstad, Vilde Malmo Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Olivia Maria Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kudasova, Sofiia Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bernhardsen, Astrid Elida Vaeng Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Huglen, Eli Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Erle Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angell, Signe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rognli, Marie Lauritzen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skille, Ine Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sagerup-Nordkild, Vilde Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strand, Idunn Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Huglen, Ola Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lundberg, William Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Guldberg, Marius Brattli Klubb Storsteinnes Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østberg-Tømmervik, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Engen, Jakob Brones Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moen, Vebjørn Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01