Hopp til innhold

Furutangenrennet

Åslia Skilag og Strandbygda IL ønsker velkommen til langrenn, klassisk stil intervallstart på Furutangen i Osen, mellom Rena og Trysil. Arrangementet følger alle covid19-regler og arrangeres med forbehold om endring i disse reglene. Av kapasitetshensyn er rennet åpent bare for løpere fra Hedmarksklubber. Påmelding åpner 24.12 kl 0900 og stenger 28.12 kl 0900. Vi håper å kunne ta imot alle. Kohorter blir delt opp etter påmeldingslutt, deretter blir påmelding til støtteapparat utsendt. God jul og velkommen på nyåret til skirenn! Etteranmeldinger er nå dessverre stengt!

  • Når: 03.01.2021
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Furutangen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 27.12.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150
Start 03.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150
Start 03.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150
Start 03.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 150
Start 03.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 03.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ole Martinus Fredriksen Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finsrud, Sondre Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krogsæter, Simen Aas Klubb Hedmark Skikrets Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Karsten Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bergersen, Olav Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestgård, Sondre Røberg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Robstad, Erlend Klubb Moelven IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Schjetne, Tinius Klubb Hedmark Skikrets Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bogsti, Erling Klubb Moelven IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Peder Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Strandbygda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kolloen, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Hedmark Skikrets Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Kristian Håkonssønn Klubb Fjelltun IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Aasheim, Sander Klubb Grue IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Karsten Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Oppstad IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Holtet, Martin Klubb Granli IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stramrud, Erik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Sander Bjaanes Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Faldmo, Elfinn Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugli, Sverre Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvarstad, Henrik Klubb Hamar Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Jonas Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Myhlback, Karl Alvar Klubb Bygdø IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nystuen, Mikkel Breie Klubb Hedmark Skikrets Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sween, Christian-Olaus Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Grue IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hermansen, Andreas Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Vang Skiløperforening Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Røberg, Sigurd Klubb Trysilgutten IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sundet, Henning Klubb Engerdal SP.kl. Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tronsrud, Jakob Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvello, Sondre Klubb Strandbygda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linholt, Thea Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Låte, Ingeborg Liv Elsa Klubb Strandbygda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Robstad, Ea Olava Klubb Moelven IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Karoline Klubb Moelven IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Korsmo, Lill Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Låte, Astrid Hedvig Viola Klubb Strandbygda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myhlback, Anna Vera Klubb Trysilgutten IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Søndmør, Ingvild Ryen Klubb Engerdal SP.kl. Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Strandbygda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørklund, Olaug Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finsrud, Sanne Fossmellem Klubb Magnor UL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wiken, Ella Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Solveig Klubb Moelven IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Ottestad IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Enersen, Tina Lund Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hermansen, Christiane Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Korsmo, Lone Klubb Jømna/Heradsbygd Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvello, Ingunn Klubb Strandbygda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lunde, Stine Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Helene Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Berget, Johanne Gylthe Klubb Vang Skiløperforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bjørnstad, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Gangås, Eir Elise Røstelien Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grini, Inger Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kleven, Martine Hoel Klubb Ottestad IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Linholt, Emma Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Robstad, Sofie Margrethe Klubb Moelven IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosager, Ingeborg Klubb Granli IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanerud, Martha Håkonsdatter Klubb Fjelltun IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Frysjøenden, Victoria Klubb Granli IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hovde, Sara Klubb MjøsSki Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ranestad, Mari Ovidia Klubb Hamar Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schjølberg, Guro Klubb Tynset IF Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bogsti, Ingvild Karene Klubb Moelven IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjelle, Julie Kolloen Klubb Moelven IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellevold, Aasne Sofie Oustad Klubb Oppstad IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Håkonsen, Ingeborg Klubb Kjellmyra IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Aurora Gaarder Klubb Strandbygda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergersen, Emma Bangstad Klubb Hamar Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Hanna Søgård Klubb Nordbygda / Løten Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jeistad, Julie Klubb Lismarka Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lillejordet, Dina Lidahl Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østvold, Mathilde Skoglund Klubb Vang Skiløperforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Silje-Johanna Granli Klubb Engerdal SP.kl. Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Carina Klubb Strandbygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vang, Ida Klubb Tynset IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Håkonsen, Karen Marie Klubb Kjellmyra IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Lyngnes, Susann Fedreheim Klubb Hamar Skiklubb Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Sveen, Christina Klubb Strandbygda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasum, Kristian Øye Klubb Granli IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakke, Sigurd Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blom-Hagen, Iver Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Boye, Asbjørn Christian Hedebo Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Faldmo, Magnus Borg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Fjeld, Eirik Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjellødegård, Ove Egil Klubb Nybygda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmen, Mattis Korsbakken Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kongssund, Lars Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kongssund, Kristian Klubb Næroset IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Krogh, Vegard Klubb Ottestad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Midtsundstad, Østen Brovold Klubb Vaaler IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stramrud, Martin Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sæter, Petter Solhaug Klubb Os IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baksjøberget, Ludvig Leopold Klubb Vang Skiløperforening Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grini, Anders Klubb MjøsSki Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johansen, Philip Georg Klubb Trysilgutten IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Eirik Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Linderud, Even Klubb Hernes IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mobrenna, Even Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordseth, Peder Elias Klubb Snertingdal IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Ranestad, Vegard Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Skogheim, Emil Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundal, Sigurd Klubb Åslia Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Thorvaldsen, Even Klubb Ottestad IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Håkon Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Erlend Klubb Åslia Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Bakken, Nikolai Hansen Klubb Trysilgutten IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Berg, Peder Aarstad Klubb Galterud IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kirkevik, Simen Olsen Klubb Ottestad IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kjærnli, Jan Christian Klubb Rendalen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nergaard, Peter Oliver Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Schjølberg, Jørgen Klubb Tynset IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stensby, Magnus Martinsen Klubb Hamar Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sundet, Kasper Klubb Engerdal SP.kl. Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tronsrud, Henrik Linner Klubb Nord-Odal idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Stian Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Bjørndalen, Bård Eskil Klubb Magnor UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvarstad, Kristoffer Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Kristian Klubb MjøsSki Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Lunde, Martin Nordvold Klubb Åslia Skilag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Stigen, Jørgen Klubb Hamar Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
NTB