Hopp til innhold

Viljarrennet

Velkomne til Viljarrennet. Grunna gjeldane koronasituasjon er rennet endra til vanlig intervallstart. Rennet blir delt i to kohorter. Kohort 1. 8 tom 14 år og kohort 2. 15 år og oppover. Det blir ein kort pause mellom kohortane. Start klokka 12 for kohort 1. Elles sjå startliste for starttidspunkt som vanlig. Startliste vil bli lagt ut torsdag. NB! Ved påmelding. Valget "Øvelse" er ikkje endra frå "Sprint fri". Hugs at det no er vanlige distanser som gjeld. Lengder er ca. 10 år og yngre 1 km 11 og 12 år 2 km 13 og 14 år 3 km 15 og 16 år 5 km Kvinner junior/senior 5 km Menn yngre junior 10 km Menn eldre junior 10 km Menn senior 10 km

  • Når: 16.01.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Voss
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.01.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2021 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2021 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2021 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2021 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2021 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2021 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2021 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2021 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 16.01.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2021 Klasse Menn senior Øvelse 10 km Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakketun, Thomas Tveit Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bergstrøm, Henrik Aas Klubb Voss IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Ulrik Klubb Bulken IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bruås, Georg Helle Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Guldbrandsen, Julian Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, August Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Andreas Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Ngwenya, Markus Kondwani Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Wikander, Viljar Bie Klubb Viking, TIF Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarvold, Andreas Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Andresen, Sondre Klubb Vargar IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Julian Klubb Omvikdalen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ferning, Magnus Klubb Fana IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Giljarhus, Sjur Noreng Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hjortland, Vemund Soldal Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Knapstad, Håvard Herheim Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Krangnes, Vegard Klubb Bjørgum IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Vetle Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Skjoldli, Håkon Nese Klubb Bulken IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Slettemark, Samuel Renè Klubb Vargar IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruås, Didrik Helle Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Jesper Schøning Klubb Fana IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Femsteinevik, Gitle Klubb Hålandsdal IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sæle, Trym Klubb Uskedalen IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Eirik Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eik, William Samland Klubb Uskedalen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ferning, Olav Glesnes Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kvelvane, Abel Tronerud Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Myking, Jonas Klubb Osterøy IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Reinertsen, Anders Kvarme Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Elias Ophaug Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Verlo, Gaute Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Marius Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Årdal, Sindre Klubb Fana IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berge-Soldal, Amund Hella Klubb Uskedalen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bergstrøm, Markus Aas Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Døssland, Viljar Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Herheim, Ola Blikberg Klubb Voss IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Mørkve, Tobias Gjeraldstveit Klubb Ørnar IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Søreng, Mathias Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aker, Peder Røthe Klubb Bulken IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Markus Klubb Voss IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Anders Olavson Klubb Viljar, IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Namtvedt, Emil Inge Klubb Viking, TIF Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Slettemark, Johannes André Klubb Vargar IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Søllesvik, Isak Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vaksdal, Kristian Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Verlo, Eskil Sørli Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Vik, Sander Tennebekk Klubb Stamnes IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Sondre Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Carl Henrik Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Eek-Reme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Marcus Klubb Omvikdalen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Bjørnar Klubb Osterøy IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerald, Heine Blikberg Klubb Eldar IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Kvamme, Oskar Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Ragnhildstveit, Vegard Reiso Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Skjeldal, Åsmund Samnøy Klubb Voss IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Steen, Kristian Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Storvestre, Einar Nicolai Gaard Klubb Viking, TIF Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Søreng, Sander Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Fredrik Schwalenberg Klubb Fana IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tveit, Casper Sander Elias Klubb Ulvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Kristin Klubb Osterøy IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Guldbrandsen, Isolde Kahrs Klubb Viking, TIF Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Maria Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Maria Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Medhus, Fride Hildegard Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Overå, Ella Joakimsen Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Rognebakke, Edel Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Maria Lunde Klubb Voss IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Staveland, Silja Olea Herre Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Signe Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tveit, Mette Saga Evelinn Klubb Ulvik IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Enes-Seberg, Celina Klubb Omvikdalen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hammer, Mari Klubb Osterøy IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Låstad, Frida Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Lina Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ohnstad, Amalie Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Ree, Tora Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Døssland, Sigrid Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Hermann-Fossli, Ebba Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ringheim-Helgaset, Synva Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Rognebakke, Ane Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Anna Lunde Klubb Voss IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sæle, Frøy Klubb Uskedalen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Astrid Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Birkenes, Athalie Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Brattebø, Emma Rongve Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Voss IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Eek-Reme, Kamilla Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Johanson Hagen, Eirunn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Osa, Emilia Totland Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ripel, Linnea Myklebust Klubb Uskedalen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Staveland, Tora Sofie Herre Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tangen, Lena Nyvoll Klubb Fana IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Busch, Maria Schøning Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Daltveit, Heidi Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Omvikdalen IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellskålnes, Magrethe Klubb Osterøy IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Gjelland, Ingri Skjelbreid Klubb Hålandsdal IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haugen, Dorthea Hennø Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Fana IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Håheim, Ingrid Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Klette, Julie Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Michelsen, Vilma Vesterhus Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Ane Sofie Galaaen Klubb Voss IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berre, Unn Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Garverhaugen, Juni Iselin Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Vårinn Johanson Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Mathilde Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kvelvane, Julie Tronerud Klubb Voss IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Martinsen, Hanne Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Medhus, Oda Steinsland Klubb Røldal IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Reinertsen, Anja Kvarme Klubb Fana IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eik, Anna Elisabeth Samland Klubb Uskedalen IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Haukaas, Thea Berge Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Marie Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Lefdal, Emma Elisabeth Klubb Fana IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Tine Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Synne Ophaug Klubb Voss IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Giljarhus, Ingeborg Noreng Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Hjortland, Vårin Soldal Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Knapstad, Synva Herheim Klubb Ørnar IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Låstad, Sofie Vaksdal Klubb Voss IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nesbø, Tora Opheim Klubb Bjørgum IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Børsheim, Ea Berge Klubb Voss IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ferning, Matilde Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Hopsnes, Ida Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Sara Istad Klubb Bjørgum IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ohnstad, Sunniva Ringheim Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Ree, Synva Lirhus Klubb Ørnar IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Slettemark, Sara Adiné Klubb Vargar IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Søreng, Margrethe Gravelsæter Klubb Fana IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Femsteinevik, Guro Klubb Hålandsdal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Gjelland, Kristi Skjelbreid Klubb Hålandsdal IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Sunniva Aga Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Runnane, Brigitte Krohn Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wæhle, Marte Senderud Klubb Voss IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hillestad, Stina Klubb Hafslo IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hydle, Maria Klubb Viljar, IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Vilde Alfstad Klubb Viking, TIF Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Skjerven, Tiril Vestrheim Klubb Voss IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Vaksdal, Mari Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Øvretveit, Kamilla Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri

Kohort 15 år - senior - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brattabø, Lars Olav Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Busch, Christian Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Eek-Jensen, Carl Frederik Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Eik, Gørill Samland Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Enes, Bodil Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Flatebø, Brynjar Klubb Vargar IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Gravelsæter, Silja Maria Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Hagen, Jostein Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Haukaas, Andreas Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Hillestad, Per Fridolf Klubb Hafslo IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Hopsnes, Roald Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Håheim, Oddrun Afdal Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Kvarme, Merete Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Martinsen, Ole Jacob Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Medhus, Ragnvald Klubb Røldal IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Ragnhildstveit, Jomar Klubb Viking, TIF Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Runnane, Nils Olav Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Røthe, Rune Magnar Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Seim, Jan Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Skjerven, Asle Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Solli, Hilde Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Steen, Kaja Emilie Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Steen, Roar Klubb Fana IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Tveiten, Jarle Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Verlo, Per Are Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Wæhle, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet
Navn Øvretveit, Egil Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 15 år - senior Øvelse annet

Kohort 8 - 14 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Arnstein Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Aas, Anne Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Andersen, Ørjan Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bay, Tina Klubb IL Korlevoll - Odda Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Berge, Therese Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Berge, Evy Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Bergstrøm, Bjarte Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Brattabø, Kjersti Therese Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Brattebø, Øyvind Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Brattebø, Bjarte Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Busch, Christian Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Børsheim, Sjur Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Daltveit, Ståle Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Dukstad, Sveinung Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Døssland, Børge Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Giljarhus, Lars Erik Noreng Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hammer, Ann Marit Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Haugen, Anders Nydal Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Herland, Elin Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hermann, Monica Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hjortland, Øyvind Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Hopsnes, Solveig Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Håheim, Oddrun Afdal Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Knapstad, Ranveig Herheim Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Krangnes, Lars Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Kristiansen, Gro Marit Istad Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Larsen, Eivind Farestveit Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Låstad, Ørjan Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Medhus, Gunnvor Steinsland Klubb Røldal IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Michelsen, Trond Are Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Myking, Åge Klubb Osterøy IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Mørkve, Terje Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Nedkvitne, Jon Ivar Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ohnstad, Asgeir Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ophaug, Jannicke Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Opheim, Solbjørg Klubb Bjørgum IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ree, Knut Erik Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Reinertsen, Per Lasse Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Reme, Hilde Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ringheim, Arnstein Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Ripel, Knut Johannes Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Rognebakke, Asgeir Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Røthe, Stig Gunnar Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Seberg, Jarle Klubb Omvikdalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Skjeldal, Kristen Klubb Voss IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Skjoldli, Even Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Skjoldli, Ann-Mari Nese Klubb Bulken IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Soldal, Marianne Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Staveland, Arne Herre Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Staveland, Elfrid Herre Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tord Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Sæle, Tor Vidar Klubb Uskedalen IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Tangen, Håvard Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Tangen, Sølvi Nyvoll Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Verlo, Per Are Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Vesterhus, Trine Klubb Ørnar IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet
Navn Årdal, Bjørn Klubb Fana IL Klasse Kohort 8 - 14 år Øvelse annet

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fenne, Hilde Klubb Varegg Fleridrett Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Flatebø, Marius Klubb Vargar IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Haugland, Bjørn Olav Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Seim, Vegard Kristinsson Klubb Ørnar IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Sæle, Birk Klubb Uskedalen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Søllesvik, Jonas Solli Klubb Omvikdalen IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wikander, Tord Bie Klubb Viking, TIF Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Klette, Kolbein Olavson Klubb Viljar, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Sætersdal, Jakob Aarskog Klubb Viking, TIF - Langrenn Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Vaksdal, Bjørnar Fosse Klubb Bjørgum IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvær, Herman Toppe Klubb Nordhordland Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Røthe, Martinius Ophaug Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tveiten, Eskil Flisram Klubb Voss IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Tvilde, Hans Klubb Bjørgum IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - 10 km

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasgaard, Ragnar Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km
Navn Herheim, Rune Klubb Voss IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km
Navn Olsen, Ørjan Klubb Viking, TIF Klasse Menn senior Øvelse 10 km
nif-epi04, 04
NTB