Hopp til innhold

AVLYST - Vikersundrennet/SpareBank1-cup - Kohort 2 - 15 år og eldre

Hei alle sammen! --- Det er besluttet etter nøye vurdering å avlyse Vikersundrennet 16. januar 2021. --- Vi har fått ny vurdering fra kommuneoverlegen med følgende konklusjon: "Slik situasjonen er i dag er det mulig å gjennomføre skirennet, det er opp til Vikersund IF Langrenn om dere ønsker å gjøre det eller ikke" --- Det har blitt avholdt et møte i etterkant med rennlege Birgit F. Muggerud og rennleder Svein S. Jelstad. Etter å ha sett på saken og fått gode råd fattet vi følgende vedtak. --- Årets Vikersundrenn 16. januar 2021 er avlyst. Med hilsen Svein S. Jelstad Birgit F. Muggerud Rennleder Rennlege

  • Når: 16.01.2021
  • Oppstart: 14:00
  • Hvor: Vikersund
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0

Påmeldte deltagere

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Emil Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Christensen, Jonas Kielland Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Dahl, David Krantz Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Eng, Tov Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Engevik, Sturla Oma Klubb Drammen Strong Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fleischer, Håkon Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haug, Jakob Kjelsrud Klubb Mjøndalen IF Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Holt, Christian Brustad Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hunstad, Benjamin Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Johansen, Patrick Klubb Oseberg Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Eirik Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kirkeng, Kristian Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjerstadmo, Jakob Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Lande, Kristian Waal Klubb IL Skrim Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Langengen, Didrik Kornbråten Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn leikanger, Sigurd Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Myklebostad, Oliver Westlund Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sire, August Eugen Hellerud Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Elias Nagypal Klubb Konnerud IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Teigen, Martin Haug Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Vike, Lars Opstad Klubb Andebu IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Wasbrekke, Einar Lie Klubb Lier IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntzen, Adrian Fotland Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Danielsen, Sondre Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Ekroll, Sivert Klubb Berger Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Johannessen, William Klubb Eiker Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kildebo, Sebastian Santiago Klubb Konnerud IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Melaaen, Eivind Gustav Klubb Idrettslaget Ros Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordhagen, Jørgen Klubb Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Simonsen, Sivert Olanger Klubb Drammen Strong Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Stranden, Andreas Røkeberg Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sylling, Hans Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Werket-Haug, Sander Klubb Mjøndalen IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dybwad, Amalie Klubb Fossum IF Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hamborg, Selma Hollås Klubb Ringkollen Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Høverstad, Ina Norheim Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kihle, Ingrid Katteland Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kylland, Tuva Klubb Lier IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Melbye, Sanna Oksett Klubb Konnerud IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Norah Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sand-Hanssen, Julie Klubb Eiker Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Hanna Klubb Holeværingen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Roland, Kristin Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Tegdal, Mathea Klubb IL Skrim Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aanestad, Oda Kirstine Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Jernberg, Aurora Wilkens Klubb Kjelsås IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Krogsrud, Emilie Marie Moland Klubb Heming, IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, An-Magritt Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bekkestad, Maren Karlsen Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Botterud, Marthe Skram Klubb Bærums Skiklub Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Fossen, Tuva Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hofstad, Solveig Steen Klubb Eiker Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Nitteberg, Victoria Hammersmark Klubb Nesodden IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Selberg, Synne Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Torvet, Sofie Klubb Mjøndalen IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Julie Sofie Franksdatter Klubb Jutul IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Selma Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Andersen, Nora Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Dybwad, Victoria Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Gullingsrud, Ingrid Røe Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Lervik, Hannah Klubb Asker Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Melling, Maria Hartz Klubb Konnerud IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mikkelsplass, Marte Klubb Bromma IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Mørk, Emma Kirkeberg Klubb Drammens Ballklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rapp, Kristine Eide Klubb Gjerdrum IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Rønning, Tuva Hagen Klubb Vikersund IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tyrdal, Oda Hagen Klubb Gjelleråsen IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Tømmerberg, Marie Klubb Fossum IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rønning, Mathilde Hagen Klubb Vikersund IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Daniel Klubb Fet Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Aakre, Jens Kaasa Klubb IL Skrim Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bergmann, Håvard Klubb Ivrig, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bjertnæs, Lars Michael Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Syver Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Christoffersen, Jacob Buskerud Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Døssland, Simen Melaaen Klubb Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Enger, Sivert Stene Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Gunnerød, Daniel Henriksen Klubb Njård Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Kollerud, Kristian Klubb Konnerud IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Lae, Kristoffer Nørholm Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Leikanger, Wilhelm Georg Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Løitegård, Torbjørn Bogstrand Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Jonas Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Mile, Markus Klubb Mjøndalen IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Tobias Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Thorud, Alexander Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tobiassen, Magnus Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Tosterud, Håvard Klubb Østre Toten Skilag Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Vike, Oskar Opstad Klubb Andebu IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Widding, Christoffer Klubb Heming, IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiersdalen, Marius Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Davidsen, Anders Mørdre Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Didrik Røssum Klubb Hakadal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Lerø, Andreas Klubb Fossum IF Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Øfstedal, Erik Klubb Sjåstad/Vestre Lier IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aakervik, Espen Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Berget, Albert Klubb IL Skrim Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Borkholm, Knut Klubb Eiker Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Brustad, Herman Klubb Gui Sportsklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Fossen, Truls Bratvold Klubb Vikersund IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Grønli, Stian Klubb Fet Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hellerud, Tobias Orellana Klubb Hokksund IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Høiås, Anders Larsen Klubb Birkebeineren, IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Katla, Mikkel Jebens Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Melling, Christian Hartz Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Norbom, Sindre Lysaker Klubb Konnerud IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Nordhagen, Halvor Klubb Bromma IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Oskar Myrvang Klubb Runar, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Perger, Magnus Klubb Haslum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Sedeniussen, Magnus Nikolai Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Selberg, Sondre Klubb Gjelleråsen IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Støa, Erik Kjønnø Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Talmo, Olaf Martin Aaserud Klubb NTNUI Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Teisbekk, Sander Klubb Idrettslaget Ros Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Thoresen, Jonas Dyrli Klubb Røa Allianseidrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Tømmerberg, Sander Klubb Fossum IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wiersdalen, Kristian Grønhovd Klubb Nedre Sigdal IF Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB