Hopp til innhold

Karusellrenn 3-2021

Sjå vedlagt info./innbyding.

  • Når: 02.02.2021
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Sunnfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse FH gutar Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 02.02.2021 Klasse FH jenter Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse FH kvinner junior Øvelse 1 km fri Startkontingent 50
Start 02.02.2021 Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50
Start 02.02.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 50
Start 02.02.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse Kvinner veteran Øvelse 5 km fri Startkontingent 75
Start 02.02.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri Startkontingent 75 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse Menn veteran 5 km Øvelse 5 km fri Startkontingent 75
Start 02.02.2021 Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2021 Klasse UTAN TID Øvelse 1 km fri Startkontingent 50

Påmeldte deltagere

FH jenter - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Katrine Klubb Gaular IL Klasse FH jenter Øvelse 1 km fri

FH kvinner senior - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øvrebø, Jenny Klubb Gaular IL Klasse FH kvinner senior Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Degnepoll, August Furnes Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gillestad, Edvart Sagmo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hatteland, Ulrik Syltesæter Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Mads Mo Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsvoll, Sigurd Mathias Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Henrik Grimelid Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Rørvik, Nikolai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Senneset, Samuel Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Solheim-Korsvoll, Olai Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sygna, Henrik Astad Klubb Førde IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Torheim, Tobias Klubb Gaular IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Boge, Henrik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Grøteide, Gaute Tonheim Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Oppedal, Håvard Andre Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Skilbrei, Sjur Klubb Gaular IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tjønneland, Ulrik Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Bruse Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørkhaug, Even Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Borkamo, Andreas Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Husa, David Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorgen, Håvard Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Andreas Otternes Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Nikolai Viken Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande, Ole-Arvid Klubb Gaular IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande-Karlsen, Eivind Klubb Førde IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engesæter, David Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Lilleby, Peder Kjelstad Klubb Gaular IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulen, Tobias Klubb Førde IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Helle, Steffen Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Høyvik, Sivert Klubb Førde IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Husa, Jakob Amsrud Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Rørvik, Ludvig Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Thorsen, Niklas Bosdal Klubb Førde IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Aksel Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Degnepoll, Magnus Furnes Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Helle, Stian Vårdal Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Sondre Askeland Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horstad, Håvard Aarseth Klubb Tambarskjelvar, IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ottesen, Sigve Hafstad Klubb Førde IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørset-Hirth, Theodor Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Boge, Marius Bjørvik Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Døskeland, Magnus Espeland Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Korsvoll, Magnus Solheim Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Markus Hegrenes Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Mo, Ole Kristian Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Oppedal, Emil Olai Gausvik Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Senneset, Theodor Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Skaflestad, Olai Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Smaamo, Sondre Klubb Gaular IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Storevik, Hege Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Adrian Olai Klubb Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sygna, Lars Astad Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Tysse, Ulrik Hjellbakk Klubb Førde IL Klasse G 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarbergsbotten, Ulrik Kyrkjebø Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Boge, Jørgen Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Kristoffer Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjervik, Truls Myren Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Tarjei Ryste Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegrenes, Johannes Ask Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmøyvik, Johannes Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Lorgen, Martin Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Myklebust, Olai Kirkebø Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordal, Trygve Klubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Raftevold, Elias Leknes Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seljesæter, Olav Linde Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skaflestad, Liam Klubb Gaular IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tjønneland, Iver Bjørkhaug Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Værn, Aksel Heggestad Klubb Førde IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følid, Jonas Kårstad Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjerde, Magnus Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kiil, Oskar Solheim Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Sigurd Nordahl Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sande-Karlsen, Matias Klubb Førde IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Skilbrei, Storm Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Elias Karlsen Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sygna, Casper Farsund Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Torheim, Jonathan Klubb Gaular IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelsen, Rebekka Sund Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Frøysland, Astrid Klubb Førde IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugsbø, Ella Ryste Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Holmøyvik, Eline Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Lervik, Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Søgnen, Celina Klubb Gaular IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Solveig Råsberg Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Lundekvam, Elise Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikalsen, Elisa Hegrenes Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinsnos, Oda Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagevik, Elvira Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande, Juliane Klubb Gaular IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sortland, Gulla Langedal Klubb Eikefjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørland, Selma Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Rakel Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Båtevik, Eilin Klubb Gaular IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Frøysland, Ida Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kusslid, Elisabeth Klubb Førde IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kapstad, Tuva Klubb Gaular IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Mielnik, Hanna Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Amanda Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Førde IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Borkamo, Maria Klubb Gaular IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Paulen, Oda Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Førde IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borkamo, Ingeborg Klubb Gaular IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Brekke, Guri Line Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Støfring, Johanne Klubb Førde IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 7 år og yngre - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik, Amalie Lunde Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Følid, Louise Kårstad Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Gillestad, Klara Sagmo Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Huus-Sellevold, Erle Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Knausgård, Malin Reikvam Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Kårstad, Sofia Grimelid Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Moe, Ingeborg Nordahl Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Stenvig, Olea Haugsbø Klubb Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Alde Karlsen Klubb Gaular IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Sørland, Mathea Smørdal Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri
Navn Årdal, Ida Leknes Klubb Førde IL Klasse J 7 år og yngre Øvelse 1 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Båtevik, Aurora Hestad Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Haugen, Helga Mo Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Helgås, Thea Oline Njøsen Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsvoll, Ingrid Johanne Klubb Gaular IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Korsvoll, Kristine Marie Solheim Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Kusslid, Amanda Holvik Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Reinsnos, Martine Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Skrede, Kaja Johannessen Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Østenstad-Berge, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekken-Stuhaug, Anne Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bergtun, Amalie Elisabeth Varlid Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Bjørset-Hirth, Tuva Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Engen, Andrea Hermine Os Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Husa, Ada Kristine Amsrud Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knausgård, Karoline Reikvam Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen, Tiril Viken Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sagevik, Eiril Klubb Gaular IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sortland, Sanna Langedal Klubb Eikefjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sunde, Elea Mariell Klubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørgulen, Jenny Hammerseth Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Årdal, Ingrid Leknes Klubb Førde IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundekvam, Linnea Otternes Klubb Førde IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Kristina Skaflestad Klubb Førde IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegrenes, Eirin Klubb Førde IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Espe, Martin Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tefre, Thomas Klubb Førde IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjøvold-Igelkjøn, Steffen Klubb Førde IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nistad, Ivar Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Ullebø, Thristan Engebø Klubb Førde IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blikra, Torstein Bolstad Klubb Gaular IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Erdal, Ole Martin Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Walaker, Thomas Klubb Førde IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri

Menn veteran 10 km - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Losnegard, Reidar Klubb Førde IL Klasse Menn veteran 10 km Øvelse 10 km fri

Støtteapparat - føresette - JA

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørkhaug, Anders Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Boge, Julie Bjørvik Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Brekke, Halvard Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Bøe, Elisabet Kjerstad Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Degnepoll, Lars Petter Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Engen, Ole Hermann Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Engesæter, Hilmar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Frøysland, Robert Ludvig Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Furnes, Mari Klubb Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Følid, Ida Johanne Kårstad Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Grøteide, Lars Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Haugen, Oddmund Reisæter Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Haugsbø, André Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Holmøyvik, Bjørn-Egil Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Kvamme, Karoline Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Kyrkjebø, Kristian Aas Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Langedal, Odd Arne Klubb Eikefjord IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Leth-Olsen, Sissel Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Lundekvam, Frode Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Mielnik, Pawel Franciszek Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Mo, Runhild Johanne Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Nes, Ann Karin Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Nistad, Jan Klubb Dale IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Oppedal, Øyvind Gausvik Klubb Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Ottesen, Bård Andreas Selstad Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Paulen, Atle Hjelle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Paulen, Annette Storøy Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Reinsnos, Jarle Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Rørvik, Gert Runar Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Rørvik, Ingunn Anita Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Sagmo, Trine Lise Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Sellevold, Øystein Klubb Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Skaflestad, Runar Klubb Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Smaamo, Per Jarle Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Stenvig, Jeanette Haugsbø Klubb Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Støfring, Jostein Skår Klubb Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Sunde, Karsten Karlsen Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Sygna, Kjell Ivar Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Søgnen, Ivar Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Torheim, Stine Seljen Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Tysse, Eirik Haugen Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Ullebø, Bernt Klubb Førde IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Varlid, Beate Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Øvrebø, Stein Erik Klubb Gaular IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
Navn Årdal, Asgeir Mandelid Klubb Jølster IL Klasse Støtteapparat - føresette Øvelse JA
nif-epi04, 04
NTB